Galaxy s4 mü xperia z mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

• Samsung Galaxy s4

Kullanılan: 11 61.1%
  • Sony Xperia z

Kullanılan: 7 38.9%

• Kullanılan toplam oy
    18
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Hangisi daha iyi

fk555897

fk555897

Üye
S4 hem kamera, hem işlemci konusunda daha iyi. Ayrıca güncelleme desteği daha fazla. Bütçeni söylersen daha iyi yardımcı olabilirim.

• Beğen
Tepkiler: Darqos
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
S4 hem kamera, hem işlemci konusunda daha iyi. Ayrıca güncelleme desteği daha fazla. Bütçeni söylersen daha iyi yardımcı olabilirim.
Daha şimdi almıcam sonr param olunca alıcam Tel alırsam ilerde Bütcem 1400 olur Xperia z su geçirmeme özelliği süper onu sevmiştim ama galaxy s4 daha iyi daha başka tlefon önerin felan ?

fk555897

fk555897

Üye
Daha şimdi almıcam sonr param olunca alıcam Tel alırsam ilerde Bütcem 1400 olur Xperia z su geçirmeme özelliği süper onu sevmiştim ama galaxy s4 daha iyi daha başka tlefon önerin felan ?
LG Nexus 5'e de bakmanı öneririm. Hem güncelleme desteği, hem de Snapdragon 800 işlemcisi var. Güncellemeler Google tarafından sağlandığı için güncelleme sıkıntısı yok.

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
S4 daha İyi

• Beğen
mürteza16

mürteza16

Üye
Bence ikisinse boşver. Nexus 5 daha iyi.

fg514

Üye
tabiki de s4 islemcisi daha kaliteli xperia z nin ondan pek assagi kalir yani yok ama s4 den sasma derim xperia z isinma problemi olabiliyor
Galaxy s4 mini Güzelmi sizce çokmu küçük ?

Zarif ve ufak bi telefon ariyorsan daha iyi genelde bayanlara onerilir calistigim telefoncuda

• Beğen
against_34

against_34

Üye
Alacaksan..! samsung s4 de kullandım xperia z de kullandım.. arada dağlar kadar fark var.. şimdi xperia z1 kullanıyorum resim batarya ve hız konusunda samsung xperia ile boy ölçüşemez.. Tavsiyem xperia dan şaşma.. Hayırlı olsun şimdiden..

Son düzenleme:
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
galaxy s4 ü tercih ediyorum Xperia istememin sebepleri şunlar siyahı iyi gösteremiyor güneşli ortamda görüntü açık oluyor ve parası dha fzla%71 oy ile galaxy s4 :) Daha oylama bitmedi süresi

Invoke

Invoke

Üye
Ben olsam Nexus 5 alırdım. Hadi o da olmazsa G2'ye bak.

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
galaxy kullanımı kolay oluyo ortaea tuş olduğu için Ve ben lg ye güvenmiyorum Hem onlarda tuş yazılımsal kötü

Invoke

Invoke

Üye
Sen bilirsin.

• Beğen
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
10 oy Kazanır !!!

mürteza16

mürteza16

Üye
s4 tam sana göre.

byslmdq

byslmdq

Üye
Bence S4. 1 yıldır kullanıyorum hala ilk günkü gibi performans gösteriyor.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
nasıl s4 ün kamerası z den iyi sony ekranı ve kamerası ile ünlü bir marka(ama şeçimim s4)

Üst Alt