Samsung Galaxy S4 Rom V3.0

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Kahrolasi gamara gine calismiyo snapcamera yukledim on tarafi calisiyo arka taraf calismiyo sim2 de 3g yok hocam sunu bi duzeltin nolur
Kamera duzelmez maalesef daha once belirttim bu sorun bazi cihazlarda oluyor romla alakali degil.
Sim2de 3g duzelmesi zor gibi

• Beğen
Tepkiler: smh60

bozoklu_66

bozoklu_66

Üye
Hocam akil vermek gibi olmasin ama atom romun ustune touchwiz gecirilebilirmi gorsellik olarak touchwiz guzel benim anlamadigim atom romda kamera calisiyo dger romlarda calsmiyo ilginc yav.
Ben daha onceden ace2 killandim cm romlari yuklerken s4 yada not3 launcherini recoveryden zip seklinde flashliyorduk atom rom yuklesem ayni sekilde bi flashlama yapabilirmiyim

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve smh60
smh60

smh60

Üye
Arka bendede çalışmıyo orjinale çevirip garantiye mi yollasam :(

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Hocam akil vermek gibi olmasin ama atom romun ustune touchwiz gecirilebilirmi gorsellik olarak touchwiz guzel benim anlamadigim atom romda kamera calisiyo dger romlarda calsmiyo ilginc yav.
Ben daha onceden ace2 killandim cm romlari yuklerken s4 yada not3 launcherini recoveryden zip seklinde flashliyorduk atom rom yuklesem ayni sekilde bi flashlama yapabilirmiyim
orjinal base kullanıldığı için sorun çıkmıyor atom romda. bu romda orjinal base alındığında telefon açılmaz.
arka kameranın çalışmama sebebi yeni üretline telefonlarda driver sorunu var custom romlarda çıkıyor bu. ilk üretilenlerde yok bu sorun

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
  • Beğen
smh60

smh60

Üye
Yok orjinali yükledimğimdede kamera gelmedi

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Yok orjinali yükledimğimdede kamera gelmedi
Splash ile orjinal roma dönerseniz kamera geri gelecektir.
eğer yine gelmezse orjinal roma dönüp garantiye verin yazılım atıp size geri vereceklerdir.

• Beğen
smh60

smh60

Üye
Splash pc ile oluyo demi hocam

• Beğen
smh60

smh60

Üye
Tavsiye romun hangisi hangisini kullanıyosun

• Beğen
smh60

smh60

Üye
Tamam onu kurarım bende :) paylaşırsın demi :D

• Beğen
smh60

smh60

Üye
Kafam karışık benim için şarj ve performans çok önemli bunu mu kursam

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Kafam karışık benim için şarj ve performans çok önemli bunu mu kursam
Performans fena degil ama sarz konusnda cok iyi degil. En iyi pil ve performans kuşkusuz nexus2 romunda

• Beğen
smh60

smh60

Üye
Link atarmısın konu varsa

callisto87

Üye
Ellerinize sağlık, dört dörtlük bir rom olmuş. İlk kez telefona rom yükledim ve şansıma kaliteli rom denk geldi. Telefonun orjinal hali bunaltıcı ve can sıkıcıydı. Bu sayede bir şeye benzedi. İki sıkıntım var bunlar sol tarafta bulunan sidebar'ı kaldıramadım ve ekran caps alamadım. Kısayolları denedim, ekranda elimi kaydırdım ama olmadı. Tekrar teşekkürler. İyi geceler.

• Beğen
smh60

smh60

Üye
Geri tuşuna basılı tutarak kapatabilirsiniz

• Beğen

callisto87

Üye
Sağ alt taraftaki tuştan bahsediyorsanız onu denedim ama gitmiyor. Sol tarafta kapalı bile olsa küçük bir çıkıntı şeklinde rahatsız ediyor.

ney27

Üye
burak kardes merak etdigim içi soruyorum konuyla alakalı degi ama atom roma kitkat lancher eklyebilirmiyiz yoksa sadece apex mi kullanabiliyoruz

Üst Alt