s4 mini guzel

Sponsorlu Bağlantılar

by-pegasus

Üye
    Konu Sahibi
s4 mini guzel
arkadaslar dun itbari ile s4 miniyi almis bulunmaktatım gayet guzel yardımcı arkadaslara tesekkurler
simdi o sorularım itibari ile kasarmı sorusu soyle soylemeliyim subway gibi oyunlarda kastıgı soyleniyor aslında soyle nasıl desem oyunu oynamaya basladıgınızda yani ilk açilişta yarım saniye takılıyor ve ondan sonra ne kasma ne takılma var bişi yok ha hani bir yere vurup oyunu tekrarladıgınızdada kasma yapmıyor
ama garip tarafı rr3 oyununda ne takılma ne kasma akıcı bi şekil oynuyorsunuz nedense o agır oyunda olmuyor s4 miniler için subway kronik bi sorun olabilir benden bu kadar :D

MaxipmaN

Üye
subway surfers ocak ayında note2yi aldığımda oynanmayacak kadar berbat kasıyordu o oyunda bi şeylik var iyi bu aralar adam oldu

by-pegasus

Üye
    Konu Sahibi
hmm o zaman sansungun bi kac cihazinda var bu sorun cunki rr3 takilmayan sey subwayda takiliyo

MaxipmaN

Üye
aynen baktım var boşver 2haftadır girmedim o derece sık oynuyorum:ehe

by-pegasus

Üye
    Konu Sahibi
aga soyle guzel bi turkce destekli launcher biliyonmu :D

byAndroid

byAndroid

Üye
O oyun sorunlu kardes ya 1 gb lik oyun kasmazken 30 mb oyun kasiyorya sinir oluyorum

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
s5 miniyi bekleseydin keşke

KırcalıHolding

Üye
İmoblife memory booster yükleyip ayarlardan ram temizleme aralığını otomatik 10 dk. Ayarla play Station oyunuda yüklesen kasmaz tel.

by-pegasus

Üye
    Konu Sahibi
İmoblife memory booster yükleyip ayarlardan ram temizleme aralığını otomatik 10 dk. Ayarla play Station oyunuda yüklesen kasmaz tel.

yoo hani kasma filan yok ama bitek subwayda ilk girdigindevyarim saniye takilma yapiyo
bitek subway diger oyunlarda hattacrr3 te yapmiyor bunu

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
s4 mini de kasma sorunu vardı ben bu şikayetleri bilerek aldım çok oyun oynamam zaten. Ama denedim harbiden kasıyordu ama sürekli değil 1 saniyelik lag oluyordu sadece sürekli kasar halde değil akıcı oynatıyor ama 2 dakika da bir falan 1 saniyelik oluyordu haliyle bu bile sinir bozucu olabiliyordu. Ancak 207 megabaytlık bir kararlılık güncellemesi çıktı ve o sorun çözüldü. Subwayı 0 kasma oynayabilirsin

by-pegasus

Üye
    Konu Sahibi
s4 mini de kasma sorunu vardı ben bu şikayetleri bilerek aldım çok oyun oynamam zaten. Ama denedim harbiden kasıyordu ama sürekli değil 1 saniyelik lag oluyordu sadece sürekli kasar halde değil akıcı oynatıyor ama 2 dakika da bir falan 1 saniyelik oluyordu haliyle bu bile sinir bozucu olabiliyordu. Ancak 207 megabaytlık bir kararlılık güncellemesi çıktı ve o sorun çözüldü. Subwayı 0 kasma oynayabilirsin

Bilmiyorum ben aldim kontrol ettim guncellemeyi son surum yuklu dedi

beytullah6767

beytullah6767

Üye
Bence yazılım sorunlu cm11 de hiç kasma yok

fk555897

fk555897

Üye
Subway Surfers benim S4'de de kasıyordu. iPhone 5'de bile kasıyordu ama güncelleme ile düzeldi.

szqn55

szqn55

Üye
subwayı pc de oynadım bazen trenin arasına düşüyo kalıyorum orada çıkmaya çalışıyo çıkmıyo :D

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Bir yıldır kullanıyorum cihazi daha kasma yada baska birsey görmedim.
Tabi ram i temizlemeden oyun oynamak isterseniz dogal olarak kasmalar olabilir oyun içinde

cyborg78

cyborg78

Üye
android'e illa ram temizlemek lazım yani doğrumu anlamışım :)
wp'de,de sanırım böyle bir klasor dolma sorunu vardı galba yanlış hatırlamıyorsam :)

by-pegasus

Üye
    Konu Sahibi
hehe agalar oyundan kaynaklaniyor herhalde

mrzstyl

mrzstyl

Üye
Subway oynama baska oyun oyna daha guzel oyunlar var (asphalt six guns ) ;D

Üst Alt