Yardım bu pc oyuna gidermi ?

Sponsorlu Bağlantılar

mrzstyl

mrzstyl

Üye
    Konu Sahibi
bu pc oyuna gidermi ?
Arkadaşlar bir laptop almayı düşünüyorum ve ben çok oyun oynayan bir insanım bu pc oyunlara gidermi ?

Verebilecegim en yuksek miktar 1700 tl

Son düzenleme:

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye

Bu pc almanı öneririm çünkü
Asus soğutma işini çok güzel yapıyor.
Call of duty nin son oyunu warface ti sanırım o oyunda tavsiye edilen sistem 760m ekran kartıydı oyun oynamayı seviyorsan bu seni üzer. Fakat bu asusta ise 840M var buda son nesil call of duty i bile son ayarda oynarsın demek ;)
Tek olumsuz yönü içerisinde windows 8 yok bunun sebebi ise fiyati düşürmek. Onun dışında ikiside 8gb ram ve i5

Eger alırsan Windows yüklemek için teknosa gibi yerlere gidip yükletebilirsin :oke:

mrzstyl

mrzstyl

Üye
    Konu Sahibi
Benim bütçeyi aşıyo o ya :DBenim bütçeyi aşıyo o ya :D

MR.ROOKİE

MR.ROOKİE

Üye
lenovo z500 araştır derim performansından memnunum:good:

mrzstyl

mrzstyl

Üye
    Konu Sahibi
Call of duty black ops 2 yi donmadan açan pc iyidir benim kafamda (fiyati uygun olacak tabi) ;D

boran9999

boran9999

Üye
Arkadaşın dediği gibi Asus X550LN-XO069DA dediğiniz cihazdan çok daha üstün ama 1700 TL gibi bütceniz varsa kesinlikle fiyat doğru ise bunu öneririm GT840M 64bit yerine GT750M 128bit modelleri tavsiye ederim mesela

MaxipmaN

Üye
z500 yerine z510 alınır

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Öncelikle bu tarz konularda link vermeniz daha doğru olur. Nedeni ise herkes google'da arayıp bakma zahmetinde bulunmayabilir. Link verirsen daha kolay yardım alabilirsin. Ben baktım Gt710m ekran kartı var. Yani adam bunu yaparken üzerinde ekran kartı olması için koymuş oyun oynanması için değil ancak pes falan oynarsın bununla. Yani bu parayı verip oyun oynayamazsın. Eğer iyi oyunlar oynamak istiyorsan 740m ve üzerine bakmalısın.

mrzstyl

mrzstyl

Üye
    Konu Sahibi
Bu 710m 740m felan ne oluyo ya benim tam bi bilgim yokda pc özellikleri hakkinda

avcitalip

avcitalip

Üye
Dell Inspron 7537 tavsiye edilir GDDR 5 128 Bit 2000 TL ye kadar sadece bu makinede var750m :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
GTX ise oyun için oluyor diye biliyorum. Rakamlar ise iPhone 5 iPhone 6 gibi....
Gtx'ler gddr5 oyun için daha iyi tabiki. Gt klasik seri ancak yüksek modelleriyle yine oyun oynanabilir. 840, 650 gibi. Ama Gtx'ler oyun ağırlıklı aslında öyle değil de gt serilerine göre daha iyi.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
ByKatre

ByKatre

Üye
maalesef o fiyata bu var
hep aynı tavsiye ama gerçekten iyi bilgisayar :)

mrzstyl

mrzstyl

Üye
    Konu Sahibi

bu bilgisayarı görmüştüm biraz daha ucuz bu nasıl???

MaxipmaN

Üye
  • Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
ANIL

ANIL

Admin
Bu modeli düşünebilirsin. i7 ve 740M. Fiyat 1.699TL.

mrzstyl

mrzstyl

Üye
    Konu Sahibi

Birde şu bilgisayar var

MaxipmaN

Üye

Birde şu bilgisayar var
r7 240 150tl civarı masaüstü için giriş seviyesi denilebilir bu r5 230 ve laptop olması performans düşüklüğüne tuz biber eker avantajı ise 4200u yerine daha performanslı olacak 4200m takmışlar pil ise 4 hücre yerine 6 hücreli pil sorunu olmaz

bu da benim kart ile kıyaslama benimki günümüz oyunlarını low-med karışımı açar sanırsam, r5 230 vasat

Üst Alt