Telefon Tavsiyesi Sizce Z1 compact dogru tercıh mı?

Sponsorlu Bağlantılar

drokbers

Üye
    Konu Sahibi
Sizce Z1 compact dogru tercıh mı?
merhaba yaklasık 1.500 1.600 butcem var. z1 compact dogru tercıh mı? z1 olan ekran sorunlarından dolayı kendısını dusunmuyorum bıle. istanbulbılısımden alıcam sarı rengını 1479 tl gıbı bır sey

Invoke

Invoke

Üye
Olabilir.

fk555897

fk555897

Üye
Fiyatına göre çok iyi bir telefon.

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu
0MG90

0MG90

Üye
Al ama gece flaş sızıntılı çıkar fotoğraflar ondan HDR'yi açıp çekmen lazımBide ithalatçı garantili onlar

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Al al benim yerime de kullan

Sucrofe

Sucrofe

Üye
1000-2000 arasındaki en iyi telefon Xperia Z1 Compact. Sonra G2 geliyor. Büyük ekran istiyorsan G2'ye de bakabilirsin.

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
4.3 inch boyutundaki ekran sıkıntı olmazsa senin için Z1 Compact'ı düşünmeden alabilirsin. Çok sağlam bir telefon.

kadikoy

kadikoy

Üye
telefon satıcıları bile z1 compact diyorlar
fiyatı dışarda 500 dolar olan telefona neden 750 dolar verelim..
500 dolara satanda kar yapıyor,bizdeki satıcılar açgözlü..

0MG90

0MG90

Üye
telefon satıcıları bile z1 compact diyorlar
fiyatı dışarda 500 dolar olan telefona neden 750 dolar verelim..
500 dolara satanda kar yapıyor,bizdeki satıcılar açgözlü..
1300 e var ithalatçı garantili. 1200 e kadar düşebiliyor.

kadikoy

kadikoy

Üye
1200 tl verilir. fazlası enayilik gibi..

byAndroid

byAndroid

Üye
Bence dogru secim ama o paraya iphone 5 le 5c de mevcut karar senin

thenorth

thenorth

Üye
merhaba yaklasık 1.500 1.600 butcem var. z1 compact dogru tercıh mı? z1 olan ekran sorunlarından dolayı kendısını dusunmuyorum bıle. istanbulbılısımden alıcam sarı rengını 1479 tl gıbı bır sey

Sana gore dogru bana gore yanlis buyuk ekran istersen g2 dogru ama performans ve tasarim z1c de var tamamen istege bagli

0MG90

0MG90

Üye
Bütün cihazlardq var mi?
Evet ama son serilerde düzeldi mi bu sorun bilmiyorum. Açıklık düzeltilse bile arka kapak plastiği yüzünden gözüküyor. Flaş arka kapak rengini alıyor fotoğrafta. Sarıysa sarı gözüküyor, beyazsa beyaz.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
canersonmez94

canersonmez94

Üye
Kardeşim sana biraz detaylı anlatayım. Sony Xperia Z1 Compact gerek Donanım, gerek Multimedya gerekse tasarımsal özellikleriyle çok başarılı bir telefon. Ancak yüksek donanımı ile küçük ekranına oranla bataryası Samsung Galaxy S5 Mini gibi rakipleri kadar başarılı değil. Eğer çok kullanmam günce 1 kere şarj ederim diyorsan birşey olmaz ancak daha uzun süre kullanabileceğin bataryalı bir cihaz arıyorsan Alternatif olarak aşağıdaki modelleri önerebilirim.
- Samsung Galaxy S5 Mini
- Samsung Galaxy Grand 2
- HTC Desire 816

0MG90

0MG90

Üye
Kardeşim sana biraz detaylı anlatayım. Sony Xperia Z1 Compact gerek Donanım, gerek Multimedya gerekse tasarımsal özellikleriyle çok başarılı bir telefon. Ancak yüksek donanımı ile küçük ekranına oranla bataryası Samsung Galaxy S5 Mini gibi rakipleri kadar başarılı değil. Eğer çok kullanmam günce 1 kere şarj ederim diyorsan birşey olmaz ancak daha uzun süre kullanabileceğin bataryalı bir cihaz arıyorsan Alternatif olarak aşağıdaki modelleri önerebilirim.
- Samsung Galaxy S5 Mini
- Samsung Galaxy Grand 2
- HTC Desire 816
Başarılı değil mi ? Bataryası başarılı değil?
Sana diyecek lafım yok cidden

• Beğen
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Batarya başarılı değil miymiş

0MG90

0MG90

Üye
Buraya çok güzel kullanım süresi ss si atardımda uğraşmaya değmez

• Beğen
Tepkiler: Dede
Fenomenon

Fenomenon

Üye
ekran boyutu küçük olsun dersen çok iyi bir tercih.

• Beğen

Üst Alt