Haber Lumia 830 için Gerçekçi Konsept Görseller Geldi?

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Lumia 830 için Gerçekçi Konsept Görseller Geldi?
Nokia’nın yeni orta-üst seviye cihazı Lumia 830 için çok güzel konsept fotoğraflar.

Windows Phone platformu şu günlerde yeni sistem güncellemesi Windows Phone 8.1 ve Nokia Lumia Cyan güncellemelerine odaklanmış durumda. Öte yandan yeni cihaz hazırlıklarını sürdüren Nokia (Microsoft Mobile)’dan da bazı cihaz bilgileri sızdırılıyor.

Geçtiğimiz haftalarda gelen Lumia 830 görselleri ve devamında gelen bilgilerde ortaya çıkan bazı teknik özellikleri Lumia 830′a olan ilgiyi bir kat daha arttırdı. Bir anda böyle bir ilginin odağına yerleşen cihaz için Phonedesigner de sessiz kalamadı, gerçekçi ve bir o kadar da kusursuz konsept Lumia 830 tasarımlarını yayınladı.

Oldukça başarılı olan tasarımlarda ilk dikkat çeken Lumia 930 çizgileri ve 13 MP Pureview kamera ünitesi oluyor. Pürüzsüz ve kesintisiz hatlar ise Lumia Pure tasarım çizgisine sadık kalınarak oluşturulmuş.

Lumia 830 konsept tasarımlarından oluşan fotoğraf galerimizle aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Lumia 830 Fotoğraf Galerisi

alical33

alical33

Üye
930-1020 arası bi tasarım olmuş beğendim

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
930'un biraz incesi gibi. güzel görünüyor.

İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
Bence çok şık artık IPhone devri bitiyor bakınsanıza filmlerde dizilerde artık lumia kullanılıyor. :)

512 MB Ram kısıtlamasına karşı Lumia 520 ile gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: Nirvana92

blackcemre

Üye
Haber için teşekkürler.

braayn

braayn

Üye
Hilmi beğendi

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
pirenuri

pirenuri

Üye
930 dan daha güzel olmuş valla

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Tasarımına bayıldım. Çok şık ve kaliteli bir konsept olmuş. Böyle bir tasarım ile birlikte satış patlaması yapabilirler tahminimce.

SLH.55

SLH.55

Üye
Çok beğendim alabilirim :)

enessrsy

enessrsy

Üye
Bu telefonu uygun donanım ile 935 diye çıkartsalar ya :thumbup:

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
@papakudioflu bu lumia 830'un peki nokia geçende canonla anlaşma yaptıydı ya abi canonla ortak olarak çıkabilirmi bu telefonun kamerası senin fikrine dayanarak sormak istiyorum :)

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Şık görünüyor bu görüntülerle birlikte gelmeden eskiyen 930'un iyice sakata geldiğini düşünüyorum :hmmm

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
@papakudioflu bu lumia 830'un peki nokia geçende canonla anlaşma yaptıydı ya abi canonla ortak olarak çıkabilirmi bu telefonun kamerası senin fikrine dayanarak sormak istiyorum :)
Zannetmiyorum. Ayrıca Canon'la yapılan anlaşma tamamen yanlış anlaşılmış. Bu anlaşma ortak kamera üretimi için değil çapraz patent kullanımı konusunda yapıldı.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
bu tiple gelmez. bu 1820 felan olsun

Üst Alt