Haber Windows Phone 8.1 Güncellemesine İlişkin Haber ve Bilgiler

Sponsorlu Bağlantılar

beats

beats

Üye
zaten açma kapama var klavye kısmına girdiğinizde türkçe seçeneği kısmının en alttaki seçeneği kapatırsanız kapanıyor
Onu fark etmemişim teşekkür ettim, yeni bir şey daha öğrenmiş oldum. :)

ArAgOr

Üye
Güncellemeleri denetle tuşu artık bende böyle oldu... daha çoook beklersin oldu :angry:

saynesim

saynesim

Üye
güncelleme ile ilgili haberler kesildi bu gidişle güncelleme gelmeyecek nedeni ise lumia 930 satışlarını engellenmesi

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
güncelleme ile ilgili haberler kesildi bu gidişle güncelleme gelmeyecek nedeni ise lumia 930 satışlarını engellenmesi

Lumia 930'un satışı başladı.
Gönderimleri de muhtemelen haftaya pazartesi başlayacak.
Buna göre en geç Temmuz sonu Cyan güncellemesi verilir diye düşünüyorum :hmmm

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Lumia 930'un satışı başladı.
Gönderimleri de muhtemelen haftaya pazartesi başlayacak.
Buna göre en geç Temmuz sonu Cyan güncellemesi verilir diye düşünüyorum :hmmm

Abi geçmiş sayfalarda lumia 630 için mobil veri kısayolu diye birşey okudum 8.1 kararlı surum içinde olabilir. Doğrumu o

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Abi geçmiş sayfalarda lumia 630 için mobil veri kısayolu diye birşey okudum 8.1 kararlı surum içinde olabilir. Doğrumu o

Joe Belfiore da kullanıcılardan gelen yoğun istek nedeniyle mobil veri kısayolunu gündemlerine aldıklarını, tam olarak söz veremese de bununla ilgili birşeyler yapmaya çalışacaklarını söylemişti.
Ağustos-Eylül döneminde verilecek GDR1 güncellemesi ile gelebilir.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Joe Belfiore da kullanıcılardan gelen yoğun istek nedeniyle mobil veri kısayolunu gündemlerine aldıklarını, tam olarak söz veremese de bununla ilgili birşeyler yapmaya çalışacaklarını söylemişti.

Bence o kadar zor olmaz ya oraya eklenmesi. Neyse teşekkürler

braayn

braayn

Üye
cyan dağıtılmaya başlanmış haber kaynağının linki aşağıda :)

• Beğen
Tepkiler: dark_13 ve maydinmaydin
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada oy vermeyi ihmal etmeyelim. :sirit:

Bağlantı seçeneklerine ilişkin istek listesinde 1. sıradayız.
Tüm istekler arasında ise 5. sıradayız.

• Beğen
Tepkiler: StRonK
kamil5028347

kamil5028347

Üye
Bu arada oy vermeyi ihmal etmeyelim. :sirit:

Bağlantı seçeneklerine ilişkin istek listesinde 1. sıradayız.
Tüm istekler arasında ise 5. sıradayız.

Bu güncellemede gelme ihtimali var mı

...decode...

...decode...

Üye
@bulutsuzgece hocam oyu basmıştım bu isteğe dair fakat ben Nokia Power User'da dün bir haber okumuştum Cyan güncellemesine dair, ya 14 Temmuz ya da 21'inde güncellemenin dağıtımına başlanacağı söyleniyordu güvenilir bir kaynaktan alınan bilgilere göre. Doğruluk payı nedir sizce?

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
@bulutsuzgece hocam oyu basmıştım bu isteğe dair fakat ben Nokia Power User'da dün bir haber okumuştum Cyan güncellemesine dair, ya 14 Temmuz ya da 21'inde güncellemenin dağıtımına başlanacağı söyleniyordu güvenilir bir kaynaktan alınan bilgilere göre. Doğruluk payı nedir sizce?

NokiaPowerUser'ın güvenilirliği genelde yüksektir.
Bu hafta başlayabilir, ancak bize hemen bu hafta verirler mi bilemiyorum.

versino2

versino2

Üye
Bence haftaya başlar bize

skynet

Üye
Nsu ya bir an önce düşse de sıfırdan kurulum yapsam

csH

csH

Üye
abi sen inanıyo musun gdr1in ağustos ya da eylülde geleceğine preview belki ama kararlı sürümü hiç sanmıyorum

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Açıkçası ben telefonla neredeyse sadece alo demek için alırım ona rağmen neredeyse bende isyan edeceğim MS ve Nokia iyice saçmalıyor

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Belki bayram hediyesi olarak güncellemeyi verirler. :) Sabır arkadaşlar sabır.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Belki bayram hediyesi olarak güncellemeyi verirler. :) Sabır arkadaşlar sabır.

Sabretme varım fakat böyle pervasız davranışları canımı sıkıyor hazırsa yayınla yok değilse hazır değil de milletin sabrını sınama

orian

orian

Üye
Sabretme varım fakat böyle pervasız davranışları canımı sıkıyor hazırsa yayınla yok değilse hazır değil de milletin sabrını sınama
ve biz tarih vermedik deyip işin içinden kolayca çıkabiliyorlar.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
ve biz tarih vermedik deyip işin içinden kolayca çıkabiliyorlar.

Gayet tabi tarih resmi olarak verilmese dahi gayri resmi şekilde sızdırıldı illaki yoksa bu kadar kişi bekler mi bizden başka dünya genelinde ne bekleyenler vardır

Üst Alt