Ultimate Custom Widget (UCCW) 3.0 Beta 3.0.1.4 [Ad-Free] Mod

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Uygulama ile kendi widgetlerinizi yapabilirsiniz widget icindeki herseyin konumunu rengini boyutunu stilini değiştirebilir istediginiz yaziyi widgete uygulayabilirsiniz.
isterseniz uygulama kisayollarinida widgete atayabilirsiniz.
her yönüyle kusursuz bir uygulama oldugunu soyleyebilirim.
Ayrıca markette çok çeşitli skin dosyaları bulunmakta indirip uygulama ile kullanabilirsiniz.

Alttaki linkten uygulama ile bilgilere ve kullanim ile ilgili bilgilere ulasabilirsiniz.

uccw widget duzenleme anlatım bılgılendırme - MaxiCep
 
  • Beğen
Tepkiler: soldierman ve asigsasi
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt