Öneri pasaport kayitli telefon acil yardim

Sponsorlu Bağlantılar

DJ Beyhan

DJ Beyhan

Üye
    Konu Sahibi
pasaport kayitli telefon acil yardim
Herkese merhaba arkadasim pasaport kayitli temiz bir telefon bulmus fakat kafasinda sorun olustu bu telefonu alirsam ne tur bir sorunla karsilasiirim gibilerinden baska bi arkadasim pasaport kayitli telefon almisti bir seneden fazla kullaniyor herhangi bi sorunla karsilasmadi size sorum diger arkadasim.icin pasaport kayitli telefon alinirsa ne gibi sorunlarla karsilasilir cvplarinizi bekliyorum arkadaslarBilgisi olan yok mu

kralberk13

kralberk13

Üye
Pasaporta işletip getirilirse 100-150tl arasında maliyeye para yatırılıyor ondan sonra telefon legellasiyor sonra istediğiniz gibi kullana bilirsiniz

Kontrol

Kontrol

Üye
Pasaport kayıtlı telefonda bir sıkıntı olmaz. Sadece yurt dışı olduğu için güncelleme almaz. Rom yüklerken dikkat ederse imei kaybı yaşamaz.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Pasaport kayıtlı telefonda bir sıkıntı olmaz. Sadece yurt dışı olduğu için güncelleme almaz. Rom yüklerken dikkat ederse imei kaybı yaşamaz.

Rom olayı imei atılmış cihazlar için geçerli değil mi? Pasaport kayıtlı cihazın da imeisi aynı neticede.

• Beğen
Tepkiler: Kontrol
Kontrol

Kontrol

Üye
Bildiğim kadarıyla aynı, bende kararsız kaldım. Yine de dikkat etsin diye yazdım. :)

DJ Beyhan

DJ Beyhan

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar telefonun kendi imei kayitlanmis rom da herhangi bir sorun olmaz arkadasimin korkusu sonradan kapanabilir mi pasaport kayitli tel calinti cikmaz diye biliorum bu konuda bilgisi olan arkadaslar acil yardim

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Kayıtlıysa kapanma durumu yok ancak her ihtimale karşı siz kayıt belgelerini isteyin derim.

Çalıntı çıkma olasılığı normal cihazlar için neyse o telefon için aynıdır. Kayıtlı cihazlar hakkında tek fark bazı firmalarda garanti konusunda problem oluyor. Bazı ülkelerden alınanlar uluslararası garanti kapsamında 1 yıl garantili olabiliyorken bazı ülkelerden alınan cihazlarda böyle birşey yok.Örnek olarak şunu söyleyim arkadaşım amerikadan iphone 4s almıştı, bir problemi olduğunda garantiye götürdüğünde telefonu garantili olduğunu öğrendi. Fakat avrupadan gelen telefonlar için böyle bişey duymadım.

DJ Beyhan

DJ Beyhan

Üye
    Konu Sahibi
Kayıtlıysa kapanma durumu yok ancak her ihtimale karşı siz kayıt belgelerini isteyin derim.

Çalıntı çıkma olasılığı normal cihazlar için neyse o telefon için aynıdır. Kayıtlı cihazlar hakkında tek fark bazı firmalarda garanti konusunda problem oluyor. Bazı ülkelerden alınanlar uluslararası garanti kapsamında 1 yıl garantili olabiliyorken bazı ülkelerden alınan cihazlarda böyle birşey yok.Örnek olarak şunu söyleyim arkadaşım amerikadan iphone 4s almıştı, bir problemi olduğunda garantiye götürdüğünde telefonu garantili olduğunu öğrendi. Fakat avrupadan gelen telefonlar için böyle bişey duymadım.

benim bildiğim yurtdısı telefon çalıntı cıkma olasılığı yok yurtdısı telefon cunku anca imeisini pasaport sahibi sildirir die bılıyordum bı sıtede de kayıt yapılıp onaylandıktan sonrada bırdaha sılınmıyormusyurtdısı pasaport kayıtlarda tek sorun imei düşmeymiş çalıntı gıbı bı durumla karsılasanda yokmus
gelen uyarıda kayıt dısı cihaz uyarısıymıs

Son düzenleme:
mertcan01

mertcan01

Üye

Pasaport kayitli ise guncelleme alir
Imei atilmissa güncelleme alamaz