Telefon Tavsiyesi Lg Nexus 5 alınır mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Knoche

Üye
    Konu Sahibi
Lg Nexus 5 alınır mı ?
Merhaba arkdaşlar bu saatten sonra lg nexus 5 alınır mı ? ne kadar güncelleme desteği verir ? nexus 6 çıkış tarihi belli mi ? birde bu telefon ne zaman Türkiyeye giriş yaptı teşekkürler

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
alınır

• Beğen
Tepkiler: Knoche

ErenMSC

Üye
6 yı bekle bnce :)

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
google baya destek verir android 5 yani l kesin çıkacak devamıda gelir ama beklerim paraya da kıyarım diyosan tabiki altıyı bekle

Knoche

Üye
    Konu Sahibi
google baya destek verir android 5 yani l kesin çıkacak devamıda gelir ama beklerim paraya da kıyarım diyosan tabiki altıyı bekle
Ortalama ne zaman ve ne kadara gelir bilgin var mı ?

Fenomenon

Fenomenon

Üye
nexus 5 şuan için en güncel google cihazı :)
android L'yi çıktığı ilk gün alır, bir sonraki sürümü de %100 alır.
o yüzden tabiki de alınır.
nexus 6, ekim ayında tanıtılır. şuan sadece söylentiler var.
ancak nexus 5 zaten gayet yeterli bir telefon, fiyatı da çok uygun.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Bataryayı sorun etmiyorsan düşünmeden al.

Knoche

Üye
    Konu Sahibi
nexus 5 şuan için en güncel google cihazı :)
android L'yi çıktığı ilk gün alır, bir sonraki sürümü de %100 alır.
o yüzden tabiki de alınır.
nexus 6, ekim ayında tanıtılır. şuan sadece söylentiler var.
ancak nexus 5 zaten gayet yeterli bir telefon, fiyatı da çok uygun.
O zaman nexus 6 seneye anca gelir yani peki beni güncel bir şekilde kaç yıl götürür
Bataryayı sorun etmiyorsan düşünmeden al.
Pek sorun değil çok kullanmyorum zaten 1 günü çıkarsa yeter bana

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Pek kullanmıyorsanız üst düzey telefon almanıza gerek yok bence. Sizin kararınız.

Knoche

Üye
    Konu Sahibi
Invoke

Invoke

Üye
6 ne zaman gelir tam belli değil. Önümüzdeki aylarda android l ile birlikte duyurulabilir. 5 gayet alınır, mis gibi cihaz.

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
İçindeki donanım kolay kolay çöpe gidecek bir cihaz değil.Gönül rahatlığı ile alınabilir :)

Emre

Üye
Büyük İhtimale Motorola - Nexus 6 Olacak
Resmi olarak bu Türkiye Gelmez,
Yurdışın'dan Alacak'san Karar senin.

fk555897

fk555897

Üye
Google Nexus 5'e uzun süreler daha güncelleme verir. Donanım olarak Nexus 5 çok iyi. Nexus 6'nın hem ne zaman çıkacağı hem de donanımı belli değil ama donanımları arasında çok fark olacağını düşünmüyorum. Bence Nexus 5 al.

Knoche

Üye
    Konu Sahibi
Telefondan pek anlamıyorum arkadaşlar ama size güveniyorum. Telefon 2 2.5 yıl içinde yeni çıkacak tüm oyunlar ve uygulamaları rahatlıkta açar mı ?

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Güncelleme desteği daha gelir ve 2 yıl boyunca çıkan her oyunu rahat oynatır. Oyun konusunda devrim olmazsa çok rahatlıkla oynarsın ki gerçi devrim olsa dahi grafik ayarı çeker öyle oynarsın telefonlar da iyice bilgisayara döndü.

Knoche

Üye
    Konu Sahibi
Güncelleme desteği daha gelir ve 2 yıl boyunca çıkan her oyunu rahat oynatır. Oyun konusunda devrim olmazsa çok rahatlıkla oynarsın ki gerçi devrim olsa dahi grafik ayarı çeker öyle oynarsın telefonlar da iyice bilgisayara döndü.
Güncelleme desteği ortalama ne kadar daha gelir ? Telefonu aldım içim daha da rahatladı teşekkur ettim :) zaten 2 2.5 yıl götürsün beni yeter de artar

Üst Alt