Öneri HTC 8s Kullanıcıları Ufak Çaplıda Olsa Tepkimizi Gösterelim

Sponsorlu Bağlantılar

ykd96

ykd96

Üye
    Konu Sahibi
HTC 8s Kullanıcıları Ufak Çaplıda Olsa Tepkimizi Gösterelim
Merhaba Arkadaşlar,
Ben HTC 8S Kullanıcısıyım ve bu Windows Phone 8.1 GDR1 güncellemesini alamamamız ve HTC'nin almamızı engellemesinden dolayı aşırı derecede rahatsız oldum ve tepkimi göstermek istiyorum.

İlgili Haber: Haber - HTC 8S Kullanıcılarına Kötü Haber! - MaxiCep

Tek başıma tepki göstersem bırakın HTC'yi hiç kimse takmaz beni.
Benim gibi düşünen varsa birlik olup hep beraber tepkimizi gösterelim.
Tepki göstermek için önerilerinizi bekliyorum(Nerelerde gösterelim tepkimizi).
Eğer ilgi olursa konuyu sürekli güncel tutacağım.

Benim aklımdan geçen tepki yolları;
-HTC Facebook sayfasındaki Ratings & Reviews tabındaki uygulamada HTC 8S telefonunu en düşük derecede değerlendirip açıklama kısmına içimizi dökmemiz.
-Twitter'da HTC Türkiye ve HTC'ye tweetler atmak.
-Mail yoluyla HTC'ye tepki mailleri göndermek.

Önerilerinizi Konuya Ekleyeceğim ve Konu Günlük Olarak Güncellenecektir.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Donanımsal eksiklik dedikleri kısım tamamen doğru sistem bolumu benim telefonumda 4gb yer kaplıyor. Sizde nasıl olacaktı ? Boşuna isyan etmeyin yani.

ndn nyle gndrdğmle ilglnysn sylsne brz :)))))

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Başka 4 GB'lı cihaz 8.1 güncellemesi alacak ama. Tepkinizi gösterin.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
8x alıyor mu ? 8gb diye biliyorum ben onu ?

ykd96

ykd96

Üye
    Konu Sahibi
Donanımsal eksiklik dedikleri kısım tamamen doğru sistem bolumu benim telefonumda 4gb yer kaplıyor. Sizde nasıl olacaktı ? Boşuna isyan etmeyin yani.

Haber - HTC 8S Kullanıcılarına Kötü Haber! - MaxiCep
Konuda belirttiğim linkteki yorumlarıda okursan sevinirim.
8x alıyor mu ? 8gb diye biliyorum ben onu ?

Linkini verdiğim konuda cevabı yazıyor;
"...Öte yandan iyi bir haber de veren HTC, Windows Phone 8.1 Update1 güncellemesinin çok yakında HTC 8X cihazları için yayınlayacağını da belirtti..."

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Merhaba Arkadaşlar,
Ben HTC 8S Kullanıcısıyım ve bu Windows Phone 8.1 GDR1 güncellemesini alamamamız ve HTC'nin almamızı engellemesinden dolayı aşırı derecede rahatsız oldum ve tepkimi göstermek istiyorum.

İlgili Haber: Haber - HTC 8S Kullanıcılarına Kötü Haber! - MaxiCep

Tek başıma tepki göstersem bırakın HTC'yi hiç kimse takmaz beni.
Benim gibi düşünen varsa birlik olup hep beraber tepkimizi gösterelim.
Tepki göstermek için önerilerinizi bekliyorum(Nerelerde gösterelim tepkimizi).
Eğer ilgi olursa konuyu sürekli güncel tutacağım.

Benim aklımdan geçen tepki yolları;
-HTC Facebook sayfasındaki Ratings & Reviews tabındaki uygulamada HTC 8S telefonunu en düşük derecede değerlendirip açıklama kısmına içimizi dökmemiz.
-Twitter'da HTC Türkiye ve HTC'ye tweetler atmak.
-Mail yoluyla HTC'ye tepki mailleri göndermek.

