Satılık Samsung Galaxy N7100 Note2 Genpa Garantili + Extralar 1099tl

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ercan1980

ercan1980

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy N7100 Note2 Genpa Garantili + Extralar 1099tl
Telefon, Ekim 2013'te Trkcll Bayisinden alınmıştır. 18 ay daha Genpa (Samsung) garantisindedir. Full Kutusunda aksesuarlıdır. Ayrıca orjinal aparatlarına ek olarak "1 adet beyaz + 1 adet siyah slikon kılıf, 1 adet beyaz orjinal samsung flip cover, 1 adet spen kalem, 1 adet masaüstü şarj ünitesi ve resimde çıkmayan orjinal samsung kulaklık" ürünle birlikte gönderilecektir. Tüm bu paketin toplam sıfır fiyatı 1500 lirayı geçmektedir.

Cihaz çok temizdir. Ekranında mat sticker ve slikon kılıf ile kullanılmıştır. Kesinlikle hiçbir yerinde ciddi çizik, ezik, darbe vs. olumsuz bir durum yoktur (sadece sağ üst köşede kılıf takıp çıkartmaktan belli belirsiz minik bir iz oluşmuş). Çerçevede veya arka kapakta soyulma vs. yoktur.

Donanımsal ve yazılımsal hiçbir sorunu yoktur. Ekranda ölü pixel yoktur. Sıfırdan farksız mükemmel bir cihazdır. İhtiyaçtan dolayı satılıktır. Pazarlık yoktur. Takas sadece Nokia 808 veya Samsung s3 mini ile olacaktır.

Havale ile ödemede %1 indirim uygulanır. Get ile almak isteyen ciddi alıcılar için %5 komisyon eklenerek yeni bir ilan açılabilir.

• Beğen
Tepkiler: Dede

.caner.

.caner.

Üye
Note 2 gibi bir cihazı neden s3 mini ile takas etmek istiyorsun ki?

• Beğen
ercan1980

ercan1980

Üye
    Konu Sahibi

supersafak

Üye
Ne kadar istiyon s3 mini ustune

ercan1980

ercan1980

Üye
    Konu Sahibi
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
2. El ilan kurallarına uyunuz

ibrahimuzum1

Üye
Tr cihazı bir yıl garantili s3 ile takas düşünür müsün

KayraBey

KayraBey

Üye
Ekstra ürünlere 200lira istiyorsunuz. Biraz fazla değil mi? Note2 alasım var ama fiyat fazla geldi bana :(

• Beğen
Tepkiler: Invoke

MaxipmaN

Üye
1050 falan oluyor herhalde biraz fazla inidirmde 1300e aldım

• Beğen
ercan1980

ercan1980

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar cihazın sıfırdan farkı yok diyorum. evet sıfırı 1250-1300 arası. aparatlarla 1500'i buluyor. ben ise 1050 diyorum ve sıfırdan hiçbir farkı yok diyorum. pasaport kayıtlılar 800-900, paralel ürünler 900-1000 arası. ben ise genpa cihazını 1050ye veriyorum. hem de aksesuarlı. güven sorunu olanlar referans linkteki yorumları okuyabilirler. ilk kez telefon satmıyorum. alan kişi bu fiyata aldığına teşekkür edecek ;)

MaxipmaN

Üye
artı spen kalem iyiymiş

ercan1980

ercan1980

Üye
    Konu Sahibi
SATILDI

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
:locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt