Ekran kaydı için mikrofon tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye

bunu kullanıyordum en son kalitesi fiyatına göre çok iyi ;)

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Philipsden daha iyi midir :hmmm Bana öyle geldi :bilmm

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
@mürteza16 hocam ne düşünüyorsunuz philips mi logitech mi sizce :hmmm

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
@mürteza16 hocam ne düşünüyorsunuz philips mi logitech mi sizce :hmmm
bnm attığımda mikrofonun gürültü engelleme özelliği filan da var ve philipsin mikrofonu 30-15000 hz logitech in mikrofonu 100-16000 hz fazla düşünmeli misin :D bnm 5+1 de logitech ve çok süper ses veriyor fiyatları da çok ucuz ;)

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Tamam la alıyom logitech i :D
bnm attığımda mikrofonun gürültü engelleme özelliği filan da var ve philipsin mikrofonu 30-15000 hz logitech in mikrofonu 100-16000 hz fazla düşünmeli misin :D bnm 5+1 de logitech ve çok süper ses veriyor fiyatları da çok ucuz ;)
Bir de Benim pc nin ses kartı Realtek ALC850 ymiş. Sence bu ses kartıyla kalitelil bir sonuç alabilirmiyim ?

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: SoulsEagle

Moto_G

Üye
Merhaba arkadaşlar. Ben pc de camtasia studio programı ile ekran kaydı yapıyorum ama sesli kayıt yapabilmem için bana bir mikrofon lazım. Var mı öneriniz, benim için önemli olan kaliteli olması ve sesimi gayet güzel kayıt edebilmesi. Fiyat konusunda bir bilgim yok malesef, yabancıyım biraz mikrafon dünyasına :)
not: Eğer sesini gayet güzel kaydedebilecek kulaklık biliyorum diyorsanız, o da olur, yeter ki güzel bir şekilde kayıt yapsın. Up arkadaşlar acil almam lazım, Lütfen Bakın :(
Kulaklığın sağ yada sol tarafı mikrofon özelliğine sahip dene bedava :)

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
  • Beğen
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Bir de internette araştırma yaptım ürün hakkında. Kullanım şekli: kAfa bantlı yazıyor. Kafa bantlı nasıl oluyor, biri bana anlatabilir mi :D

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Bir de internette araştırma yaptım ürün hakkında. Kullanım şekli: kAfa bantlı yazıyor. Kafa bantlı nasıl oluyor, biri bana anlatabilir mi :D
:D :D :D takıyosun ya kafana takınca kafanın üst tarafta bir plastik oluyo o işte kafa bandı onu büyütüp küçültebiliyorsunkafana göre ayarlarsın yani

• Beğen
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
:D :D :D takıyosun ya kafana takınca kafanın üst tarafta bir plastik oluyo o işte kafa bandı onu büyütüp küçültebiliyorsunkafana göre ayarlarsın yani
:D Ben de kafaya bantlıcaz sandım, yapışık ikiz gibi dolaşacağız kulaklıkla :D

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye

tam burası oluyo bak ztn hafif ayrık duran yerler var oralardan yavaşça çekince devasa kafaya uyacak kadar büyüyo :D birde sn nasıl öyle düşündün anlardın bu işlerden :ehe

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi

tam burası oluyo bak ztn hafif ayrık duran yerler var oralardan yavaşça çekince devasa kafaya uyacak kadar büyüyo :D birde sn nasıl öyle düşündün anlardın bu işlerden :ehe
Anlarım da ses sistemlerine yabancıyım biraz :D Normal pc olsa neyse de böyle kulaklık, mikrofon, hoparlör falan bunlardan anlamıyorum.Bizim mikrofon işi ertelendi beyler, tam bugün alacaktım taşınabilir HDD bozuldu :(Şimdi almaya gidiyorum kulaklığı bakalım :D Teknosadaki arkadaşımı aradım, stokta 1 tane kalmış, inşallah ben gidene kadar satılmaz :koş:

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Anlarım da ses sistemlerine yabancıyım biraz :D Normal pc olsa neyse de böyle kulaklık, mikrofon, hoparlör falan bunlardan anlamıyorum.Bizim mikrofon işi ertelendi beyler, tam bugün alacaktım taşınabilir HDD bozuldu :(Şimdi almaya gidiyorum kulaklığı bakalım :D Teknosadaki arkadaşımı aradım, stokta 1 tane kalmış, inşallah ben gidene kadar satılmaz :koş:
1 tane mi :D :D

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Satılmış lan :cry: Yarından sonra vatana gideceğim. Orada varmış :DArkadaşlar bugün aldım kulaklığı vatandan. Fiyatına göre gerçekten çok iyi. Sadece mikrofon değil, müzik performansını da başarılı buldum ben :alkis :tşk: @SoulsEagle :oke:

Üst Alt