Wıdget Ultimate Custom Widget (UCCW) Donate v4.5.3

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Ultimate Custom Widget (UCCW) Donate v4.5.3 Android cihazlar için yayınlanmış olan uygulama kısayol aracıdır. Ultimate Custom Widget (UCCW) Donate v4.5.3 Android 2.2 ve üzeri sürümlü cihazlardan itibaren çalışmaktadır.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınızBu Sürümdeki Yenilikler
Objects picker screen made visual (WYSIWYG)
Hotspots picker improved
New hotspot - Battery usage
Skin dimensions moved out of the background object
Some bugs removed
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Buğra
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt