Ekran kaydı için mikrofon tavsiyesi

• 13 Temmuz 2014
  • 7410 Okunma
  • 41 Cevap

1. Merhaba arkadaşlar. Ben pc de camtasia studio programı ile ekran kaydı yapıyorum ama sesli kayıt yapabilmem için bana bir mikrofon lazım. Var mı öneriniz, benim için önemli olan kaliteli olması ve sesimi gayet güzel kayıt edebilmesi. Fiyat konusunda bir bilgim yok malesef, yabancıyım biraz mikrafon dünyasına :)
    not: Eğer sesini gayet güzel kaydedebilecek kulaklık biliyorum diyorsanız, o da olur, yeter ki güzel bir şekilde kayıt yapsın. [DOUBLEPOST=1405418534,1405257552][/DOUBLEPOST]Up arkadaşlar acil almam lazım, Lütfen Bakın :(

Yazan: Bilişim Profesörü
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Bütçe ne kadar?

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Böyle 20-30 TL felan çok değil. Zaten öyle profesyonel bir amacım da yok. Sadece ekran kaydı alırken ses kaydının da kaliteli olması için. Ama sesin temiz olması çok önemli benim için.

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Bütçem sınırsız deseydin beats audio önercektim. 1600 lira. :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. :oha: N'aptın yaa batırdın bizi :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Babanın bir aylık maaşı. :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Hee sonraki ayda kuru ekmek :D Neyse var mı önerin :islik

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Sonny kulaklıklarına bak.

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Ben anlamıyom işte sen bak :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Şarkı indiriyorum. İndirdikten sonra bakarım. :D[DOUBLEPOST=1405549686,1405548399][/DOUBLEPOST]Sony F-V300P: Sony F-V300P Karaoke Mikrofon Fiyatı - Taksit Seçenekleri Güzel ve ucuz. 24 ay garantisi var. Bi bak istersen.

Philips SHM1900: Philips SHM1900 Mikrofonlu Kulaküstü Kulaklık Fiyatı Bizim radyodakinden. Tavsiye ederim. :D

Creative Fatality Gaming: Creative Fatality Gaming Kulaküstü Kulaklık Fiyatı Video çekenler için birebir. Bütçeni biraz zorla. Taksitle al.

MXL Microphones R77 L Klasik Ribbon Mikrofon (Limited Edition Lundahl Trafolu Model): MXL Microphones R77 L Klasik Ribbon Mikrofon (Limited Fiyatı Eğer bütçeni zorlayabilecek isen düşünmeden al. Bizim radyoda var. Çok Süper bir şey. Sesi çok kaliteli kaydediyor. Ama parasıda kensisi gibi güzel. :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Hocam bu taksit kredi kartına oluyor bildiğim kadarıyla ve kredi kartı yok. Bu philips iyi gibi geldi, sence iş görür mü ? Yani bunun mikrofonuyla ekran kaydı alsam bi websitesi açsam falan, beni dinleyenler benden bi şey öğrenebilir mi ?[DOUBLEPOST=1405552109,1405552051][/DOUBLEPOST]Aslında bütçeni zorla dediğini beğendim ama kart yok :(

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. Bayramı bekle. Bayram harçlıklarıyla al. :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Olur da annem bi mikrofona 100 TL civarında para verdiğimi öğrenirse kötü olur :D + artık para veren yok :cry:[DOUBLEPOST=1405553093,1405552982][/DOUBLEPOST]Hele o 2300 TL liği duysa var ya, Allah rahmet eylesin cenaze namazıma beklerim :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. Seçin senin. Philips güzel ama büyük duruyor. Bende varda. :D

Mobil cihaz ile gönderdi
    Bilişim Profesörü bunu beğendi.
  15. Hocam 50 TL ye kadar artırsam bütçemi dahaiyi bi öneriniz olur mu philips den. Bir de dediğim gibi anlatımlarımı youtube a yüklesem, beni dinleyenler gayet net anlayabilse yeter benim için.

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. 2300'lüğü biz radyoda kullanıyoruz. Dehşet bir şey. :D[DOUBLEPOST=1405553366][/DOUBLEPOST]
    Olur galiba. :D

Sesin net anlaşır.

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. Tamam o zaman philipsde karar verdim :D Dediğim gibi sorun olmaz değil mi hocam, duyurabiliriz sesimizi :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. Elbette. :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  19. Tamam, bunu seçtim o zaman :D[DOUBLEPOST=1405553897,1405553859][/DOUBLEPOST]:tşk:

Mobil cihaz ile gönderdi
  20. :rica: Yine bekleriz. :D

Mobil cihaz ile gönderdi
    Bilişim Profesörü bunu beğendi.
Yüklüyor...
14/12/2018 - 20:58