Samsung Galaxy SIII'e Az Kaldı ! bilgilendirin beni arkadaşlar !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy SIII'e Az Kaldı ! bilgilendirin beni arkadaşlar !
vaktiniz değerliyse burayı okumayabilirsiniz ;

arkadaşlar geçtiğimiz salı günü 1.000 TL ye Samsung Galaxy SII'mi satıp 1.150 TL ye Samsung Galaxy Note almıştım ama boyutlarından ve fiyatından sebep geri verdim zaten bazı oyunlarda kasmalar oluyordu ufak tefek yani özünde galaxy s2 benim için bin kat daha iyidi herneyse aslında kullanıyordum sonra canım sıkıldı ve cihazın imei numarasını kontrol ettim çünkü aldığım yerdeki adam faturası olmayabilir demişti birde ne göreyim cihaz yolcu beraberinde getirilmiştir gibisinden bir yazı yazıyordu benimde aklıma gittigidiyor'da 1.000 küsür TL ye sıfır yurtdışı notelar olduğunu biliyordum sonra adama itiraz ederek cihazı geri verdim ve paramı geri aldım neyseki buraya kadar bir problem yok :)

şimdi burada babamın bir arkadaşı bana yurtdışından gelen s3lerin 1.300 TL civarında olduğunu söylemişti almışken onu al demişti eline geçince bakarsın bir kusuru varmı diye varsa geri yollarsın v.s v.s demişti bende tamam dedikten sonra bilgisayarın başına geçtim ve 1.299 TL ye bir ilan buldum adamın elinde 5 adet varmış 3 ü satılmış ikisi duruyor ve hepsinin pasaport kaydını yaptırmış (ilanda öyle yazıyor eğer kırılmış sim falansa zaten direk geri yollarım :ehe ) sizce bu cihazı alıyım mı ?

birde ben bu cihazda bir problem olup olmadığını nasıl anlarım adam pasaport kaydı için kutuların açılması gerekiyordu yazmış ilanına biraz tiksindim ama sanırım pasaport kaydı için gerçekten gerekiyor :) bu cihazı Allah'ın izniyle bayramdan sonra alacağım bir sıkıntısı varsa geri yollayacağım şimdi neden one x bakmıyorsun diyeceğinizi biliyorum adama sordum henüz cevap vermedi eğer adamın elinde bu şekilde bir one x varsa onuda almayı düşünüyorum ama %90 s3 alacağım çünkü kendine has yazılımsal özellikleri var ve bu özellikler benim hoşuma gidiyor one x tam bir oyun canavarı biliyorum fakat s3 ünde açamadığı bir oyun olduğunu sanmıyorum :)

önemli kısım mutlaka oku ve cevap yaz :oke:

şimdi cihaz elime geçtiğinde sizce ne yapmam gerekir sorunun aslı budur yani nerelerini kontrol etmem lazımdır ?

kendimce :

-model seri numarasını kontrol edeceğim (I9300 harici ise geri yollayacağım)
-imei numarasını kontrol edeceğim sıkıntılıysa postalıyacağım :ehe
-vidalarını kontrol edeceğim açılmış gibi duruyorsa aynı şekilde geri yollayacağım

başka nelerini kontrol etmem gerektiğini uzun uzun yazarsanız sevinirim ilan bu :

- - - Eklendi - - -

Resmi Ürün Sayfası :

- - - Eklendi - - -

[video=youtube;hYebiTyLll0]http://www.youtube.com/watch?v=hYebiTyLll0[/video]

unboxing videosu

- - - Eklendi - - -

videolu inceleme : http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Samsung-Galaxy-S3-Her-seyin-en-iyisini-arayanlara-video-inceleme.htm

- - - Eklendi - - -

bir yorum yazsaydınız klavyeniz bozulmazdı arkadaşlar ya bilgilendirin beni alıyım mı almıyım mı bu cihazı ?

