Telefon Tavsiyesi 900Liraya Telefon Tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

stylee61

Üye
    Konu Sahibi
900Liraya Telefon Tavsiyesi
oyunlarda sorun yaşamayacağım ve internetinde sıkıntı çıkarmayacak telefon tavsiyesi bekliyorum. bilgili arkadaşlar yardımcı olabilirse mutlu olurum

Moto_G

Üye

stylee61

Üye
    Konu Sahibi
Başlıkta da belirttiğim gibi 900lira civarı hocam

Moto_G

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Aynen. Gmd 2 al.

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
900e dhde ikinci elde satıyorlar isteyen alsın oneplusone 16gb 64 gb de 150 lira pahalı

• Beğen
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
lumia 920 veya lumia 1320 hiç bir oyunda kasma donma sıkıntısı falan çıkarmaz yağ gibi akıyor oyunlarda mis gibi telefon :oke:

Moto_G

Üye
Son düzenleme:
  • Beğen
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Ama android gibi her istediğini yapamazsın :)
yakında olacak dediğin herşey windows phone kırılması zor bir işletim sistemi ama bazı uygulamalar oyunlar mağazaya geç geliyor ama unlock yöntemi denen bir şey var onla istediğini yapabilirsin zaten çoğu android kullanıcısıda windows phone'a geçiyor :) neyse arkadaşın kafasını bulandırmayalım ve arkadaş seçimini kendisi yapsın :)

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
S4mini al. Oyun performansini kisa bi cümleyle aciklayayim asphalt8 full grafikte güç tasarrufu ACİK sifir kasma

Sucrofe

Sucrofe

Üye
''S4 Mini'' al demiş birisi. Küfretseydin daha iyiydi. Soruna gelecek olursak General Mobile'a güvenme ve General Mobile Discovery 2 de alma. General Mobile cihazları kağıt üstünde yapıyor ama icraata gelince sıfır. Önerim Motorola Moto G. Bütçe arttırabilirsen ve batarya sorun olmazsa Nexus 5. Öte yandan G2. Üstüne 200-300 TL daha koyup paralel ithalat Nexus 5 veya G2 almaya bak. Seni daha uzun götürür.

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Kayıtlı mi peki bunlar?
tam bilmiyom hocam ama değil herhalde mecbur pasaport gerek mi3 750 redmi note 600 redmi note kaydı çok kolay mtk olduğundan imei çalma kolay

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
''S4 Mini'' al demiş birisi. Küfretseydin daha iyiydi. Soruna gelecek olursak General Mobile'a güvenme ve General Mobile Discovery 2 de alma. General Mobile cihazları kağıt üstünde yapıyor ama icraata gelince sıfır. Önerim Motorola Moto G. Bütçe arttırabilirsen ve batarya sorun olmazsa Nexus 5. Öte yandan G2. Üstüne 200-300 TL daha koyup paralel ithalat Nexus 5 veya G2 almaya bak. Seni daha uzun götürür.
S4 mini neden almamali aciklasana

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Çift çekirdekli olması, TouchWizz, KitKat geldikten sonra güncelleme ömrünün bitmesi(daha KitKat TR versiyonlarına gelmedi), çözünürlüğü yetersiz olması. Yeterli değil mi alınmaması için bu sebepler? Motorola Moto G varken bu telefonun alınması mantıklı mı sence?

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Çift çekirdekli olması, TouchWizz, KitKat geldikten sonra güncelleme ömrünün bitmesi(daha KitKat TR versiyonlarına gelmedi), çözünürlüğü yetersiz olması. Yeterli değil mi alınmaması için bu sebepler? Motorola Moto G varken bu telefonun alınması mantıklı mı sence?
Kardes telefon cok yakin arkadasimda var ve o cifr cekirdekli islemciyle ben asphalt8 i full grafikte güç tasarrufu acik oynadim. Kamera olarakta moto g yi yerle bir eder. Telefon 1 yillik ve hiçbir kasma daha görmedim. Kitkat ta gayet yeterli bir sürüm bence. Ekraninda da henüz pikselleri sayamadim.

• Beğen
Tepkiler: 0MG90 ve B.A.R.O.N
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Kardeş dikkat edersen S4 Mini hiçbir yerde önerilmiyor. Zaten Mini'ler hava atmak için üretilmiş çöp telefonlar. Mini konusunu sadece Sony anladı ve adam gibi telefon çıkardı: Xperia Z1 Compact. Diğerleri çöp. Yani Moto G, Discovery, T50, Discovery 2 varken S4 Mini'yi öneren olmaz, olmamalı.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Kardeş dikkat edersen S4 Mini hiçbir yerde önerilmiyor. Zaten Mini'ler hava atmak için üretilmiş çöp telefonlar. Mini konusunu sadece Sony anladı ve adam gibi telefon çıkardı: Xperia Z1 Compact. Diğerleri çöp. Yani Moto G, Discovery, T50, Discovery 2 varken S4 Mini'yi öneren olmaz, olmamalı.
Discovery kullaniyorum t50 komsumda var. Z1 compact zaten ona laf yok :D moto g yi de sadece bimekste inceledim. Bence s4 mini hepsini yerle bir eder

Üst Alt