Telefon Tavsiyesi Nokia Lumia 620

Sponsorlu Bağlantılar

doncarlonefun

doncarlonefun

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Lumia 620
Merhaba Nokia Lumia Alacağım fakat telefon mağazalarına gittim hepsini gezdim tek çekim mevcut malesef bana uymuyor gittigidiyor sitesinden 6 taksit yazılı buldum buldum sizce güvenilirmi ve önerirmisiniz telefonu kesinlikle nokia lumia alcam garantisi Başlamamış olsun aşağıdaki linkteki telefonu alcam önerirmisiniz acaba taksit seçeneği mevcutmu yoksa sitedenmi kaynaklı diğer sitelerde tek çekim mevcutta ondan sordum

Veya 550'TL 'ye kadar Bütcem var Taksitli Alcam En Düşük 5 en yüksek 9' olsun varsa bildiğiniz siteler söylermisiniz garantili olsun Sıfır Kredi Kartıyla Alcam Garanti Bonus

Son düzenleme:

4MaGuS

4MaGuS

Üye
620 olmasında ne olursa olsun bence güncelleme konusunda sıkıntısında sorunları var forumda da bir çok kişi biliyordur ne kadar bütçeniz var acaba

• Beğen
Tepkiler: doncarlonefun
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Benim gözümde Lumia 1-2 sene daha alınmamalı. Gelişmesi lazım. Motorola Moto G'ye bakın.

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu ve doncarlonefun
doncarlonefun

doncarlonefun

Üye
    Konu Sahibi
Benim gözümde Lumia 1-2 sene daha alınmamalı. Gelişmesi lazım. Motorola Moto G'ye bakın.

Teşekkürler baktım fakat internet üzerinden hiç kalmadımı taksitli site 5-9 arası taksit :(
620 olmasında ne olursa olsun bence güncelleme konusunda sıkıntısında sorunları var forumda da bir çok kişi biliyordur ne kadar bütçeniz var acaba

Bütçem 550 ₺ Maximum Kredi Kartıyla almak istiyorum fakat heryer tek çekim alıyor bana minimum maximum 9 istiyorum Garanti Bonus Kart Kullanıyorum

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Önce bir 620'den vazgeç bence :)

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
sana bir eski 620 kullanıcısı olarak tavsiye vereyim 620 almada ne alırsa al şöyle sölim 620 nokianın resmen camiye bırakmış olduğu üvey evlat muamelesini gören bir telefondur :ehe onun yerine git lumia 925 al seni götürsün 2 sene daha hem sen rahat et hemde kafan rahat etsin lumia 620 alınmayacak bir telefondur :oke:

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Teşekkürler baktım fakat internet üzerinden hiç kalmadımı taksitli site 5-9 arası taksit :(

Bütçem 550 ₺ Maximum Kredi Kartıyla almak istiyorum fakat heryer tek çekim alıyor bana minimum maximum 9 istiyorum Garanti Bonus Kart Kullanıyorum
max 6 taksit var oda şöyle ilk peşin sonra 5 ay ben saan o fiyata 630 öneriirm kesinlikte pişman olmazsın o bütçede alabileceğin en iyi telefon bence