Moralim Bozuldu :hih:

Sponsorlu Bağlantılar

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Moralim Bozuldu :hih:
Bugün Teknosa ya gittim, işte gezinmek için. Telefon bölümünde ilgi çok, herkes duruyor telefonların başında, laptopların olduğu yerde 1 kişi vardı, o da ben :cry:Niye pc ye ilgi yok :hih:

• Beğen
Tepkiler: ByKatre ve -Empat-

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Bugün Teknosa ya gittim, işte gezinmek için. Telefon bölümünde ilgi çok, herkes duruyor telefonların başında, laptopların olduğu yerde 1 kişi vardı, o da ben :cry:Niye pc ye ilgi yok :hih:
Millet ne anlar bilgisayardan, vatzap açıyo mu bu telefon?:bangin:

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady, B.A.R.O.N, ByKatre ve 3 diğerleri
UpOneTR

UpOneTR

Üye
Bilgisayarı telefon içine soktular daha ne yapsınlar bilgisayarı ?

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
pcde herşey aynı hepsi windows vb donanım dışında hiçbir değişim yok onu evde de görürüz diyolar telefonda ufak da olsa yeni özellik ekleniyor sürekli onu görelim diyolar ondandır

• Beğen
UpOneTR

UpOneTR

Üye
pcde herşey aynı hepsi windows vb donanım dışında hiçbir değişim yok onu evde de görürüz diyolar telefonda ufak da olsa yeni özellik ekleniyor sürekli onu görelim diyolar ondandır
Çok saçma bi görüş :P
Sen hiç ultrabook yada mac book incelemedin mi :D
Dediğim gibi bilgisayar devri bitti hersey telefon oldu yakında oda biticek giyilebilor teknoloji herseyi halletcek :D

• Beğen
Tepkiler: 0MG90, Bilişim Profesörü ve KinG Tornado
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Çok saçma bi görüş :P
Sen hiç ultrabook yada mac book incelemedin mi :D
Dediğim gibi bilgisayar devri bitti hersey telefon oldu yakında oda biticek giyilebilor teknoloji herseyi halletcek :D
bn onların görüşünü söylüyorum :D ama yinede telefonun yerini alacak kadar büyük birşey yok

• Beğen
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
:hih: Valla dev ekran monitörlerle hayvan gibi fareler ve kasalarla 10000 TL lik pc yi kullanmayan insana ne diyim ben daha... Vatanada gitmiştim, hayvan gibi asus kasası vardı :D

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
  • Beğen
UpOneTR

UpOneTR

Üye
:hih: Valla dev ekran monitörlerle hayvan gibi fareler ve kasalarla 10000 TL lik pc yi kullanmayan insana ne diyim ben daha... Vatanada gitmiştim, hayvan gibi asus kasası vardı :D
Bi ara vatanda kırmızı gamebook lar vardı :D dehşet bi tasarımı bardı fiyatı 5bin lira felandı :D

• Beğen
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Telefonu gözlüğe -veya lense- sığdıracaklar ya işte :D
gözden mi görüşme yapacağız ses nerden gelecek :D :D ve biri telefon istedi mi alırken gözümü çıkarma mı diyeceğiz :D :ehe

• Beğen
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
  • Beğen
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
bnm kasa için de öyle hayvan gibi diyorlar ama bnce aşırı büyük değil
birde bnm eski kasada küçüktü ve bn onu iyice gizliyordum odaya giren bakınıyordu kasa nerde diyordu :D :D

• Beğen
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
bnm kasa için de öyle hayvan gibi diyorlar ama bnce aşırı büyük değil
birde bnm eski kasada küçüktü ve bn onu iyice gizliyordum odaya giren bakınıyordu kasa nerde diyordu :D :D
Yok, bu bayağı hayvan gibiydi. Asusun kasasıydı. Üstünde tuş var hızlandırma tuşu. Mavi led, kırmızıya falan dönüyor.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Hatırlıyorumda Bir Aralar Millet Telefon Bulduğunda Soruyordu Senin Telefonunda Blutut Var Vayfi Varmı Şimdi İse Millet Bunda Android Varmı, Kamerası Varmı :D

• Beğen
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Atamam malesef resmini çekmedim :ağlarım: Yanımda fotoğraf mainesi yoktu, tellede çekmek aklıma gelmedi, anı yaşadım anlıcan :islik

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Hatırlıyorumda Bir Aralar Millet Telefon Bulduğunda Soruyordu Senin Telefonunda Blutut Var Vayfi Varmı Şimdi İse Millet Bunda Android Varmı, Kamerası Varmı :D
bluetooth ile 1mp kamera bile olsa aşırı hava atıyodu adam :D
Atamam malesef resmini çekmedim :ağlarım: Yanımda fotoğraf mainesi yoktu, tellede çekmek aklıma gelmedi, anı yaşadım anlıcan :islik
:( nette bulamazmısın diye demiştim:agla2:

• Beğen
Tepkiler: KinG Tornado ve Bilişim Profesörü
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Buldum laa, ama vatandakinin fiyatı 7000 lira civarıydı. Ama kasa yapısı olarak aynılar
Bi de vatandakinde 6 GB ekran kartı vardı.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
  • Beğen

Üst Alt