Öneri Bir veda da benden olsun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

apache61

Üye
    Konu Sahibi
Bir veda da benden olsun
Geçen cumartesiden itibaren yeni telefonum 5S i elime almış bulunuyorum . Sadece pasaport işlemlerini halletmesi kaldı .. Sizlerede bu telefonu almayı düşünenlere yani , şiddetle tavsiye ediyorum . N8 im artık bir efsane olarak kalacak . Bizlere program paylaşımında emek gösteren tüm symbiancılara teşekkürler ve hoşçakal diyorum .

Saygılarımla .

• Beğen
Tepkiler: .caner., ÇaRşI 2387 ve asigsasi

Emre

Üye
Hayırlı olsun.
İyi Günlerde Kullanın :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi ve apache61

apache61

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun.
İyi Günlerde Kullanın :)
Teşekkür ederim Allah herkese istediğini verir inşAllah . Ben çok istemiştim artık kullanacak bir yanı kalmayınca N8 in ve sonunda elime geçti . Şükürler olsun .

• Beğen
Tepkiler: asigsasi ve RetaXter
asigsasi

asigsasi

Üye
Hayırlı olsun :)

• Beğen
Tepkiler: apache61
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Hayırlı olsun :eller:

• Beğen
NEXUS

NEXUS

Üye
Hayırlı Olsun :eller:
Birde Zaten Symbian'ın Artık Kullanılacak Bir Yanı Kalmadı. :) İPHONE 5S Güzel Telefon Tekrar Hayırlı Olsun :)

• Beğen

apache61

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı Olsun :eller:
Birde Zaten Symbian'ın Artık Kullanılacak Bir Yanı Kalmadı. :) İPHONE 5S Güzel Telefon Tekrar Hayırlı Olsun :)
Hemde hiç kalmadı malesef bir koonoz facebook uygulamasıyla cutetubeye fittik . Şimdi apple store önümde jb ile . Çok teşekkür ederim ayriyetten :)

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Hayırlı olsun :)

• Beğen
Never Back Down

Never Back Down

Üye
hayırlı olsun güle güle kullan
İos 7.1 Güncellemesini yapmayı unutma

• Beğen
NEXUS

NEXUS

Üye
Hemde hiç kalmadı malesef bir koonoz facebook uygulamasıyla cutetubeye fittik . Şimdi apple store önümde jb ile . Çok teşekkür ederim ayriyetten :)
Facebook Bile Düzgün Değildi , Kullanışsızdı ama iphone ve androidde süper :) Şimdi İstediğin Uygulamayı İndir :D En İyi Mağaza App Store :) J

• Beğen

apache61

Üye
    Konu Sahibi
Facebook Bile Düzgün Değildi , Kullanışsızdı ama iphone ve androidde süper :) Şimdi İstediğin Uygulamayı İndir :D En İyi Mağaza App Store :) J
Aynen öyle bildirimleri güvercinle getiriyorlardı sanki iki saatte açılıyordu . Yanlışın var NeXuS hocam en iyi mağaza iphonecake :D:)

• Beğen
NEXUS

NEXUS

Üye
Aynen öyle bildirimleri güvercinle getiriyorlardı sanki iki saatte açılıyordu . Yanlışın var NeXuS hocam en iyi mağaza iphonecake :D:)
Bende İphone 6 çıktığında onu alcam :) 5S i almama sebebim ekranının küçük olmasıydı o kadar yoksa ben şuanda 5S Kullanıyor Olucaktım :D

• Beğen

apache61

Üye
    Konu Sahibi
Bende İphone 6 çıktığında onu alcam :) 5S i almama sebebim ekranının küçük olmasıydı o kadar yoksa ben şuanda 5S Kullanıyor Olucaktım :D
Benim için ekran sıkıntı değil hocam bana küçük güzel geliyor yeterli :) İnşallah alır hayırlısıyla kullanırsınız :)

• Beğen
Symbianizer

Symbianizer

Üye
Hayırlı olsun Symbian bi kişi daha kaybetti :cry:

• Beğen

apache61

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun Symbian bi kişi daha kaybetti :cry:
Üzgünüm dostum ama symbianda bir kişi fazla bile durdu , beni istemiyeni bende istemem hesabı çıktım o dünyadan birde pasaport bulabilsem tel için :) Çok teşekkür ederim bu arada :)

• Beğen
Tepkiler: Symbianizer
ozakin70

ozakin70

Üye
Hayirli olsun Cag atlamis gibi olmussundur ayni sey bende de olmusdu
Hemen 7.1 guncelle iyi uçuşlar;)

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt