Öneri Windows Phone 8.1 Mavi Ekranda Üzgün Surat İfadesi Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

capkino06

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone 8.1 Mavi Ekranda Üzgün Surat İfadesi Sorunu
Arkadaşlar telefonu kapattım açtım 2 3 kez sonra kendini resetledi mavi ekranda üzgün surat ifadesi var cihaz açılmıyor nasıl çözebilirim bu sorunu?

beats

beats

Üye
Sırasıyla deneyin:
1.Soft resetle yeniden başlatma,
Ses kısma+Güç tuşu
2.Sıfırlama,
Ses kısma tuşuna basılı tutarak şarja bağla sonra ünlem işareti çıkacak, sonra ses arttırma+ses kısma+güç tuşu+ ses azaltma tuşlarına sırayla basın.

3.Nokia Software Recovery ile yeniden cihaz yazılımını yükleme,

• Beğen
Tepkiler: capkino06
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Soft format olmadı nsu ile yazılımı yeniden flaşlayın.

orian

orian

Üye
Umarım halledebilmişsindir. Geçmiş olsun kardeş.

capkino06

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi ekranda şimşek ve dişli işareti var şarjda cihaz bekliyorum başka bir şey yapmama gerek var mı?
Umarım halledebilmişsindir. Geçmiş olsun kardeş.
Eyvallah sağ olasın soft reset işe yararsa halledilir inş. :/ İşin kötü kısmı neti kapattık internet kafedede hiç uğraşmak istemiyorum :(

orian

orian

Üye
düzelir düzelir kardeş bu site ne sorunlar halletti de üyeler 50-100 bedavadan tamir parası vermekten kurtuldu :)

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Banada olmuştu yazılımı yeniden yüklemedim yani pek bi farkı yok aslında ama telefonu tuş kombinasyonu ile sıfırlamıştım.soft reset falan çözüm olmamıştı bende

capkino06

Üye
    Konu Sahibi
Banada olmuştu yazılımı yeniden yüklemedim yani pek bi farkı yok aslında ama telefonu tuş kombinasyonu ile sıfırlamıştım.soft reset falan çözüm olmamıştı bende
Bende tuş kombinasyonu ile yaptım ekranda şimşek ile çark işareti var ne kadar sürüyor bu durum?

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
hocam şöyle hatırlıyorum lumia 1320 ile başıma gelmişti.şimşek gelince tuşlara sırası ile basıyorduk çark dönmeye başlıyordu çark uzun süre dönebilir ama şimsekte kalıyor muydu tam hatırlayamadım

capkino06

Üye
    Konu Sahibi
hocam şöyle hatırlıyorum lumia 1320 ile başıma gelmişti.şimşek gelince tuşlara sırası ile basıyorduk çark dönmeye başlıyordu çark uzun süre dönebilir ama şimsekte kalıyor muydu tam hatırlayamadım
Bende çark felan dönmüyor olduğu gibi kaldı öyle şimşekle çark :/Oh be çarklar dönmeye başladı şimşekde donup kalmıştı bataryayı söküp tekrar aynı yolu izledim şimdi çarklar geldi. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için not olsun. :) Ayrıca teşekkür ederim yardımcı olan arkadaşlarada. :)

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Bende çark felan dönmüyor olduğu gibi kaldı öyle şimşekle çark :/Oh be çarklar dönmeye başladı şimşekde donup kalmıştı bataryayı söküp tekrar aynı yolu izledim şimdi çarklar geldi. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için not olsun. :) Ayrıca teşekkür ederim yardımcı olan arkadaşlarada. :)
Geçmiş olsun :) böyle böyle windows phone için herşeyi öğreniyoruz :)

• Beğen
Tepkiler: capkino06
MixRadio

MixRadio

Üye
Telefonu tuş kombinasyonu ile sıfırlarken şarjının dolu olması gerek aklınızda bulunsun aynı sorun bendede olmuştu hatta bu forumda ilk bana oldu denebilir 2 ay önceydi hiç kimse bişey diyememişti ozaman.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Soft resette uygulama ve oyunlar gitmez diye hatırlıyorum. Açılınca bilgi verebilir misiniz?
(Benimde başıma geldi o üzgün surat ifadesi. Bataryayı söküp taktım telefon açıldı. Ucuz kurtuldum:)

capkino06

Üye
    Konu Sahibi
Soft resette uygulama ve oyunlar gitmez diye hatırlıyorum. Açılınca bilgi verebilir misiniz?
(Benimde başıma geldi o üzgün surat ifadesi. Bataryayı söküp taktım telefon açıldı. Ucuz kurtuldum:)

Uygulamalar tamamen gidiyor yedekten yükledim.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Teşekkür ediyorum arkadaşım. Geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Bir daha aynı sorunla karşılaşmazsınız umarım.

Uygulamalar tamamen gidiyor yedekten yükledim.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
bataryayı sökmenize gerek yok bende mesela çarklar yüzde 10 gibi duruoyrdu 40dk devamlı öyle kalıyor ve daha sorna devam ediyor telefon bataryada sökülemediği için bekliyorum bazı telefonlarda oluyor nedenini bilmiyorum bende şuan telfondaki herşeyi sildim baklaım gelen bu güncellemede böyle bir sorun çıkacak mı

capkino06

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ediyorum arkadaşım. Geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Bir daha aynı sorunla karşılaşmazsınız umarım.

Ben teşekkür ederim Sağ olasın. :)

harunkll

harunkll

Üye
Şuan bende aynı sorun var ünlem işareti olayını yapamadım. Mavi ekran ve :( işareti çıkıyor açma/kapama + ses seviyesi kısmaya basılı tutuyorum telefon titreyince elimi çekip hemen kısmaya basılı tutuyorum ünlem işareti çıkmasını bekliyorum fakat 6 saniyede bir siyah ekranda nokia yazısı geliyor elimi çekersemde nokia yazısından sonra mavi ekran tekrar geliyor

Son düzenleme:

Üst Alt