15097

15097

Üye
En sevdiğim özelliklerinden biri akıllı bekleme özelliği :aha:

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
En sevdiğim özelliklerinden biri akıllı bekleme özelliği :aha:

benimki hani video falan izlerken başka şeylerde yapabiliyorsunya o çok hoşuma gitti :ehe ama akıllı bekleme özelliğide dehşet birşey sence bu s3 ü alıyım mı ?

15097

15097

Üye
benimki hani video falan izlerken başka şeylerde yapabiliyorsunya o çok hoşuma gitti :ehe ama akıllı bekleme özelliğide dehşet birşey sence bu s3 ü alıyım mı ?
O da mı varmış :ohannes: Bence al ama yere düşürürsen gitti güzelim telefon :hmmm

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

O da mı varmış :ohannes: Bence al ama yere düşürürsen gitti güzelim telefon :hmmm

birşey olmaz o aslında s2 den daha sağlam s2 ye vurulduğunda direk cama gitmiyor ki kenarındaki çerçevelerine gidiyor ama s3 te direk cama gidiyor bence s3 e buyüzden dayanıksız diyoruz

s2 nin çerçevesi ekranı koruyor ama s3 te çerçeve yok :oke:

inşallah çarşamba günü sipariş verecem perşembe günü elimde olacak hadi hayırlısı yahu :ehe (hayırlısı be gülüm :ehe)

badmus

badmus

Üye
vaktiniz değerliyse burayı okumayabilirsiniz ;

arkadaşlar geçtiğimiz salı günü 1.000 TL ye Samsung Galaxy SII'mi satıp 1.150 TL ye Samsung Galaxy Note almıştım ama boyutlarından ve fiyatından sebep geri verdim zaten bazı oyunlarda kasmalar oluyordu ufak tefek yani özünde galaxy s2 benim için bin kat daha iyidi herneyse aslında kullanıyordum sonra canım sıkıldı ve cihazın imei numarasını kontrol ettim çünkü aldığım yerdeki adam faturası olmayabilir demişti birde ne göreyim cihaz yolcu beraberinde getirilmiştir gibisinden bir yazı yazıyordu benimde aklıma gittigidiyor'da 1.000 küsür TL ye sıfır yurtdışı notelar olduğunu biliyordum sonra adama itiraz ederek cihazı geri verdim ve paramı geri aldım neyseki buraya kadar bir problem yok :)

şimdi burada babamın bir arkadaşı bana yurtdışından gelen s3lerin 1.300 TL civarında olduğunu söylemişti almışken onu al demişti eline geçince bakarsın bir kusuru varmı diye varsa geri yollarsın v.s v.s demişti bende tamam dedikten sonra bilgisayarın başına geçtim ve 1.299 TL ye bir ilan buldum adamın elinde 5 adet varmış 3 ü satılmış ikisi duruyor ve hepsinin pasaport kaydını yaptırmış (ilanda öyle yazıyor eğer kırılmış sim falansa zaten direk geri yollarım :ehe ) sizce bu cihazı alıyım mı ?

birde ben bu cihazda bir problem olup olmadığını nasıl anlarım adam pasaport kaydı için kutuların açılması gerekiyordu yazmış ilanına biraz tiksindim ama sanırım pasaport kaydı için gerçekten gerekiyor :) bu cihazı Allah'ın izniyle bayramdan sonra alacağım bir sıkıntısı varsa geri yollayacağım şimdi neden one x bakmıyorsun diyeceğinizi biliyorum adama sordum henüz cevap vermedi eğer adamın elinde bu şekilde bir one x varsa onuda almayı düşünüyorum ama %90 s3 alacağım çünkü kendine has yazılımsal özellikleri var ve bu özellikler benim hoşuma gidiyor one x tam bir oyun canavarı biliyorum fakat s3 ünde açamadığı bir oyun olduğunu sanmıyorum :)