Önerilerinizi Konuya Ekleyeceğim ve Konu Günlük Olarak Güncellenecektir.

8gb değilmi 8x ? Ayrıca htc guncelleme sozu vermediyse vermek zorunda değil. Ve şu 4gb oem filan falan konuda yazıyor yedek telefona yedekleniyor ordan bi hafıza doluyor guncelleme indriliyor ordan doluyor, yuklenecek yer kalmadı. Ama yeni cihazlarda direk kurulu gelecek ordan problem çıkmaz bence.

ykd96

ykd96

Üye
    Konu Sahibi
8gb değilmi 8x ? Ayrıca htc guncelleme sozu vermediyse vermek zorunda değil. Ve şu 4gb oem filan falan konuda yazıyor yedek telefona yedekleniyor ordan bi hafıza doluyor guncelleme indriliyor ordan doluyor, yuklenecek yer kalmadı. Ama yeni cihazlarda direk kurulu gelecek ordan problem çıkmaz bence.

WP işletim sistemi en çok hangi yönüyle diğer sistemlerin önünde görülüyordu? Piyasadaki tüm windows phone işletim sistemli telefonlara destek vereceğinden ve verilen tüm güncellemeleri giriş seviyesinden en üst seviyesine her telefonda düzgün, stabil çalışacağından dolayı diğer sistemlerden daha önde görülüyordu. Peki htc ne yaptı? windows phone un politikasını, misyonunu bir kaç uyduruk bahaneyle geçiştirmeye çalıştı. İçinde bulunduğumuz ayda htc yeni wp işletim sistemli üst düzey telefonunu yayınlayacak. sencede bu iki çakışma normal mi? benim giriş seviyesi telefon almamın sebebi tüm güncellemeleri tüm telefonlar alacak ve hem ucuz olsun hemde yaptığım işlemlerde telefon yanarsa vs. fazla kayba uğramadan işlemlerimi devam ettireyimdi.

...decode...

...decode...

Üye
Bu forumdaki konuda 8S'i olan arkadaşlardan birisi GDR1'i kurmuştum demişti. Bence de HTC'nin işgüzarlığı bu olay. Artı olarak zaten 19 Ağustos'ta One (M8) for Windows'u tanıtıcaz, insanları üst modele yönlendirelim anlayışıyla yapılan bir şey.

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
WP işletim sistemi en çok hangi yönüyle diğer sistemlerin önünde görülüyordu? Piyasadaki tüm windows phone işletim sistemli telefonlara destek vereceğinden ve verilen tüm güncellemeleri giriş seviyesinden en üst seviyesine her telefonda düzgün, stabil çalışacağından dolayı diğer sistemlerden daha önde görülüyordu. Peki htc ne yaptı? windows phone un politikasını, misyonunu bir kaç uyduruk bahaneyle geçiştirmeye çalıştı. İçinde bulunduğumuz ayda htc yeni wp işletim sistemli üst düzey telefonunu yayınlayacak. sencede bu iki çakışma normal mi? benim giriş seviyesi telefon almamın sebebi tüm güncellemeleri tüm telefonlar alacak ve hem ucuz olsun hemde yaptığım işlemlerde telefon yanarsa vs. fazla kayba uğramadan işlemlerimi devam ettireyimdi.

Microsoft>HTC-NOKIA-vsvsvs>son kullanıcı yani biz. Herşey htc de bitiyor ok ?

ykd96

ykd96

Üye
    Konu Sahibi
Microsoft>HTC-NOKIA-vsvsvs>son kullanıcı yani biz. Herşey htc de bitiyor ok ?

Tepkiyi microsofta göstermeyeceğiz zaten htc ye göstereceğiz farkında mısın ?

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Tepkiyi microsofta göstermeyeceğiz zaten htc ye göstereceğiz farkında mısın ?

