Haber WP8.1 Güncellemesi Başladı [Tüm Lumia Cihazlar İçin]

Sponsorlu Bağlantılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Microsoft'un bugünü boş geçeceğini sanmıyorum.
Bugün büyük ihtimalle güncelleme gelir bence.
Bakalım hangisine gelecek.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Haftaya grd1 gelecek, haftaya kadar tüm cihazlara cyan gelemeyeceğine göre? Microsoft bu hafta hiç bir cihaza güncelleme vermeyip direk grd1 i de verebilir. Yada teker teker herkese cyanı verip sonra grd1 i verebilir. Eğer böyle yaparsa grd1 en az 2 ay sonra gelir.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Haftaya grd1 gelecek, haftaya kadar tüm cihazlara cyan gelemeyeceğine göre? Microsoft bu hafta hiç bir cihaza güncelleme vermeyip direk grd1 i de verebilir. Yada teker teker herkese cyanı verip sonra grd1 i verebilir. Eğer böyle yaparsa grd1 en az 2 ay sonra gelir.

Preview kullanmayan modeller için WP8.1+Cyan normal takviminde, herhangi bir gecikme olmaksızın gelmeye devam edecektir bu hafta, önümüzdeki hafta ve sonraki günlerde.

Bütün mesele WP8.1 Preview kullananlar.
Onların Cyan sorununu nasıl çözecekleri hala net değil.
GDR1 Preview ile mi verecekler, ondan önce mi, sonra mı hala belirsiz.

dakamon

dakamon

Üye
Preview kullanmayan modeller için WP8.1+Cyan normal takviminde, herhangi bir gecikme olmaksızın gelmeye devam edecektir bu hafta, önümüzdeki hafta ve sonraki günlerde.

Bütün mesele WP8.1 Preview kullananlar.
Onların Cyan sorununu nasıl çözecekleri hala net değil.
GDR1 Preview ile mi verecekler, ondan önce mi, sonra mı hala belirsiz.
Onu bi çözselerdi iyi olacaktı. 8.0 a dön sonra tekrar 8.1 +cyan yap bunlar meşakatli bir de telefonu tekrar düzensizliğie sokan şeyler. Buna kesinlikle bir çözüm bulmaları lazım.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Onu bi çözselerdi iyi olacaktı. 8.0 a dön sonra tekrar 8.1 +cyan yap bunlar meşakatli bir de telefonu tekrar düzensizliğie sokan şeyler. Buna kesinlikle bir çözüm bulmaları lazım.
Eğer format atmanda sıkıntı yoksa bence tavsiye edebileceğim bir şey. Değer yani 8 e geçip sonra cyana geçmek. En azından bekleye bekleye durmazsın

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Amiral gemi olayı bayağı uçmuş :D amiral gemi şu an 930. 1020 zamanında amiraldi, hele 920 zaten o arkadaşın kullandığını ihraç edip ülke fethetmeliyiz :D

Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve Akhtoher
osmanmert94

osmanmert94

Üye
Microsoft'un bugünü boş geçeceğini sanmıyorum.
Bugün büyük ihtimalle güncelleme gelir bence.
Bakalım hangisine gelecek.
Ayıp ederler gelmezse bugün ya 1320 ya 1020 ya da 920'lere gelmek zorunda.

skynet

Üye
620'ye bu ay içinde gelse bari

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr ve Dexter Morgan
The Benefit

The Benefit

Üye
Beklemiyorum... süpriz yap Ms... :bira:

braayn

braayn

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

beyler selam cyan yükledikten sonra kameradaki performansa bakın .Video çekiminden sonra kameraya geçiş ne kadar bekletiyor .Çektiğin resme bakmak istediğinde siyah ekranda uzun bir süre bekletiyor 1.8 betada bu sorunlar yoktur ne zaman 8.0a geçtim sonra cyanı update ettim olanlar oldu :) fabrika ayarlarınada çevirdim cihazı aynı Gdr1 betayı bekliyorum bakalım bendeki bu sorun sanırım kişisel genel L1520'lerde bu sorunların olduğunu sanmıyorum

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

beyler selam cyan yükledikten sonra kameradaki performansa bakın .Video çekiminden sonra kameraya geçiş ne kadar bekletiyor .Çektiğin resme bakmak istediğinde siyah ekranda uzun bir süre bekletiyor 1.8 betada bu sorunlar yoktur ne zaman 8.0a geçtim sonra cyanı update ettim olanlar oldu :) fabrika ayarlarınada çevirdim cihazı aynı Gdr1 betayı bekliyorum bakalım bendeki bu sorun sanırım kişisel genel L1520'lerde bu sorunların olduğunu sanmıyorum
Genel olsa vermezlerdi güncellemeyi.

TurboCall

TurboCall

Üye
Kendim kullanıyorum diye demiyorum ama 1520,1320,1020,920,925,930 gibi cihazlardan önce 520 ye verilmeliydi en çok satan cihaz diyorlarsa vermek zorundalar

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: Dexter Morgan
Invoke

Invoke

Üye
Mesele çok satması değil. Yüksek cihaz önce alır. Bu kadar basit.

• Beğen
Tepkiler: Akhtoher

cinaski12

Üye
Cyandsn sonra kilit tuşuna bastığımda surduruluyor deyip 2 sn sonra goruntu geliyor,can sıkıcı

Invoke

Invoke

Üye
Çocuk odası ile alakalı, sanırım. 2 gündür 5-6 yorum var böyle.

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Kendim kullanıyorum diye demiyorum ama 1520,1320,1020,920,925,930 gibi cihazlardan önce 520 ye verilmeliydi en çok satan cihaz diyorlarsa vermek zorundalar

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.
Kim belirliyor bu zorunluluğu?

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
belliki kamera hala felç dayı .

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Ben ne zaman güncelleme tahmini yaptıysam kesinlikle tutturamadım, hep söylediğim tahmin ettiğim tarihlerden başka tarihler de geldi. :D Canım şimdi yine tahmin yürütmek istedi. Bence gdr1 bir hafta içinde kesin gelmeyecek. Cyanda çok gecikecek. Verilecek güncellemeler dağınık olacak ve en arka 620 alacak. :D

Dumanla gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve ogzhnoTr
alasulumurat

alasulumurat

Üye
ben şunu merak ediyorun youtubede bir kaç video izledim bir ara miracast (wifi ile ekran paylaşma veya project my screen) diye adrandırılan özellik ben tam sürümde ekstra bir aparat olmadan direk tv ye wifi ile bağlanabilceğini sanıyordum ama seyrettiklerimin hepsinde tv ye usb tarzı bir arapat takıp onunla paylaşım yapıyorlar bunu biz nereden bulacabiliriz şimdi
Tubecast ile yapabilirsin

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Tubecast ile yapabilirsin
söylediğin özlellik ie de de oluyor veya tv ye youtube uygulamsı kuruyorsun barkot okutarak falan yapılabiliyor ancak normal bir ie sayfasını veya oyunu ne bileyim ben daha çok herşeyi bir programda istiyorum bir çok program kurmak yerine tek program kurarak hem ekran görüntülü hem video resim müzik oyun herşeyi yapabileceğimiz bir şey

Üst Alt