Çok önemli İmei değiştirilmiş

Sponsorlu Bağlantılar

meddar_asi

meddar_asi

Üye
    Konu Sahibi
Çok önemli İmei değiştirilmiş
Arkadaşlar gecen senelerde bana yurt dışından bir telefon geldi pasaport kaydını yaptırdım bi sene sonra kızdan ayrıldım iptal ettirmiş
şuan rusyadan kız arkadaşım MTC 765 DİYE Bİ TELEFON GETİRDİ pasaport kaydını yaptırmayacagım türkcell maxsi plus5in imei numarasını attıracagım bu kızdan da ayrılırsam telefonu iptal ettirebilirmi sonuçta kendi ülkesinden faturaya ek almış acil cevaplarınızı bekliyorum maxsi plus un ekranı kırıldı ekranı yaptıracagıma bu telefona imei numarasını attırayım diyorum ne dersiniz

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
seri numarasi senin sorun olmaz . onlar cihazi aldiginda yuklu olano kapattirabiliyor.

meddar_asi

meddar_asi

Üye
    Konu Sahibi
ama komutanım şimdi bu iş hem yasal degil hemde şöyle bi düşünce hasl oldu bende
bu telefon benden çalınırsa savcılıga imei verecegim adamlar bi bakacak maxsi plus 5
çalan kişide imei degiştirirse benim telefon yine gitmiş olacak
bunu niye söledim şimdi çok karamsarsın dikkat et telefonuna diyebilirsin ama bizim buralarda hırsız çok
bugüne kadar 4-5 tane telefonum gitti şerefsizlere kilit dayanmıyo

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
hocam bendede s4 var imei attım. öyle masrafa gerek yok 5liralik takoz al onun imei at. 3g internet yine calisiyor. telefon calinirsa gider ama. ben caldirdim oyle gitti telefon. buna tavsiyemde buyuk kalakli kiliflardan alin telefon cebinize tam otursun. cikarirken cepten biraz zorlanirsiniz ama güvenli olabilir

Buraxlive

Buraxlive

Üye
MTC 765 diye bir telefon bulamadım nasıl birsey bu?

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
konu dışına çıkmadan yorum yapınız.

meddar_asi

meddar_asi

Üye
    Konu Sahibi
konu dışına çıkmadan yorum yapınız.
evet hocam haklısın konumuza dönelim ne diyoduk maxsiplus5 imei attıracam artık bu telefon heryerde maxsiplus 5 olarak gözükecek dogrumudur :?

Üst Alt