Galaxy note 2 stock kernel

Sponsorlu Bağlantılar

sienon

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy note 2 stock kernel
Arkadaslar batarya kullanım sürem çok belirgin şekilde düştü 12 saattebir sarja takıyorum telefonu ve kullanırken baya ısınıyor telefon sadece internet kullanımında bile sıcaklık 40 dereceyi geçiyor şarj esnasında da sarj adaptörü çok ısınıyor.
Garantiye göndermeye karar verdim pil değişimi için rootlu telefonum merak ettiğim sayaç sıfırlayıp stock rom kursam kernelimde duzelirmi suan dn3 v5 kullanıyorum asıl sormak istediğim stock romun içerisinde stock kernel varmı yoksa nereden bulabilirim ? Yardımlarınızı bekliyorum

Kontrol

Kontrol

Üye
Odin üzerinden stock rom flashlarsan, stock kernel ile birlikte gelir.

AHKE

AHKE

Üye
bence rootlu bi servise gönder şansıni dene belki yaparlar.eger yaparlarsa bi daha servise vermek için gittiginde hiç bi islem yapmadan verirsin servise

sienon

Üye
    Konu Sahibi
riske atmak istemiyorum peki bi kere serviste rootlu olduğu anlaşılırsa bidaha garantiye girmezmi? geçenlerde bi stock rom yuklemistim odin ile keşke ozaman baksaydim.
önce stock rom kurucam sonra bu romu rootlicam ve sayaç sıfırlayıp tekrar stock rom kurucam doğru değil mi

AHKE

AHKE

Üye
aa onu bilmiom riske girme ozaman

Kontrol

Kontrol

Üye
Sayaç olayını bilemiyorum. Şuan bile sayaç 1 olmuştur root varsa. Note 2 kullanan arkadaşlar yardimci olur.

sienon

Üye
    Konu Sahibi
sayacım 7 galiba :) deneyimli arkadaşların yardımlarını bekliyorum sayaç stock rom haricinde dikkatten kaçan birşey varmı ?

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Kardeş ben galaxy young telefonumu hem rootlu hem de sürümünü 4.2 yapıp servise götürdüm bir sorun çıkmadı.
Sen de gönder birşey olmaz

sienon

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim cok duyuyorum boyle ben gönderdim bisey olmadı diye ama benim işim ters gider kesin bisey çıkar ben önlemimi alayım :) deneyimli maxicep üyeleri yardımlarınızı esirgemeyin :)Arkadaşlar yardımcı olun bu knox delirtti beni triangle away ile sıfırlanmıyo downgrade yapılmıyo öylece kaldım bi yardım lütfen knox 1de duruyor

• Beğen
Tepkiler: Amedly Fatih
The Shadow

The Shadow

Üye
kardeşim cok duyuyorum boyle ben gönderdim bisey olmadı diye ama benim işim ters gider kesin bisey çıkar ben önlemimi alayım :) deneyimli maxicep üyeleri yardımlarınızı esirgemeyin :)Arkadaşlar yardımcı olun bu knox delirtti beni triangle away ile sıfırlanmıyo downgrade yapılmıyo öylece kaldım bi yardım lütfen knox 1de duruyor
Knoxu sıfırlayamazsın :D

sienon

Üye
    Konu Sahibi
note 3 için olan var ama note2 ye yok sanırım baya araştırdım :(

Üst Alt