Call of Duty Advanced Warfare system gereksinimleri

Sponsorlu Bağlantılar

-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
Call of Duty Advanced Warfare system gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit / Windows 8 64-bit
CPU: Intel® Core™ 2 Duo E8200 2.66 GHZ / AMD Phenom™ X3 8750 2.4 GHZ veya daha iyisi
RAM: 6 GB
HDD: 40 GB boş alan
GPU: NVIDIA® GeForce™ GTX GTS 450 / ATI® Radeon™ HD 5870 veya daha iyisi

Önerilen Sistem Gereksinimleri
CPU: Intel® Core™ i5 – 680 @ 3.6GHz
RAM: 8 GB
GPU: NVIDIA® GeForce™ GTX 760 @ 4GB

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
işimiz zor

-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
minimum:
RAM: 6 GB
HDD: 40 GB boş alan

niye bu kadar fazla yapıyorlar ki

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
e bu gereksinimler ghost ile aynı ? artık 2014 ve sonrasının oyunları için yeni pc toplamak lazım :(

-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
e bu gereksinimler ghost ile aynı ? artık 2014 ve sonrasının oyunları için yeni pc toplamak lazım :(

ghosts, söylenenlere göre çöp bir oyunmuş daha oynamak nasip olmadı bilmiyorum. ama bunun grafikler filan fena görünüyor. böyle bir oyuna bile bu sistem fazla ama buna şikayet etmemek lazım yinede.

ama 8gb ram nedir arkadaş ya?AKTİVİSYON bir açıklama yapmış bunlar son sürüme ait değildir diye. ne kadar olur bilmem ama bu özelliklerin altında bir sistem isteyecektirler

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ps3 olduğundan dert değil :cool:

• Beğen
Tepkiler: -India-
DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
ghosts, söylenenlere göre çöp bir oyunmuş daha oynamak nasip olmadı bilmiyorum. ama bunun grafikler filan fena görünüyor. böyle bir oyuna bile bu sistem fazla ama buna şikayet etmemek lazım yinede.

ama 8gb ram nedir arkadaş ya?AKTİVİSYON bir açıklama yapmış bunlar son sürüme ait değildir diye. ne kadar olur bilmem ama bu özelliklerin altında bir sistem isteyecektirler
ama yinede istenilen gereksinimler çok fahiş herkesin oyle üst düzey pcsi yokki bence günümüz oyunları minimumda 2.5 ghz çift çekirdek işlemci 2 gb ram ve giriş seviyesi ekran kartı istemeli ama bi bakıyorsun minimumda 6 gb ramler ddr5 ekran kartları havada uçuşuyor bu gidişle bir iki sene sonra artık oyun oynayamayız

-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
ama yinede istenilen gereksinimler çok fahiş herkesin oyle üst düzey pcsi yokki bence günümüz oyunları minimumda 2.5 ghz çift çekirdek işlemci 2 gb ram ve giriş seviyesi ekran kartı istemeli ama bi bakıyorsun minimumda 6 gb ramler ddr5 ekran kartları havada uçuşuyor bu gidişle bir iki sene sonra artık oyun oynayamayız

ama yeni nesle geçildi oyunların grafikleri ortada

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Benim bildiğim COD grafikte çok büyük bir değişim yapmaz :D

delimatkap

delimatkap

Üye
Gereksinimler resmi değilmiş arkadaşlar endişelenmeye gerek yok :)

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
  • Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
kinger1905

kinger1905

Üye
İyi benim sitem yetiyo ancak bu tür oyunlara full ayarlarda oynayamadıktan sonra oyundan da pek bi keyif alamıyorum :(

• Beğen
Tepkiler: reflex
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
grafik olayını en iyi sonuna kullanan firma rockstar games ve her zamanda minimum sistem gereksinimleri düşük olmuştur bunun nedeni adamlar her kesime hitap ediyor ama diğer çoğu firma oyle değil kaliteli bir pc varsa oynarsın yoksa oynayamazsın
Aklıma direk Crysis geldi :D

reflex

reflex

Üye
İyi benim sitem yetiyo ancak bu tür oyunlara fu ll ayarlarda oynayamadıktan sonra oyundan da pek bi keyif alamıyorum :(
Aynen aynen haklısın kardeş bende öyle grafikler yüksek olmayınca zevk vermiyo oyun ayrıca benim bbi pc bile yok siz iyisiniz bu konuda :D

• Beğen
Tepkiler: kinger1905
kinger1905

kinger1905

Üye
Aynen aynen haklısın kardeş bende öyle grafikler yüksek olmayınca zevk vermiyo oyun ayrıca benim bbi pc bile yok siz iyisiniz bu konuda :D
Usta boşver pc yi konsol al dicem bu sefer güzel bi tv de gerekir , tv yi alırsan ama 2 tv olması gerekir .... derken iki kol iki oyun derken $$$$$$$ sonumuz nereye gidecek bilmiyorum. Eskiden ne güzel mario vardı yetiyodu :((((

• Beğen
Tepkiler: reflex
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Konsol candır :)

reflex

reflex

Üye
Usta boşver pc yi konsol al dicem bu sefer güzel bi tv de gerekir , tv yi alırsan ama 2 tv olması gerekir .... derken iki kol iki oyun derken $$$$$$$ sonumuz nereye gidecek bilmiyorum. Eskiden ne güzel mario vardı yetiyodu :((((
Hiç birini almak sorun değil sorun babamın bu nu bana almaması 5 seneden beri sana PC almicam diyo sıkıntı bu boşver ps4 al bak keyfine oyunu her turlu halledersin

• Beğen
Tepkiler: kinger1905