Google Anasayfa Düzeltme ( yardım edin lütfen )

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
Format :D

• Beğen
Tepkiler: achambo
Enes

Enes

Üye
Ben de arkdaşımın bilgisayarında çok uğraştım ama kurtulamadım bi türlü bundan olmuyor

Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
Ben de arkdaşımın bilgisayarında çok uğraştım ama kurtulamadım bi türlü bundan olmuyor
Hocam dün düzelttim. Sistemi birkaç gün geri aldım. Gereksiz dosyaları sildim. Denetim masasından saçma şeyleri sildim. Yac cleaner ile temizlik yaptım. Google Chrome'u tüm dosyaları dahil sildim. Şuan düzeldi gibi.

Enes

Enes

Üye
Hocam dün düzelttim. Sistemi birkaç gün geri aldım. Gereksiz dosyaları sildim. Denetim masasından saçma şeyleri sildim. Yac cleaner ile temizlik yaptım. Google Chrome'u tüm dosyaları dahil sildim. Şuan düzeldi gibi.
Bizim takıldığımız yer siste geri yükleme noktsının olmamasıydı. Ufacık da olsa bi program kurmuş olsa kurtaracaktık. En son geri yükleme noktası portal sepeti olarak görünüyor başka seçenek yok

Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
Bizim takıldığımız yer siste geri yükleme noktsının olmamasıydı. Ufacık da olsa bi program kurmuş olsa kurtaracaktık. En son geri yükleme noktası portal sepeti olarak görünüyor başka seçenek yok
Aynen hocam. Basit gibi geliyor ama çok zor bir sorun. Sistem geri yükleme olmasaydı format atacaktım.

ismail

ismail

Üye
Aynen sırf arıyom diye elimdeki kalemi çantada arıyodum sonra evde kıyafet ararken şunu getir dediklerinde getircem eşyayı ararken evden çıkarken kulaklığı vs. Ararken hep başıma gelir:ehe
soraydın bize yawrum :bleh:

• Beğen
Tepkiler: achambo

Üst Alt