Windows Phone guncelleme desteğiyle tanınıyor diyorsun wp htc nin olmadığına göre ? Çelişkili konuşuyorsun.

ykd96

ykd96

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone guncelleme desteğiyle tanınıyor diyorsun wp htc nin olmadığına göre ? Çelişkili konuşuyorsun.

htc windows phone işletim sistemini kullanarak windows phone politikasını bir neyi kabul etmiş sayılmıyo mu? sayılmayı bırak kabul etmiş oluyo. eee? kabul ediyosa niye uygulamıyo?

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
htc windows phone işletim sistemini kullanarak windows phone politikasını bir neyi kabul etmiş sayılmıyo mu? sayılmayı bırak kabul etmiş oluyo. eee? kabul ediyosa niye uygulamıyo?

Microsofttan şimdiye kadar bizi kullanıyorsan guncelleme vermek zorundasın diye birşey duymadım. O "guncelleme" bilinirliği lumialar için geçerli. Karıştırmışsın.

ykd96

ykd96

Üye
    Konu Sahibi
Microsofttan şimdiye kadar bizi kullanıyorsan guncelleme vermek zorundasın diye birşey duymadım. O "guncelleme" bilinirliği lumialar için geçerli. Karıştırmışsın.

Benim bildiğim kadarıyla windows phone işletim sistemi yüklü tüm cihazlar destek aldıkları sürece tüm güncellemeleri alacaklar. eğer sadece lumia cihazlar için geçerli olsaydı htc ile microsoft arasında tartışmalar çıkmazdı. Eğer yanlış bilgim varsa affola.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Benim bildiğim kadarıyla windows phone işletim sistemi yüklü tüm cihazlar destek aldıkları sürece tüm güncellemeleri alacaklar. eğer sadece lumia cihazlar için geçerli olsaydı htc ile microsoft arasında tartışmalar çıkmazdı. Eğer yanlış bilgim varsa affola.

Yanlışın var :D guncelleme desteği için söz sadece nokiadan çıktı

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Bu forumdaki konuda 8S'i olan arkadaşlardan birisi GDR1'i kurmuştum demişti. Bence de HTC'nin işgüzarlığı bu olay. Artı olarak zaten 19 Ağustos'ta One (M8) for Windows'u tanıtıcaz, insanları üst modele yönlendirelim anlayışıyla yapılan bir şey.

Öyle bir niyetleri olsa 8s ye yaptıklarını 8x.ede yaparlardı

İman Gücü ile gönderildi.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye

Ayrıca 4 GB sistem yer kaplıyor nereye sokucan onca dosyayı yapabiliyorsan buyur Htc yapamadı
Hafıza kartına mı kuracan hafıza kartı çıktığında sistem ne olacak çökecek
Ne kadar tepki gösterirseniz gösterin
Giren şemsiye açılmaz.

İman Gücü ile gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr

ndrcnr

Üye
Güncelleme 4Gb yer kaplıyor derken ?

Htc'nin bir kaç teorisi var, gelin beraber çürütelim

- 4gb dahili hafıza yetersiz ; verecekleri güncelleme 4GB'ı doldurmuyor. Hatta forumda 1gb yer arttı tarzı şeyler söyleyenlerde var, bakabilirsiniz konuya.
- 512 Ram yetersiz ; Microsoft daha yeni Lumia530'u çıkardı ve bu cihaz 8S ile aynı özellikte, eğer sistem yetersizse MS salak mıydı da ölü bir sistem sürdü piyasaya ? ki 8S unlock kullanılınca 1GB uygulamaları dahi gayet stabil bir biçimde çalıştırıyor.

Olay tamamen htcnin aptallığı, yeni çıkacak telefonuyla alakası olduğunu sanmıyorum. Neden durduk yere kendi kollarını kessinler ? Yani yarın Lumia 1820 çıksa MS Lumia 530'u piyasadan çeker mi ?

Olay dediğim gibi htcnin basiretsizliğidir tamamen, kimse yok cihaz şöyle, yok öyle demedi diye savunmasın tayvanlıları.

• Beğen
Tepkiler: ykd96, luckysleven ve Basteryus
R.A.M

R.A.M

Üye
Lumia 530 4gb gelecek eğer o alırsa 8s alamazsa htc ayıp eder

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
htc politikası. nokia alın :cool