Telefon Tavsiyesi 900Liraya Telefon Tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Eğer S4 Mini kullanıcısı olsaydın bu yorumunu dikkate almazdım ama S4 Mini gerçekten diğer telefonlara göre çok zayıf. İnternette araştır istersen donanım özelliklerini. Moto G, Snapdragon 400 ve 4 çekirdekli işlemciyle S4 Mini'yi yer.

Moto_G

Üye
Moto G nin güncellemesi yeter.Zaten kamerasının ne olduğunu alan bilerek alıyor.S4 mini de touchwiz zaten onu alınmaz duruma getiriyor.

LuLuanTa

LuLuanTa

Üye
A bi nexus 5 yemin ediyorum paranoid rom attim ucuyor rootlu piyasada boyle tel yok hic pisman olmazsin ama moto g de iyi alicaksan saf androidli al noto g google guvenceli aandroid L gelicek batery voltami ne gelcek 1.5 saat sarj omru :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Nedir bu phonetizanlık anlamadım gitti :D moto g seni çok iyi idare edecektir zor fakat Nexus 4 bulabilirsen al olmadı Gmd 2 al.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Eğer S4 Mini kullanıcısı olsaydın bu yorumunu dikkate almazdım ama S4 Mini gerçekten diğer telefonlara göre çok zayıf. İnternette araştır istersen donanım özelliklerini. Moto G, Snapdragon 400 ve 4 çekirdekli işlemciyle 4 Mini'yi yer.
Su an s4 miniden yaziyorum ve bir sorununu bi ezikligini gormedim daha

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Diğer telefonlara göre herhangi bir artısı yok.

Moto_G

Üye
Tartışmaya gerek yok.Discovery al rahat et :)

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Üslubunuza dikkat edin ve konuyu gereksiz mesajlarla doldurmayın.

• Beğen
Tepkiler: 0MG90 ve B.A.R.O.N
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Adamın bir tane mesajı var oda doğru düzgün yazmış, sen ne yazmışsın! neyin davasını yapıyorsun ki burda. Önce yazdığına bakta öyle adatetten bahset bana.
Bu şekilde devam ederseniz sözlü uyarıdan vaz geçecem sistem uyarısı daha adeletli olur.
Çok bilmiş konuştu beyler, dağılıyoruz. Konu kapanmıştır.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Adamın beni küçük düşürücü mesajına karşılık ne cevap vermemi beklerdiniz? Daha da bir şey demiyorum.

Üst Alt