Haber iPhone 5s'ten Galaxy S5'e Ağır Darbe!

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 5s'ten Galaxy S5'e Ağır Darbe!

Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S5, en büyük rakibi iPhone 5s karşısında maça yenik başladı. Galaxy S5'in ilk ay satışları, 9. ayındaki iPhone 5s'in gerisinde kaldı.

İlk ay, Apple'ın gerisinde kaldı

Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S5, ilk ayında bile iPhone 5s'in gerisinde kaldı. Mayıs ayına yönelik araştırmada, 9. ayındaki iPhone 5s'in, ilk ayındaki Galaxy S5'ten yüzde 40 oranında daha fazla satıldığı ortaya çıktı. Küresel ölçekte iPhone 5s ve Galaxy S5 satışının yüzde 90'ının gerçekleştiği 35 ülkeyi kapsayan araştırmada, Mayıs ayında 5 milyon Galaxy S5 satışına karşı, 7 milyon iPhone 5s satışı gerçekleştiği belirlendi.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: KinG CrazY

ByKatre

ByKatre

Üye
Doğru Arkadaş Bu Ne Adamlar Ufak Özellike Ekleyip Sunuyorlar Tasarım Facia :sinir

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Samsung bu telefondan zara etmişti. bu habere inanmıyorum

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Şu samsung da nokia gibi batsa da piyasa rahatlasa :D

• Beğen
Tepkiler: The Shadow, oguzhangul32, fk555897 ve 4 diğerleri
Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Samsung telefon dışında her şeyi yapsın ya. Gitsin çamaşır makinası, klima yapsın dini imanı varsa telefon yapmasın artık ya :D

Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: ByKatre
NEXUS

NEXUS

Üye
Batsa keşke Samsung ama nerde o günler

Son düzenleme:
fk555897

fk555897

Üye
S4 ile S5 arasında işlemci ve kamera haricinde önemli bir fark yok. Samsung böyle devam ederse daha çok müşteri kaybeder.

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.

bulentercan

Üye
5s in s5i geçmemesi tuhaf olurdu artık forumda karşılaştırmalara s5 ekleniyor mu insanlar ilk onu eliyor

MaxipmaN

Üye
S4 ile S5 arasında işlemci ve kamera haricinde önemli bir fark yok. Samsung böyle devam ederse daha çok müşteri kaybeder.
iphoneda da işlemci ve kamera dışında farklılık yok hepsi ufak tefek geliştirip çıkarıyor

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 737108
Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Iphone ne ekliyor ki özellik olarak Samsung'a laf ediliyor bu kadar anlamadım telefon yani alttarafı ufak tefek özellikler eklenip çıkarcaklar tabi ki piyasaya. Çok ayılıp bayılmıyorum Samsung'a ama en azından Samsung fiyatlandırma açısından çok daha iyi bir firma Apple'a göre.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
Iphone ne ekliyor ki özellik olarak Samsung'a laf ediliyor bu kadar anlamadım telefon yani alttarafı ufak tefek özellikler eklenip çıkarcaklar tabi ki piyasaya. Çok ayılıp bayılmıyorum Samsung'a ama en azından Samsung fiyatlandırma açısından çok daha iyi bir firma Apple'a göre.
özellik olarak baktığımızda ıphone bana 3310 gibi geliyo Samsungda yok yok sensör vs illa konuşturcaklar sonra fan oluruz

fk555897

fk555897

Üye
özellik olarak baktığımızda ıphone bana 3310 gibi geliyo Samsungda yok yok sensör vs illa konuşturcaklar sonra fan oluruz
O sensörleri kaç defa kullandığını söyler misin? Boş özellikler onlar.

MaxipmaN

Üye
otomatik sensörün çalıştığını görmedim ıphoneda açıyon tık yok aynı elle ettir Allah ettir

Seglopsi

Seglopsi

Üye

Şunu belirteyim göz sensörü felan gerçekten güzel olmuş internette gezerken, video izlerken felan kullanışlı gerçekten. Sürekli aktif bende şuanda.

Air ui de fena değil. Temeline MeeGo'dan alışkın biriyim. Onu biraz daha geliştirmişler.

Kalp sensörü telefonda ne işe yarayacak onu anlayamadım sadece, gear fit'de de var telefondaki kalp atış sensörünü gereksiz bulduğumu belirteyim. Sanırım sporcular için tasarlanmış birşey. Onların ilgisini çekmek amacıyla muhtemelen. Kendim de muay thai sporcusu olduğumdan gear fit tam anlamıyla bana hitap eden birşey olmuş. Dediğim gibi telefondaki gear fit'e sahip olduğumdan benim için fazlalık.

Kısacası sensörler gayet kullanışlı. Ayrıca sürekli kullanılıyor.

Türe

Türe

Üye

Çoğu kimse hiçbirini kullanmıyor o özelliklerin ben dahil.
------
Kendi ülkesinde 1300-1400 ' e satılıyor zaten. Sorun fiyatlandırmada değil bizim ülkemizdeki vergilerde. :oke:

Üst Alt