Samsung Galaxy S4 Rom V3.0

Sponsorlu Bağlantılar

polat_karaduman

polat_karaduman

Üye
onu nasıl anlıyacağım hemen hemen tüm rom ları kurdum ama kamera problemi yaşamadım

smh60

smh60

Üye
Ne zaman aldın cihazı

polat_karaduman

polat_karaduman

Üye
2 ay önce gold tan aldım

• Beğen
Tepkiler: smh60
smh60

smh60

Üye
Hmm aynı zamanda almışız peki bu romun eski sürümlerinde çalışıyormuydu

polat_karaduman

polat_karaduman

Üye
evet çalışıyordu

smh60

smh60

Üye
O zaman seninki ilk üretilen cihazlardan benimki yeni üretilen cihaz bu yüzden çoğu custom romda sadece ön kamera çalışıyor arka kamera sadece lewa atom baidu romlarında çalışıyor

polat_karaduman

polat_karaduman

Üye
Miui da mi calismiyor

smh60

smh60

Üye
Denemedim

polat_karaduman

polat_karaduman

Üye
Bence denemelisin leva 5 miui nin cakmasi harika bir rom en fazla 5 dk ni alir

• Beğen
Tepkiler: Buğra
smh60

smh60

Üye
Yarın denerim belki onda hatalar çok diyolardı sanki

smh60

smh60

Üye
Son partilere tavsiyem atom rom

Son düzenleme:
GALLAXY

GALLAXY

Üye
arkadşlar bu launcheri yüklemek için önceden rom mu? rot mu? nedir onu mu yapmamız lazm söylerseniz yaprm teli yeni aldım.

Son düzenleme:
polat_karaduman

polat_karaduman

Üye
Benimki 16 gb

smh60

smh60

Üye
Son partilerde kamera sorunu var atomda yok

smh60

smh60

Üye
O ilk üretilen cihazlardan almış

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt