Galaxy S3'te Android 4.3 Görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

CiaCelebrity

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S3'te Android 4.3 Görüntülendi
50 milyondan fazla satış gerçekleştirerek Android tarafında rekor kıran Galaxy S3 için Android 4.3 hazırlıklarını sürdürüldüğü konuya ilişkin belgelerin sızdırılmasından anlaşılmaktadır. Son olarak Galaxy S3 I9300 modelinden alınan bazı ekran görüntüleri telefon üzerinde Android 4.3’ün test edildiğini gösteriyor.

Kasım/aralık döneminde resmi olarak dağıtımı başlayacak güncellemenin beraberinde hangi yeniliklerin geleceği henüz bilinmiyor, ancak Galaxy S4 yer alan Touchwiz arayüzü, performans geliştirmeleri ve kamera iyileştirmelerinin güncelleme kapsamında Galaxy S3’e sunulması bekleniyor.

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
GPU su open gl3.0 desteği sunmayan s3 de 4.3 ne işe yarayacak.:bilmm

Neagf

Üye
Daha birşey belli değil hemen çöp diyorsunuz siz de :D bir yayimlansin, kurun sonra yorum yapin.

Türe

Türe

Üye
Mali 400 3.0 ın özelliklerinin bir kısmını destekliyor.

Samet.25

4 5 tane önemli güncelleme aldı Android bu güne kadar şu status bar zevksizliğinden bi vazgecmediler bu kadar itici olurmu bi durum cubugu hepsi sağ tarafta o ayrı bi sacmalık gereğinden fazla kalın o ayrı bi sacmalık

Türe

Türe

Üye
4 5 tane önemli güncelleme aldı Android bu güne kadar şu status bar zevksizliğinden bi vazgecmediler bu kadar itici olurmu bi durum cubugu hepsi sağ tarafta o ayrı bi sacmalık gereğinden fazla kalın o ayrı bi sacmalık

Cihazlar 5 inç standart oluyor/olacak artık. Küçücük bir durum çubuğu 5 inç ekranda abes durur.

Samet.25

Cihazlar 5 inç standart oluyor/olacak artık. Küçücük bir durum çubuğu 5 inç ekranda abes durur.
Küçücük olmasına gerek yokki dikkatli bakarsan alt ve üst tarafta az bişey boşluk var hadi onu geçtim zaten saat i ya gizleme modu eklesin yada ortaya alma filan saat orda sacma duruyo hepsi orda bakınca ayırt edemiyorum bu benim sorunum. Ama yapmak istesede yapamaz bence Apple dava açabilir patent yüzünden

Türe

Türe

Üye
Küçücük olmasına gerek yokki dikkatli bakarsan alt ve üst tarafta az bişey boşluk var hadi onu geçtim zaten saat i ya gizleme modu eklesin yada ortaya alma filan saat orda sacma duruyo hepsi orda bakınca ayırt edemiyorum bu benim sorunum. Ama yapmak istesede yapamaz bence Apple dava açabilir patent yüzünden

Apple sopa: Saat seçeneği çok mantıklı aslında. Birkaç renk seçme + konum seçme öz. olsa güzel olurdu.

• Beğen
Tepkiler: Samet.25

Samet.25

Apple sopa: Saat seçeneği çok mantıklı aslında. Birkaç renk seçme + konum seçme öz. olsa güzel olurdu.
Aynen batarya simgesiyle saatin rengi yada gizleme ozelligi olsa iyi olur mesela benim tel mavi tum tema filan tele uygun yaptim duvar kagidina kadar takintiliyim biraz batarya yesil acayip cirkin duruyo :D

class_men39

Üye
Pek inandırıcı değil bence

molla409

molla409

Üye
Ram yetse bari

MaxipmaN

Üye
4.3te optimizasyon yapmışlardır s4te bayağı ilerleme olduğunu söyledi arkadaşım

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Leak romu yukledim cok lag var. Yukleyecekler sonraki versiyonlari yuklesinler bence. Mj9dan bahsediyorum bu arada

erko merko

erko merko

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Türe

Üst Alt