eurotruck simülatör 2 gece kasma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

msy2017

msy2017

Üye
    Konu Sahibi
eurotruck simülatör 2 gece kasma sorunu
ben ets 2'yi yeni yükledim yüksek ayarlarda gündüzken akıcı bir şekilde oynuyorum fakat gece farları açınca oyun ağırlaşıyor tepki verme süresi artıyor.bunu gidermek için ne yapmalıyım.

Ekran kartı ati radeon hd 5165
Ram 2gb

azsxd

azsxd

Üye
Nvdia gt740m ekran kartında full ayarlarda oynuyorum gece ve gündüz hiçbir problem yok.Driverler güncelmi yada ekran kartının ayarları ne durumda.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
ets 2 zaten sorunlu bir oyun her güncelleme ile daha iyi oluyor. Optimizasyon sorunları mevcut ama. Bende de gece olmuyor gündüz olabiliyor çok ağaç olan yerlerde falan gölgelerde sıkıntı olabiliyor çok mod var oyunda onlarda tuzu biberi tabiki. Oyun ayarlarını düşürebilirsin ya da detaylı grafik ayarlarını kurcalayabilirsin. Oyundaki duruma göre fps oynaması normal.

msy2017

msy2017

Üye
    Konu Sahibi
gündüz sorun yok gibi aslında gölgeler filan da pek etkilemiyor sadece farları açınca oyun ağırlaşıp yavaşlıyor.peki gamebooster yardımcı olur mu

bu arada bende hiç mod yüklü değil.

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Bende sürekli kasma vardı pc'yi performans moduna aldım oyun yüksek çözünürlükte sorun yok Bazen tekliyo ama idare ediyoruz modlardan dolayı açar açmaz kapanıyo oyun büyük ihtimalle ya modları komple kaldırıp 54levele veda edeceğim ya da bilemiyorum yapacağız birşeyler :bilmm

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bende sürekli kasma vardı pc'yi performans moduna aldım oyun yüksek çözünürlükte sorun yok Bazen tekliyo ama idare ediyoruz modlardan dolayı açar açmaz kapanıyo oyun büyük ihtimalle ya modları komple kaldırıp 54levele veda edeceğim ya da bilemiyorum yapacağız birşeyler :bilmm
modları hiç etme boşuna farketmiyor çok herkes şikayetçi oyunda sorun ben orjinal aldım 2 günde bir güncelleme alıyor ama yok hala aynı

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
___kaptan___

___kaptan___

Üye
modları hiç etme boşuna farketmiyor çok herkes şikayetçi oyunda sorun ben orjinal aldım 2 günde bir güncelleme alıyor ama yok hala aynı
oyunda 1tane otobüs 1tane audi jeep 1tane kamaz kamyon ve birçok modifiye modu hasarsızlık modu vs var oyunu açıyorum belli bi şehre girerken oyun kapanıyor! O yüzden ya kullanmadığım modları sileceğim yada yapacak bişey yok modsuz devam edeceğiz :)