N97 Dokunmatık Ekran Sorunu...........

Sponsorlu Bağlantılar

LastFatih

Üye
    Konu Sahibi
N97 Dokunmatık Ekran Sorunu...........
Oncelıkle merhaba arkadaslar. Gectigimiz yaz Amerika daydım ve burada bır telefona ıhtıyacım oldugu ıcın ordan almak mantıklı olur dıye dusundum. N97 aldım ve her haliyle ondan cok memnundum. ancak son bır haftadır artarak cogalan bır dokunmatık ekran problemım var ve su anda tavan yaptı. Sankı sureklı ekrana dokunuyormusum gıbı algılıyor. Bu ekranların calısma mantıklarını bılen varsa bızı aydınlatabılırlermı acaba. Bunun nedenı ne olabılır? Hava, Basınc vs...

Aklıma son olarak ekranda hala bulunan ekran koruyucusu geldı etkısı olabılırmı?

Su anda telefonu kullanamıyorum...

Bırde dıpnot eger telefonun bataryasını cıkarıp bırkac saat soguk bı odada bekletırsem actıktan sonra ekran yaklasık 15 dakıka fılan normal calısıyor..

--------------- Ekleme ---------------

Ya hicmi yok bu dokunmatık ekranlardan anlayan? Lutfen yardım...

by_zynl

Üye
arkdsım bnmde ekrana dokunuyosun ters algılıyo sola dokunuyorum sag a saga tıklıyorum yıne saga tıklıyo n97mini kullnıcıyım herhalıyle harıka bı telefon ama ekranı berbat yardım ltfnn

FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
Arkadaşlar bu garantinin bileceği bir işi ama bede bir çözüm söyleyetim ayarlardan (adı aklıma gelmedi kendin çevirince ekran da dönüyorya)işte onu kapatın...

by_zynl

Üye
tmm denıcem arkdasım saol:))

mguvenc

Üye
bendede aynı problem vardı dokunmatiği bozuldu servise verdim dahada öle bi sorunum kalmadı sağa sola dönmeyi klapatla olucak iş değil

by_zynl

Üye
servise verirken ne veriyoruz yanında fıs fln sadece tlfnumu

SAHAN_E

Üye
arkadaşlar n 97 mini telefonum yurt dışından geldi kesinlikle sahte değil telefonculara sordum ama kafama takılan birşey var ( Y ) tuşu ile ( Z ) tuşu yerleri değişmiş farklı tek bişi bu var sebebini bilen varsa yazarmı

modexl48

Üye
ekran kalibrasyonunu dene olmazsa batarya yı deiştir ve ekran koruyucusunun tarihi geçtiyse deiştirmen gerikir bilgine...

HayaLeT80

HayaLeT80

Üye
bende de aynı sorun olmaSA bile ekran algılamasında biraz hassasiyet kaybı var gibi ama ben bunu ekran koruyucu filme bağlıyorum acaba hassasiyet kaybı nekadar bir kullanımdan sonra başlıyor bilen varsa yorumlarını yazzsın bizde fikir sahibi olalım

hsn_

Üye
aynı sorun benim telefonumdada var acaba siz sorunu düzeltebildinizmi yardımcı olursanız sevinirim [email protected]

Anußis

Anußis

Üye
N97 Aşırı ısınma sorunları falan duymuştum bi ara almanyaya gittiğimde mümkünse telefonu serbest bırakın. pek fazla kurulum yapmayın. kafası karışıyor olabilir.

newtonmusty91

Üye
dayı senın telefon mortu çekmiş hayırgelmez daha

WanteD_232

WanteD_232

Üye
aynı sorun bende de var , pencereden atmamak için zor duruyorum . .

mfaiko

Üye
N97 kullanıcısıyım, ekran problemi bendede var,
Çözüm olarak:

telefonun sağ üst köşesinde kamera gibi bişi var , bir elimle ona bastırıyorum basılı tutyorum, diğer elimle telefonu rahatca kullanıyorum.
Sizlerde deneyin derim.

N97 alacaklara uyarı:N97 kullanmak için en az 2 eliniz olmalı :)) :kop:

MFO

Üst Alt