Üniversite hangi şehirde okunur ? :)

Sponsorlu Bağlantılar

Mustafa Ozçelik

Mustafa Ozçelik

Üye
    Konu Sahibi
Üniversite hangi şehirde okunur ? :)
Millet üniversite Ekonomik,eğlenme vb. gibi bakımlardan sizce hangi şehirde okunmalıdır.
Yorumlarınızı bekliyorum :D :D :D

leonidas42

leonidas42

Üye
Konya :D

Nede Olsa Gez Dünya'yı
Gör Konya'yı...

msy2017

msy2017

Üye
Ankara'da okumak isterdim.

Superfan

Superfan

Üye
Ankara - Kayseri

Türe

Türe

Üye
İstanbul izmir ankara

Invoke

Invoke

Üye
Kars.

• Beğen
Tepkiler: 0MG90 ve -Emre
fk555897

fk555897

Üye
Küçük şehirler daha iyi olabilir. Ama ders değil de eğlence düşünüyorsan İstanbul, İzmir ve Ankara gibi büyük şehirler daha mantıklı.

Invoke

Invoke

Üye
La ne alaka ya, ist. Ank. İzmir de zaten ders düşünmüyor kimse. Odtü itü falan falan karabükde zaten, ankaradaki üniler boş, Prof.larla barlara gidiyoruz. Düşün o derece prof. Bile asıyor.

• Beğen
Tepkiler: -Emre ve Oğuzhan
phasan

phasan

Üye
Eskışehır de oku

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Ekonomik ve eglence isteyen Eskisehir, para sıkıntı degil diyen ve her ne kadar ogrenci sehri denilse de Eskisehir'in anadolunun bir sehri oldugunu unutmayan kisi de İstanbul, Ankara veya İzmir'de okumalidir. Ama su da unutulmamalidir ki Ankara'da deniz yoktur.
Lan ben Ankara'yi kazanirsam ne yapacagim? :ağlarım:

phasan

phasan

Üye
Ekonomik ve eglence isteyen Eskisehir, para sıkıntı degil diyen ve her ne kadar ogrenci sehri denilse de Eskisehir'in anadolunun bir sehri oldugunu unutmayan kisi de İstanbul, Ankara veya İzmir'de okumalidir. Ama su da unutulmamalidir ki Ankara'da deniz yoktur.
Denız istıyorsan ankarayı secme

szqn55

szqn55

Üye
angara :D gazi üniversitesi

phasan

phasan

Üye
Gazı de guzel

Akıncı

Akıncı

Üye
Ankara istanbul izmir eskişehir

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
İstanbul hariç herhangi bir şehir.

• Beğen
Tepkiler: mısto61
-Emre

-Emre

Üye
La ne alaka ya, ist. Ank. İzmir de zaten ders düşünmüyor kimse. Odtü itü falan falan karabükde zaten, ankaradaki üniler boş, Prof.larla barlara gidiyoruz. Düşün o derece prof. Bile asıyor.

Sen de Ankara Gazidesin değil mi Endüstri mühendisliğinde ?

Senin bölüm neydi ? LYS nasıl ? bir de hangi bölümü tercih ettin ?

Mert

Mert

Üye
İstanbul olmasını istiyorum ama Ankara çıkacak büyük ihtimalle. Neyse ikisine de iyi denmiş, kafam rahat :D

leonidas42

leonidas42

Üye
Benim Abimde Ankara Üniversitesinde Radyo Televizyon Ve Sinema Okuyor Kafası Rahatmış Öyle Diyor Ankara Çıkarsa Üzelme.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Sen de Ankara Gazidesin değil mi Endüstri mühendisliğinde ?

Senin bölüm neydi ? LYS nasıl ? bir de hangi bölümü tercih ettin ?
Lys 89000'deyim. Buyuk ihtimal Gazi Universitesi Endustriyel Tasarim Muhendisligi tutacak. Tabi İstanbul olmasini isterim. İlk iki siraya İstanbul'u yazdim. Belki tutar.

• Beğen
Tepkiler: -Emre

Üst Alt