Öneri Windows Phone 8.1 Mavi Ekranda Üzgün Surat İfadesi Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

emz

emz

Üye
Şuan bende aynı sorun var ünlem işareti olayını yapamadım

Resim atabilir misiniz? Altında bazen yazılar çıkılıyor. Birde Nokia destek sitesinde bakın. Orada kombinasyon var.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Öncelikle hafıza kartını çıkartınız. Sonra soft reset atınız. Çarklarda fazla beklemezsiniz. Olmazsa Nsu ile yazılımı sıfırdan yükleyiniz. Takıldığınız yerde yazın destek oluruz.

harunkll

harunkll

Üye
şuanda ekranda çark ve şimşek işareti var ne anlama geliyor

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
şuanda ekranda çark ve şimşek işareti var ne anlama geliyor
Yazılımı geri yükleyecek. Bekleyiniz. Takılırsa hafıza kartını çıkartıp yeniden başlatın cihazı. (Birde şarja takın batarya zayıfsa yükleme kısmı sıkıntı oluyor)

harunkll

harunkll

Üye
Eksik nokta bırakmamak adına
ilk olarak telefonu ayarlardan sıfırla dedim sonra telefon kapandı
Ben sıfırlandı sandım sanırsam çark gelene kadar bir şey yapmamam gerekliymiş açmaya çalıştım
Daha sonra mavi ekran ve '':('' işareti çıktı
Telefonu ses kısma ile kilit tuşu ile kapattım titreştikten sonra sadece ses açma düğmesine basılı tuttum
Ardından şimşek ve çark işareti çıktı
Yani şuan benim yapmam gereken şimşek ve çark ekranında iken telefonumu şarjda bırakmak ??
  • bu arada yardımlarınız için çok saolun inşallah düzelir

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Eksik nokta bırakmamak adına
ilk olarak telefonu ayarlardan sıfırla dedim sonra telefon kapandı
Ben sıfırlandı sandım sanırsam çark gelene kadar bir şey yapmamam gerekliymiş açmaya çalıştım
Daha sonra mavi ekran ve '':('' işareti çıktı
Telefonu ses kısma ile kilit tuşu ile kapattım titreştikten sonra sadece ses açma düğmesine basılı tuttum
Ardından şimşek ve çark işareti çıktı
Yani şuan benim yapmam gereken şimşek ve çark ekranında iken telefonumu şarjda bırakmak ??
  • bu arada yardımlarınız için çok saolun inşallah düzelir
Bekleyin eğer ilerleme olmazsa Nsu ile dead flaş atarsınız cihaza.
Bu arada telefon modeli nedir ?

harunkll

harunkll

Üye
lumia 1320.
Root vb gibi garanti dışı bırakacak bi yöntem olmasa iyi olur
Nsu nun ne olduğunu bilmiyorum

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
lumia 1320.
Root vb gibi garanti dışı bırakacak bi yöntem olmasa iyi olur
Nsu nun ne olduğunu bilmiyorum
Nokia Software Updater. Orjinal yazılımı yeniden yüklemeye yarar. Zararı yok yani. ;)

harunkll

harunkll

Üye
Gece şarja bıraktım düzelmedi.
NSU ile kuruyorum.

Teşekkürler kardeş NSU işe yaradı telofon düzeldi :)

Son düzenleme:
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
dradar

dradar

Üye
beyler ya fotograflarım gitmemesi için napmam gerekiyo her türü gidicek mi

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
beyler ya fotograflarım gitmemesi için napmam gerekiyo her türü gidicek mi

Cihazınız modeli nedir? Eksik bilgi olduğu için tam anlamıyla yardımcı olamıyoruz.
PC den adresine girin. Telefondaki hesap bilgilerinizi girdiğiniz mail adresi ile oturum açın. Resimlere bir bakın. Eğer resimler oradaysa geri alabilirsiniz.

asım hulusi

asım hulusi

Üye
benim de lm 925 aynı sorun var telefon açıktı kapatıp açtım fakat açılmıyor şarjım da az dı açılışta ": (" bu çıkıyor sürekli yeniden başlatıyor onedrive yedeklemelerim kapalı yani fotolarım sadece telefonda var kurtarabilme şansım varmı
lumia software recovey tool kurdum pc ye telefona bağlandı düzeltilebiliyor fakat yazılım yükleneceği ve kişisel verilerimin silineceği yazıyor tek çarebu galiba :) gitti gezdiğim yerlerin fotoğrafları desenize :)

Son düzenleme:
suprizkonuk

suprizkonuk

Üye
Bekleyin eğer ilerleme olmazsa Nsu ile dead flaş atarsınız cihaza.
Bu arada telefon modeli nedir ?
merhaba banada yardımcı olun lutfen htc 8s ekranda :( işaretı var cözemedım
yardımcı olan bırısı yokmu lutfen rıca edıyorum , htc 8s windows 8.1 telefon var yazılım komple cöktu sanırım ?
ekranda uzgun ısaretı var hard reset atmayı denedıgımde ıse sımsek ve cark var ama dönmuyor sarja takıyorum sureklı ac kapat yapıyor bazende hıc acılmadan duruyo bı yardımcı olun lutfen