önemli kısım mutlaka oku ve cevap yaz :oke:

şimdi cihaz elime geçtiğinde sizce ne yapmam gerekir sorunun aslı budur yani nerelerini kontrol etmem lazımdır ?

kendimce :

-model seri numarasını kontrol edeceğim (I9300 harici ise geri yollayacağım)
-imei numarasını kontrol edeceğim sıkıntılıysa postalıyacağım :ehe
-vidalarını kontrol edeceğim açılmış gibi duruyorsa aynı şekilde geri yollayacağım

başka nelerini kontrol etmem gerektiğini uzun uzun yazarsanız sevinirim ilan bu :

- - - Eklendi - - -

Resmi Ürün Sayfası :

- - - Eklendi - - -

[video=youtube;hYebiTyLll0]http://www.youtube.com/watch?v=hYebiTyLll0[/video]

unboxing videosu

- - - Eklendi - - -

videolu inceleme : http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Samsung-Galaxy-S3-Her-seyin-en-iyisini-arayanlara-video-inceleme.htm

- - - Eklendi - - -

bir yorum yazsaydınız klavyeniz bozulmazdı arkadaşlar ya bilgilendirin beni alıyım mı almıyım mı bu cihazı ?

Aslinda ben bunu alacaktim ama vazgectim uluslararasi garanti türkiyede gecerli olmadigi icin. onun yerine 200 daha verip androidtelefonlari.com dan siparisi verdim cuma gelecek. android telefonlari.com da 2 yil garantisi var.

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
ben 200-300 fazla ver sağlam yerden al sonra yanma

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Aslinda ben bunu alacaktim ama vazgectim uluslararasi garanti türkiyede gecerli olmadigi icin. onun yerine 200 daha verip androidtelefonlari.com dan siparisi verdim cuma gelecek. android telefonlari.com da 2 yil garantisi var.

uluslar arası garanti işi kafamı karıştırdı biri geçerli diyor biri geçersiz diyor ben bir şunu samsung un destek hattına sorayım bakalım ne diyecekler

internette biraz araştırdım ama yinede 444 lü numarayı arıyıp öğreneceğim sanırım uluslar arası garanti Türkiye'de geçerli

- - - Eklendi - - -

ben 200-300 fazla ver sağlam yerden al sonra yanma

adam koşulsuz iade alırım dedi :ehe

telefon gelince inceleyecem bir problem varsa direk geri yollayacam zaten kendi dedi koşulsuz iade edebilirsiniz diye yukarıda ss si var :ehe :)

futbol123

futbol123

Üye
Dostum okadar para veriyorsun iphone 4s ede bak derim :oke: oda aynı fiyatta zaten :)

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
[QUOTE=" Tehlike ";5146971]Dostum okadar para veriyorsun iphone 4s ede bak derim :oke: oda aynı fiyatta zaten :)[/QUOTE]

android'in özgür oluşunu seviyorum bu arada 1.300 TL ye 4s nerede var ?

futbol123

futbol123

Üye
android'in özgür oluşunu seviyorum bu arada 1.300 TL ye 4s nerede var ?
Heryerde var.Zaten s2 kullanıyordun 4s i kullan değişiklik olur sana hem :) İphone a Jb yaparsan herşeyi yaparsın

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Tehlike ";5146992][COLOR=DarkRed][SIZE=3] Heryerde var.Zaten s2 kullanıyordun 4s i kullan değişiklik olur sana hem :) İphone a Jb yaparsan herşeyi yaparsın [URL="http://www.sahibinden.com/cep-telefonu-modeller-apple-iphone-4s/sifir?price_min=1000&price_max=1400' Alıntı:
IPhone 4S Apple İkinci El ve Sıfır Cep Telefonu Modelleri sahibinden.com'da[/URL][/SIZE][/COLOR]

