uccw widget Turkçe 2.9.22 + 123 adet skin

Sponsorlu Bağlantılar

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
uccw widget Turkçe 2.9.22 + 123 adet skin
Ultimate custom widget (UCCW) v2.9.18 turkce surumudur arkadaslar uygulama ceviri @noss_bar tarafından duzenlenmistir.

uygulamayi alttaki linkten indirebilirsiniz ve yukledikten sonra ekte verdigim skin dosyalarını "UltimateCustomClockWidget" icine atip widget menusunden eklemeniz yeterli :)

custom_widget_v2-9-22_tr-apk

Uygulama ile kendi widgetlerinizide yapabilirsiniz widget icindeki herseyin konumunu rengini boyutunu stilini değiştirebilir istediginiz yaziyi widgete uygulayabilirsiniz.
isterseniz uygulama kisayollarinida widgete atayabilirsiniz.
her yönüyle kusursuz bir uygulama oldugunu soyleyebilirim

Alttaki linkten uygulama ile bilgilere ve kullanim ile ilgili bilgilere ulasabilirsiniz

uccw-widget-duzenleme-anlatim-bilgilendirme

uygulama on ızlemeler

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

skın dosyaları nasıl eklenır: simdi yapacagınız şey zip dosyasını açıp zip içindeki klasör ve dosyaları işaretleyip "UltimateCustomClockWidget" klasörü içine bırakmak sonrasında widget menusunden widgeti ekleyebilirsiniz :)

skın dosyalarını apk olarak yukleme: ıstersenır markette bırcok skın dosyası bulunmakta markettende temın edebılırsınız apk olarak

uygulamaya kısayol nasıl atanır: hotspotlar tıklayın 1 den 15 e kadar ekleyebılırsınız.

mesela 1 mesaj ekledınız sonra wıdget uzerındekı konumunu belırleyın ve secenrekler widget kilidine tıklayın acık secın.
böylece widgete tıkladıgınzda ekledıgınız kısayola ulasabılırsınız.

not: takıldıgınız bır nokta olursa sorabılırsınız arkadaslar yada ısteklerıde eklemeye calısırım elımden geldıgınce

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bveo1990, soldierman, MXKM ve 12 diğerleri

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
teşekkürler hotspot için türkçe kısayol mu yazsam bağlantı noktası mı yoksa kısayol linki yoksa sadece link mi karar veremedim

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
kısayol ekle olabılır bırde reklam kalkmamıs :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
bi de bendeki arkaplan sorunu olmasa :)

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
arkaplan dediğin öğe ekledikten sonra ekran bembeyaz oluyor tıkladın mı hepsi geliyor tekrar o mu oysa bende de o var

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
  • Beğen
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
baştan ince sağ uzun bardan renk seç saonra solda o rengin tonajını seç sağ atta kare zaten senin rengin gösteriliyor sonra tamam de

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
aynı banada şimdi oldu akşam yaptığım skin duvar kağıdı gözükmedi tekrar seçip ekliyorum eklemiyorda ama diğer skinim gösterdi var birşeyler

Son düzenleme:
  • Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
bunları indirmedim belki o skinle alakalı birşeydir bunlara bakacağım.

olmuyor işte naptıysam sanırım skinle ilgili sıkıntı var :)

bı dene olmazsa bıde ben bakayım cunku bende sorun cıkarmıyor uygulama aynı sorun olmaması lazım

Anil-D

Anil-D

Üye
Teşekkürler abi

• Beğen
Anil-D

Anil-D

Üye
Evet güzel uyguulama türkce olmasida süper

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
Anil-D

Anil-D

Üye
Kısır :D neyse bi bakayim abi

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
Kotana zahmet olmazsa bir tanede toplu zip ekleyebilir misin arşiv geniş zor oluyor seç seç indirmek benimde gözüm doymaz hepsini alacam

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

Üst Alt