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Telefon kapalı iken;
Ses kısma tuşuna basılı tut hiç çekme daha sonra Power güç tuşuna bas
telefon titreyecektir titreyince power tuşunu basmayı bırakın ses kısma tuşuna basmaya devam edin.
Ama elini ses kısma tuşundan çekme ve karşına ekranda( ! ) resimdeki gibi ünlem işareti çıkınca
hiçbir tuşa basmadan elinizi çekin ve sıralamayı değiştirmeden aşağıdaki sıralamayı sırasıyla yapınız aksi halde işleme başlamaz.
Son olarak resimdeki gibi bu ekran ile karşılaşmış iseniz doğru şekilde ilerliyorsunuz demektir. Ancak bu işlemi iptal etmek çıkmak istiyorsanız 1-2 kere ( SES KISMA TUŞUNUNA ) basmanız yeterlidir yeniden başlayacak telefon normal bir şekilde açılacaktır.

Ses açma tuşu bas çek 1 kere
Ses kısma tuşu bas çek 1 kere
Power güç tuşu bas çek 1 kere

Hepsi bu ve yeniden başlayacak
Hard format işlemi başlayıp bitirecek otomatik...
Not: Bu bilgiler alıntıdır, internetten veya

suprizkonuk

suprizkonuk

Üye
Telefon kapalı iken;
Ses kısma tuşuna basılı tut hiç çekme daha sonra Power güç tuşuna bas
telefon titreyecektir titreyince power tuşunu basmayı bırakın ses kısma tuşuna basmaya devam edin.
Ama elini ses kısma tuşundan çekme ve karşına ekranda( ! ) resimdeki gibi ünlem işareti çıkınca
hiçbir tuşa basmadan elinizi çekin ve sıralamayı değiştirmeden aşağıdaki sıralamayı sırasıyla yapınız aksi halde işleme başlamaz.
Son olarak resimdeki gibi bu ekran ile karşılaşmış iseniz doğru şekilde ilerliyorsunuz demektir. Ancak bu işlemi iptal etmek çıkmak istiyorsanız 1-2 kere ( SES KISMA TUŞUNUNA ) basmanız yeterlidir yeniden başlayacak telefon normal bir şekilde açılacaktır.

Ses açma tuşu bas çek 1 kere
Power güç tuşu bas çek 1 kere

Hepsi bu ve yeniden başlayacak
Hard format işlemi başlayıp bitirecek otomatik...
Not: Bu bilgiler alıntıdır, internetten veya

bunları yaptım olmadı unlem sımgesı gelıyor ses acma ya basıyorum ses kısmaya basıyorum powere basar basmaz unlem kaybolup tlf kendını nromal kapat ac yapıyordu neysekı bu sorunu bu gun cözdum sans eserı telefonu bıde normal acayım dedım carklar döndu kendını formatladı 3 gundur yapamıyordum :D suan tlf acıldı ama farklı bir problem var , karnaval radyo , telefondakı muzık dosyaları, orjınal zıl seslerı, ve özellıkle youtube de vıdeo facebookda vıdeo telefon hafızasındakı vıdeo hıc bırını oynatamıyorum youtube den vıdeo ızlerken decode error verıyor, telefondada zıl sesı mesela yanında play tusuna basınca o sesı calar ya calmıyor radyo acıyorum :00 :00 yazıyo sanıye ılerlemıyo böyle bı sıknıtım var hoparlorde sorun varmı dıye bırını arayıp hoparlore aldım gayette sıkıntısız calısıyor ama tlf sessızde gıbı ama seslıde :(( help mee

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
bunları yaptım olmadı unlem sımgesı gelıyor ses acma ya basıyorum ses kısmaya basıyorum powere basar basmaz unlem kaybolup tlf kendını nromal kapat ac yapıyordu neysekı bu sorunu bu gun cözdum sans eserı telefonu bıde normal acayım dedım carklar döndu kendını formatladı 3 gundur yapamıyordum :D suan tlf acıldı ama farklı bir problem var , karnaval radyo , telefondakı muzık dosyaları, orjınal zıl seslerı, ve özellıkle youtube de vıdeo facebookda vıdeo telefon hafızasındakı vıdeo hıc bırını oynatamıyorum youtube den vıdeo ızlerken decode error verıyor, telefondada zıl sesı mesela yanında play tusuna basınca o sesı calar ya calmıyor radyo acıyorum :00 :00 yazıyo sanıye ılerlemıyo böyle bı sıknıtım var hoparlorde sorun varmı dıye bırını arayıp hoparlore aldım gayette sıkıntısız calısıyor ama tlf sessızde gıbı ama seslıde :(( help mee
Şimdi tekrar
AYARLARDAN Hakkında ya girerek
Sıfırlama yaparak yeniden kurulum yapabilirsin..Tabiki hepsöylüyorum BOLGE: ABD, Dil : İngilizce olsun.
Ya da bu kada şeyle uğraşmayayım diyorsanız NSU ile 8.1 e geri dönebilirsiniz.
NOT: HTC ile ilgili yine de internetten ve maxicep içinden araştırma yap.

