Tek tuşla Root Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Program Cihazınızı Rootlamayı Başardımı ?

• Kullanılan toplam oy
    13
GlasTes

GlasTes

Üye
    Konu Sahibi
Tek tuşla Root Programı
Evet Arkadaşlar 15 Dakika Önce Blackmarkt Programında Birşey Ararken Rastladığım ve 5 Aydır Rootlayamadığım Turkcell Maxi IQ Tabletimi Bu Program Sayesinde Rootladım...
Tableti Root Edememenin Sebebi Bootloader Kilidinin Aktif Olmasıydı ve Hiçbir Program Bu Kilidi Kıramıyordu Ancak Altta Linkini Vereceğim Program Bu Kilidi Kırıp Çok Rahat Bir Şekilde Tabletimi Rootladı :)

Programın Kullanımı ve Gereksinimler...
USB Hata Ayıklama ve Şarjda Uyanık Kal Tiklerini İşaretliyoruz

1) Programı Verdiğim Linkten İndiriniz ve Telefonunuza/Tabletinize Yükleyiniz
2) Programı Açtıktan Sonra Ortada Bir Root Yazısı Göreceksiniz Tıklayınız
3) Bir Uygulama Yüklemek İsteyecektir Uygulamayı Yükleyiniz
4) Tabletiniz/Telefonununuz Başarı İle Rootlanmıştır

Arkadaşlar Program Root Ederken Yüklediği Şey Çinlilerin SuperUser Uygulaması ve Direk Kendini Sistem Uygulamasına Dönüştürüyor Bunu Düzeltmek İçin Aşağıda Verdiğim Adımları Uygulayınız...

1) Google Play Storeden SuperUser Uygulamasını Yükleyiniz ve Çalıştırınız
2) Su Kodunu Normale Basarak Güncelleyiniz O Sırada Ekrana Bir Şey Gelecektir Ordaki Sayı Dolana Kadar Bekleyip Tuşa Basınız
3)Tebrikler Başarıyla SuperSu Programını Yüklediniz
4)Google Play Storeden System App Remover Programını İndriniz
5)İndirdiğiniz Programı Çalıştırıp Sistem Uygulamalrı Bölümüne Geliniz
6)En Alta İnip Çince İsmi Olan Uygulamayı Kaldırınız
7)Hepsi Bukadar Artık Tabletinizi/Telefonunuzu İstediğiniz Gibi Kısıtlamalar Olmadan Özgürce Kullanabilirsiniz...

Arkadaşlar Bir Teşekkürü Zor Görmeyin ve Başarılı veya Başarısız Olan Cihazları Yazabilirseniz Çok Sevinirim...

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Herkese İyi Forumlar...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mesut--fb, bitanesii77, isodemir ve 1 kişi daha

jojo_va

jojo_va

Üye
teşekkürler

KELGER

KELGER

Üye
eline sağlık keşke bunu htc wildfire s telefonu aylarca root yapamadığım zamanlarda bulsaydım ama yinede çok işe yarar.

avantis

avantis

Üye
programın ismin nedir

GlasTes

GlasTes

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: sevinc KARACA ve Amedly Fatih
avantis

avantis

Üye
Program bu

ismi:
tek tuşla root
Türkçe açıklama mevcuttur. Geliştirici Tüm cihazları rootladigini söylüyor. İşin ilginci rootu geri alıp cihazı tekrar garanti kapsamına aldığını iddaa ediyor.
Samsunglarda knox sayacı var. Sayacın artıp artmadigini belirtmemis. Eğer artıyorsa cihaz garanti dışı kalır.

Son düzenleme:
GlasTes

GlasTes

Üye
    Konu Sahibi
Program bu

ismi:
tek tuşla root
Türkçe açıklama mevcuttur. Geliştirici Tüm cihazları rootladigini söylüyor. İşin ilginci rootu geri alıp cihazı tekrar garanti kapsamına aldığını iddaa ediyor.
Samsunglarda knox sayacı var. Sayacın artıp artmadigini belirtmemis. Eğer artıyorsa cihaz garanti dışı kalır.
Benim program bu degil :) ve bootloader kilidi kıramıyor bu program iyi forumlar…

avantis

avantis

Üye
Siz videoyu izlediniz mi? Türkçe açıklamaya takılmayın.Sizin programın google playdeki linki bu