s3 ün kendine has özellikleri ve büyük ekranı beni cezbediyor bence 4s ten daha iyi ama kişiye göre değişir birde iphonelarda uluslar arası garanti yokmuş diye duydum birde pasaportum yok bakalım s3 te olumsuzluk çıkarsa 4s i yinede düşünürüm fiyat konusunda aydınlattığın için sağol

futbol123

futbol123

Üye
s3 ün kendine has özellikleri ve büyük ekranı beni cezbediyor bence 4s ten daha iyi ama kişiye göre değişir birde iphonelarda uluslar arası garanti yokmuş diye duydum birde pasaportum yok bakalım s3 te olumsuzluk çıkarsa 4s i yinede düşünürüm fiyat konusunda aydınlattığın için sağol

Evet büyük ekran seviyorsan s3.Ancak iphone un ekranıda küçük değil söylüyeyim:ehe seçim sana kalmış 4sler kayıtlı bu arada garantileri 1 sene.Yada biraz bekle acele etme sakın.Htc one X te alabilirsin oda aynı para

badmus

badmus

Üye
Kardes valla ne diyim ben 200 tl daha fazla verdim garantiye aldim isimi. hemde +1 yil garantimde var. senin tercihinde budur.

- - - Eklendi - - -

Tehlike ";5147063][COLOR="DarkRed' Alıntı:

Evet büyük ekran seviyorsan s3.Ancak iphone un ekranıda küçük değil söylüyeyim:ehe seçim sana kalmış 4sler kayıtlı bu arada garantileri 1 sene.Yada biraz bekle acele etme sakın.Htc one X te alabilirsin oda aynı para
[/COLOR]

Kardes sanirim arkadasin istedigi de benim bu konumdakiyle ayni

http://www.maxicep.com/maxi-kutlamalar/sonunda-siparisi-verdim-684587.html#post5141660

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Kardes valla ne diyim ben 200 tl daha fazla verdim garantiye aldim isimi. hemde +1 yil garantimde var. senin tercihinde budur.

- - - Eklendi - - -

Kardes sanirim arkadasin istedigi de benim bu konumdakiyle ayni

http://www.maxicep.com/maxi-kutlamalar/sonunda-siparisi-verdim-684587.html#post5141660

kesinlikle aynı one x in donanımı daha iyi ve beats audio'su var ama s3 ün neleri var neleri hemde kendine özgü özellik olarak yukarıda verdiğim linkten Türkçe inceleme videosunu izleyin

4s te pek hoşuma gitmiyor dediğim gibi hem iphone alacak olsam iphone 5 in çıkmasını beklerdim fiyatlarda oynama olurdu s3 benim için en iyisi hangi oyunu kaldıramıyor ? tamam tegra 3 gibi bir gpusu yok ama yinede güçlü yani benim işimi s2 bile görüyordu ama dediğim gibi kar etmek ve note almak amacıyla sattım normalde satmazdım yani son kararım s3 tür başka bir telefona bu saatten sonra bakmam zaten one x in bataryası falanda sökülmüyormuş :ağlarım: one x in beyazı çok güzel ona hiçbirşey diyemem ama s3 daha iyi bence

- - - Eklendi - - -

garanti işi benim için önemli değil şimdiye kadar hiçbir telefonum arıza yapmadı 2.el olanlar hariç tabi

düzgün kullanırsanız problem çıkmıyor bundan emin olabilirsiniz :oke: zaten 1 yıl uluslararası garanti var sıkıntı yok benim için :ehe

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Bugün samsung'u aradım,uluslar arası garantinin şartları varmış kullanım klavuzunda Türkiye varsa geçerli oluyormuş bunun detayları için bir konu açacağım :)

futbol123

futbol123

Üye
Bugün samsung'u aradım,uluslar arası garantinin şartları varmış kullanım klavuzunda Türkiye varsa geçerli oluyormuş bunun detayları için bir konu açacağım :)
Evet varmış dostum.Tüm firmalar için geçerli apple lg htc vs..:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt