Yardım Boost Sorunu Var mı? Sıcaklık Nasıl?

Sponsorlu Bağlantılar

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
Boost Sorunu Var mı? Sıcaklık Nasıl?

@Mad EagLe

MaxipmaN

Üye
sanırım oyun bilgisayarı ama 93derece 3.nesile fazla performans düşer oyunlarda böyle çıkıyosa 88 sınır benim için

• Beğen
Tepkiler: GDDR5

MaxipmaN

Üye
baya yük altında kalmış sanırım oda sıcaklığı direkt etki eder hdd 48 derece yükte doğal soğutucu olmadan ama ikinci bir hdd var sanırım o uçmuş gitmiş

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
baya yük altında kalmış sanırım oda sıcaklığı direkt etki eder hdd 48 derece yükte doğal soğutucu olmadan ama ikinci bir hdd var sanırım o uçmuş gitmiş
2. SSD var ama açık değil devre dışı odada baya sıcak :)

MaxipmaN

Üye
2. SSD var ama açık değil devre dışı odada baya sıcak :)
açık değilken 59 olması tuhaf işlemci gibi oynak mı oluyo acaba ssdler bilgim yok gibi bişey ssd hakkında :Dyani kısaca bence sıcaklıklar normal değil batarya ömrü çok zedelenir

Invoke

Invoke

Üye
Ben resimleri göremiyorum. :D

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
açık değilken 59 olması tuhaf işlemci gibi oynak mı oluyo acaba ssdler bilgim yok gibi bişey ssd hakkında :Dyani kısaca bence sıcaklıklar normal değil batarya ömrü çok zedelenir
SSD belki işlemci yada kkarta yakın olduğundan etkleniyor olabilir mi?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
90 derece çok fazla sn kapat uzun bir süre soğusun pc birde o.c filan denediysen ondandır geri alırsan oc yi normale döner
bu şekilde sürekli 90 da çalıştırırsan bozulabilir bile ;)

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
Oyundayken hep 90 derece.

Invoke

Invoke

Üye
Oyundayken normal değil mi?
Cpu mu 90 derece?

ANIL

ANIL

Admin
SSD, HDD'ye göre çok daha az ısınır. Cihazın yeni ise bir sorun olduğunu sanmıyorum. Ortamın havası büyük etki eder.

• Beğen
Tepkiler: Invoke

MaxipmaN

Üye
fanları temizle olmadı böyle kullanma sen o pcyi işlemci yanabilir bir de laptop çok sıcağa dayanamaz
bnm şimdiye kadarki tüm laptoplarım da 60 70 e çıkıyordubir de en önemlisi termal macunu yenile o zaman gider bu sorun ;) rahat rahat 50-60 arası kullanırsın
60 internette gezerkendir 70ise güncelleme ile falan olabilir ya da cs gibi oyunlarda biraz büyük oyun aç farkı gör

Invoke

Invoke

Üye
80 i rahat görüyorum ben AC4 de ve gayet normal.
Oda çok sıcak ve havasız bu arada.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
60 internette gezerkendir 70ise güncelleme ile falan olabilir ya da cs gibi oyunlarda biraz büyük oyun aç farkı gör
bn herzaman büyük oyun açıyorum ;) pcnin açabileceği en iyileri ama laptopla fazla oyun oynamam oynadığımda arada bakıyorum sıcaklığa en fazla 60-70 arası görüyorum

MaxipmaN

Üye
bn herzaman büyük oyun açıyorum ;) pcnin açabileceği en iyileri ama laptopla fazla oyun oynamam oynadığımda arada bakıyorum sıcaklığa en fazla 60-70 arası görüyorum
grafik ayarları önemli güç tasarrufu mu önemli ortam klimaslıysa zaten yoruma gerek yok merak ettim pc ne? işlemci 4.nesil mi?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
grafik ayarları önemli güç tasarrufu mu önemli ortam klimaslıysa zaten yoruma gerek yok merak ettim pc ne? işlemci 4.nesil mi?
eski e6400 ün ram takılmışı klima filan da yok dediğim gibi bn çok oyun oynamam ztn çok fazla oyun açmıyor bn masaüstünde oynarım laptopta oynadığım zaman hiç çıkmadı 90lara

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
eski e6400 ün ram takılmışı klima filan da yok dediğim gibi bn çok oyun oynamam ztn çok fazla oyun açmıyor bn masaüstünde oynarım laptopta oynadığım zaman hiç çıkmadı 90lara
baktım da 2.13ghz ısınmaz fazla eski teknoloji de olsa gpu falan da düşüktür zaten olsun güzel

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
baktım da 2.13ghz ısınmaz fazla eski teknoloji de olsa gpu falan da düşüktür zaten olsun güzel
aynn ztn ısınmaması daha iyi bundan önceki laptopumda çok ısınıyordu nette gezerken bile ısınıyordu sinir oluyordum

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

Üst Alt