• Beğen
Tepkiler: mertekingen
GlasTes

GlasTes

Üye
    Konu Sahibi
Siz videoyu izlediniz mi? Türkçe açıklamaya takılmayın.Sizin programın google playdeki linki bu
Videodaki frogramdan farklı benimki fark ettiyseniz ilk olarak benimkinin yapımcısı ya çinli yada japonyalı ikincisi ise android telefindaki bütün root programları birbirine benziyor :) Programdaki fark çok görsellik benzerligi var sadece o programıda denedim :) bootloader kilidini tek kıran bu benim gördügüm…
Tekrardan Iyi Forumlar...

avantis

avantis

Üye
O zaman bu arkadaş sizin programı alıp sahiplenmiş öyle görünüyor . 2 lira karşılığında satıyor. Root işlemi yapılırken kelimeler Çince. Zaten çoğu kullanıcı denemeye cesaret etmiyor. Tek bir yorum var.
Peki rootu bu program vasıtası ile geri alabilir misiniz? Denediniz mi?

GlasTes

GlasTes

Üye
    Konu Sahibi
O zaman bu arkadaş sizin programı alıp sahiplenmiş öyle görünüyor . 2 lira karşılığında satıyor. Root işlemi yapılırken kelimeler Çince. Zaten çoğu kullanıcı denemeye cesaret etmiyor. Tek bir yorum var
Peki rootu bu program vasıtası ile geri alabilir misiniz? Denediniz mi?
Dediğiniz program tekrar söylüyorum benim paylaştığım program DEĞIL sizin dediğiniz programı denedim tabletimi rootlayamadı ;)
Benim verdiğim programda unroot işlemi varmı bilmiyorum en kısa zamanda türkçe çeviri işlemini yapıcam o zaman öğreniriz

hakanyigit27

hakanyigit27

Üye
root u tekrar kaldırmayı sıkıntı etmeyin zaten anlatımda super user indirmeniz lazım diyor arkadas..o zaman super userin ayarlarında altta root u kaldır secenegi var tıklar root u kaldırırsın (NOT:BEN BU UYGULAMAYI YÜKLEMEDİM SADECE FİKRİMİ BELİRTTİM SONRA Bİ KAZA OLMASIN)Benim tel zaten rootlu

avantis

avantis

Üye
Sorun root yapmakta değil unroot yaptıktan sonra Samsunglardaki knox sayacı durumu ne olur? Yani bu program sayacı artırır mı? Sayacı zaten sıfırlayabilirsiniz demeyin çünkü USB girişi bozulursa onu da yapamayız. Başıma geldiği için yazdım.

GlasTes

GlasTes

Üye
    Konu Sahibi
Sorun root yapmakta değil unroot yaptıktan sonra Samsunglardaki knox sayacı durumu ne olur? Yani bu program sayacı artırır mı? Sayacı zaten sıfırlayabilirsiniz demeyin çünkü USB girişi bozulursa onu da yapamayız. Başıma geldiği için yazdım.
Rootu kaldırmadan sayacı sıfırlarsanız sorun kalmaz zatem rootladıktan sonra samsunglarda hemen sıfırlamak gerekir bi kere sıfırlayınca birdaha yükselmemesini sağlayan programlar var google amcadan araştırabilirsiniz :)

GlasTes

GlasTes

Üye
    Konu Sahibi
root u tekrar kaldırmayı sıkıntı etmeyin zaten anlatımda super user indirmeniz lazım diyor arkadas..o zaman super userin ayarlarında altta root u kaldır secenegi var tıklar root u kaldırırsın (NOT:BEN BU UYGULAMAYI YÜKLEMEDİM SADECE FİKRİMİ BELİRTTİM SONRA Bİ KAZA OLMASIN)Benim tel zaten rootlu
Haklısın kardeş ancak isterseniz yüklemeyip çince olanı kullanabilirsiniz orda bi sıkıntı yok :) Ben çinceyi kullanmak istemezsiniz diye supersu yükleme açıklaması yaptım Yorumunuz için teşekkürler…

reflex

reflex

Üye
Sayaç artıyomu bu programda ona göre kullanıcam arkadaşlar bilen varmı

muzafferoz19

Üye
Discovery elite başarısız. İşlem bitince x işareti çıktı ve supersu çalışmadı

Üst Alt