S3 mini i8190 root ve cwm yükleme (bilgisayara hiç gerek yok)

Sponsorlu Bağlantılar

buharacilar

buharacilar

Üye
    Konu Sahibi
S3 mini i8190 root ve cwm yükleme (bilgisayara hiç gerek yok)
Merhaba arkadaşlar bugün size bomba gibi paylaşımda bulunacağım anlattığım şeyleri adım adım düzgünce takip edebilirseniz o zaman s3 mini telefonunuza root ve cwm yükleyebilirsiniz telefonunuza olabilecek sorunlardan ben ve maxicep ailesi sorumlu değildir
Anlatıma başlayalım;mesela telefonunuzu root etmeyi düşündüğünüzde bilgisayar olmadığı ićin yapamadığınız oldumu? Artık öyle bir sorununuz yok, pc olmadanda telefonunuzua root edebilir cwm yükleyebilirsiniz
Evet ilk önce burdan uygulamayı indiriyoruz

Ondan sonra uygulamayı kuralım

Daha sonra ayarlar→geliştirici seçeneklerine gidin sağ üst taraftaki butonu kaydırdığınızda açılmış olacak sonra oradaki usb hata ayıklama ve sahte konumlara izin ver kutularını işaretleyin ve ana ekrana gelin internetiniz açık olarak uygulamaya girin : böyle bi ekran gelecek biraz bekleyin ve böyle biekran daha gelecek: burda root yazan yere basın ve yine biraz bekleyin sizden bir uygulama kurmanızı isteyecek kurun ve kaydet deyin açmayın biraz daha bekledikten sonra şöyle bi ekran gelecek burada alttaki iki mavi kutudan soldakine basın telefonunuz açılıp kapanacak ve root yüklenmiş olacak.
Cwm yüklemek için ilk olarak google playda flashify indirin açın root izni istediğinde verin.sonra oradaki 3 butondan dowload cwm yi seçin kendisi indirecek bu sefer ekrana bi pencere açılacak ordan yup! Yazana basın ardından telefonunuzu yeniden başlatın recovery moda girdiğinizde cwm yüklü olacaktır hayırlı olsun [emoji6][emoji2][emoji4] eğer anlatımda bir kusurum veya eksiğim varsa kusuruma bakmayın[emoji53]

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mkrkmz96

beytullah1990

Üye
yapan varmı

• Beğen
Tepkiler: reflex_mını ve sefo1
buharacilar

buharacilar

Üye
    Konu Sahibi
Kendim yaptım %100 başarılı istersen deneyebilirsin

müslüm küçük

Üye
GALAXY S2 İÇİN KULLANABİLR MİYİM ??

buharacilar

buharacilar

Üye
    Konu Sahibi
Ben denemedim ama uygulama çoğu telefonda işe yarıyor dene bak büyük ihtimal olur.işe yararsa bizide bilgilendir

beytullah1990

Üye
peki bunu yapınca telefonum vs bilgilerim not defterim felan silinme riski varmıdır

?

müslüm küçük

Üye
SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE YÜKLENDİ HEM CWM HEM ROOT PAYLAŞIM İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER

karansa

karansa

Üye
Markette yüklü bu uygulama aramaya xcm-developers yazarsanız güncel sürümle yeni telefonları rootlayabilirsiniz

kobayt

Üye
cvm ne ise yariyor

buharacilar

buharacilar

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu hard reset (tam temizleme),sistemi sıfırlama,Rom yüklemeye,uygulama yüklemeye stock recovery ile yüklenemeyen sistem dosyalarına v.s. gibi bir çok özellikleri var. kısacası gelişmiş kurtarmadır

kobayt

Üye
yha kardes bnde s3 mini mtk 6575 var ne root laniyor nede rom atiliyor? ???

buharacilar

buharacilar

Üye
    Konu Sahibi
Vroot programını dene. PC ile yapabilirsin rootu

18lale

18lale

Üye
Güzel kardeşim ben senin bu root programını indirdim root attı ve telefon şuanda açılmıyor. Biraz öncede konuyu açtım resimleride var. Pc'de bağlanmıyor. Teknik servisde yapamadı. Telefon başlangıç ekranında donup kalıyor. Sadece Recovery Mode açılıyor. Onunda bir faydası yok.

axiaxi

Üye
cvm yi s3 de denedim calisiyor
ace 2 de deniyorum

Aptullahbysl

Aptullahbysl

Üye
Cwm linki bzk

mkrkmz96

mkrkmz96

Üye
teşekkürler oldu. 100 de100 başarılı