Google Anasayfa Düzeltme ( yardım edin lütfen )

Sponsorlu Bağlantılar

Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
Google Anasayfa Düzeltme ( yardım edin lütfen )
Merhaba arkadaşlar. Google anasayfam yemek portalı olmuş. Uzantıyı silmeye çalışıyorum ama olmuyor. Anasayfaya yazı yazılmıyor. Malware ve YAC Cleaner yükledim olmadı. Aslında eskiden YAC Cleaner ile böyle bir şeyi halletmiştim. Ama yeni sürümde olmuyor. Chrome'u sildim yeniden yükledim yine aynı. Yardımcı olursanız sevinirim. Herkese iyi günler. bu şekilde arkadaşlar.

Ayrt0n Senna

Ayrt0n Senna

Üye
tarayıcının ikonuna sağ çift tıkla özelliker bölümünü aç çıkan sayfada mutlaka uzun hedef çubuğu vardır onun yerine

" "C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe" "

yaz bu üstteki örneğim explorer iiçin .

chrome için

"C:\Program Files\Google\Chrome\Application\chrome.exe"

mozilla için

"C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe"

bunları girip uygula ve tamam yap

Alıntıdır*

kartal835

kartal835

Üye
Denetim masasındaki bilmediğin uygulamaları sil

achambo

achambo

Üye
adwcleaner adlı program var her şeyi siliyor tavsiye ederim:)

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
achambo

achambo

Üye
:ehe :d: Nedense bişey arıyosan hep aramadığın zamanda bulursun zaten :D
Aynen sırf arıyom diye elimdeki kalemi çantada arıyodum sonra evde kıyafet ararken şunu getir dediklerinde getircem eşyayı ararken evden çıkarken kulaklığı vs. Ararken hep başıma gelir:ehe

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine- ve The Shadow
The Shadow

The Shadow

Üye
Aynen sırf arıyom diye elimdeki kalemi çantada arıyodum sonra evde kıyafet ararken şunu getir dediklerinde getircem eşyayı ararken evden çıkarken kulaklığı vs. Ararken hep başıma gelir:ehe
Aynen :D

• Beğen
Tepkiler: achambo
Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
Beyler sağ olun ama hepsini denedim. Yine olmadı. Bir programı kurarkan böyle aradan kullanıcı tarafından kabul edilmiş gibi görünen virüsler çıkıyor. Ne yaptıysam olmadı. Son bir ihtimal var. Onu da yapacağım. Sonucu buraya yazacağım. Herkese teşekkür ederim , sağ olun.

0MG90

0MG90

Üye

Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
Ne gibi ? Eğer komik geldiyse sıkıntı sende.
Beyler sağ olun ama hepsini denedim. Yine olmadı. Bir programı kurarkan böyle aradan kullanıcı tarafından kabul edilmiş gibi görünen virüsler çıkıyor. Ne yaptıysam olmadı. Son bir ihtimal var. Onu da yapacağım. Sonucu buraya yazacağım. Herkese teşekkür ederim , sağ olun.
Yolun sonu Format gibi görünüyor.

kartal835

kartal835

Üye
Ne gibi ? Eğer komik geldiyse sıkıntı sende.
Yolun sonu Format gibi görünüyor.
Hepsini temizledikten sonra browsor config girip virus adı taraf çıkan adları false sayı istiyorsa 0 yaz düzelir kendi çözümüm config den düzenleme

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Adwcleaner yükle
Tara önce sonra clear de
Pc yeniden başlat geçto gitti
Hadi geçmiş olsun

• Beğen
Tepkiler: achambo
Invoke

Invoke

Üye