suprizkonuk

suprizkonuk

Üye
Şimdi tekrar
AYARLARDAN Hakkında ya girerek
Sıfırlama yaparak yeniden kurulum yapabilirsin..Tabiki hepsöylüyorum BOLGE: ABD, Dil : İngilizce olsun.
Ya da bu kada şeyle uğraşmayayım diyorsanız NSU ile 8.1 e geri dönebilirsiniz.
NOT: HTC ile ilgili yine de internetten ve maxicep içinden araştırma yap.

neden bölgeyı abd dılı ıngılızce yapıyorum kı bunu format atarken mı yapıcam format atıp acıldıktan sonra mı böyle yapayım ? bıde bu ses sorununu cözermı cıdden formattan sonra bugun yıne attım formattan sonra youtubede vıdeo ızlıyo ses acılıyor sıkıntı yok 3 5 uygulama yukluyorum dırek gıdıyo sesı ve vıdeolar decode error hatası verıyo , sd kartı bıcımlendırdım gene bı etkı etmedı ve nsu ıle yapamadım nokıa suıt ı dıyorsun sanırım sen ama tlf htc :(

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
neden bölgeyı abd dılı ıngılızce yapıyorum kı bunu format atarken mı yapıcam format atıp acıldıktan sonra mı böyle yapayım ? bıde bu ses sorununu cözermı cıdden formattan sonra bugun yıne attım formattan sonra youtubede vıdeo ızlıyo ses acılıyor sıkıntı yok 3 5 uygulama yukluyorum dırek gıdıyo sesı ve vıdeolar decode error hatası verıyo , sd kartı bıcımlendırdım gene bı etkı etmedı ve nsu ıle yapamadım nokıa suıt ı dıyorsun sanırım sen ama tlf htc :(
Çünkü, yüklediğin Windows 10 Mobile Teknik Preview sürümü.
O yüzden de en orjinali neyse onu yüklediğinde daha az hasar olur.
Ya da bekle yakında yeni bir sürümü çıkacak o zaman yüklersin.
Bir de bu yeni yapıyla başa çıkabilecek derecede deneyimli ve teknik bilgilerin olmalı, yoksa yüklememen daha iyi.
Tüm bunlara rağmen yüklemek istiyorsanız, aşağıdaki adresin bir kısmınıda olsa takip ederek dile getirilen sorunlarla ilgil ibilgi sahibi olmanızda yarar var.
Duyuru Windows 10 Mobile IP Yayımlandı (4. Yapı-10.0.12562.84) [14/05/2015]

suprizkonuk

suprizkonuk

Üye
Çünkü, yüklediğin Windows 10 Mobile Teknik Preview sürümü.
O yüzden de en orjinali neyse onu yüklediğinde daha az hasar olur.
Ya da bekle yakında yeni bir sürümü çıkacak o zaman yüklersin.
Bir de bu yeni yapıyla başa çıkabilecek derecede deneyimli ve teknik bilgilerin olmalı, yoksa yüklememen daha iyi.
Tüm bunlara rağmen yüklemek istiyorsanız, aşağıdaki adresin bir kısmınıda olsa takip ederek dile getirilen sorunlarla ilgil ibilgi sahibi olmanızda yarar var.
Duyuru Windows 10 Mobile IP Yayımlandı (4. Yapı-10.0.12562.84) [14/05/2015]

siz bana su konuda yardımcı olun wındows phone 8.1 htc 8s telefonum var, hoparlor sağlam, bırısıyle konusunca hoparlorden ses duyuluyor rahat, ancak telefonda vıdeo ızlerken decode error hatası alıyorum tarayıcı veya uygulama farketmıyor , ayrıca muzık dosyaları calısmıyor , rradyo programlarından radyo dan ses gelmıyo zıl seslerı calmıyor bırısı aradıgında veya mesaj gönderdıgınde ses cıkmıyor telefon tamamen ucak modunda gıbı sankı , sadece tıttırıyor , format atıyorum telefona duzelıyo 2 3 uygulama kuruyorum bu decode error ve muzık dosyaları yuruturkende windows phone hata kodu: 80040154 seklınde uyarı verıyor youtubede de decode error yazıyo yada vıdeo cannat to fln fln.. bırşey ler bu sorunuma cozum uretebılırmısınız lütfen :( bide ayrıca windows recovery tools ıle format lamayı denedım bılgısayarım windows 7 dıye sanırım baglanmıyormuş telefonla pc , dogrumu bu?

Üst Alt