Samsung Galaxy S3 Android 4.3 Ve Hataları

Sponsorlu Bağlantılar

blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S3 Android 4.3 Ve Hataları
Bu başlık altında 4.3 güncellemesinden sonra yaşanan problemleri konu alıcaz.Bütün telefon üreticileri yazılım güncellemesi ile performansı arttırmayı hedeflerken samsung galaxy s3 gibi çok satan bir modeline yapmış olduğu bu davranış hiç hoş karşılanacak bir durum değildir sosyal medyada ve böyle sitelerde tepkimizi göstermeliyiz bu güncelleme kabul edilebilir bir güncelleme değildir imza kampanyası başlatıcaz.

Hata 1 (Resim internetten alınma aynı hata ile kendimde karşılaşmıştım)

Hata 2

DAHA YENİ FORMATLADIĞIM TELEFONDAKİ RAM KULLANIMI OHA ÇÜŞ DENİLECEK KADAR FAZLA !!!!!!

Biz telefon hızlansın diye beklerken telefon dahada yavaşladı.

Neden Kitkat Güncellemesi İSTİYORUZ ???

KitKat 4.4 sürümüyle birlikte Android işletim sistemi de düşük RAM kapasitesine sahip giriş seviyesi cihazlarda da iyi performans verebilecek. Bu durum geliştiricilere de daha fazla cihaz için uygulama geliştirebilme fırsatı sunacak. Kullanıcılar ise Jelly Bean sürümünde çalıştıramadıkları uygulamaları Android 4.4 ile birlikte telefonlarında görme fırsatı yakalayacak.

Telefonumuzun Rami 1 GB fazlasıyla yetmekte kitkat güncellemesi için fakat samsung yaptığı bir açıklamada daha doğrusu sammobile'yapmış olduğu habere göre samsung ram yetmiyor deyip bu güncellemeyi vermekten vazgeçmişti halbuki sızan raporlara göre sorunun ramde değil samsungun yazılım geliştiricilerinde olduğu ortada

Sistem uygulamaları açılamadığı için kitkat iptal edilmiş beyler kendinize gelin size soruyorum kitkat için 1 gb yetmez diye firma aynı donanıma sahip rami 2 gb olan modele yani i9305 modeline neden kitkat vermedi ?

Samsung Galaxy S3 için acilen bir yazılım yükseltmesi gereklidir cihaz iki yılını doldurmuş olabilir fakat samsung en çok satışını bu modelde yaptı bir jest yapması gerekiyor.

• Beğen
Tepkiler: The Shadow

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
Geçen sene galaxy wonder kullanıyodum 50-60 kisi toplanip mail attik samsunga 4,0 guncellemesi icin vermediler abi zorlamayın :d

The Shadow

The Shadow

Üye
Ben 4.1.2 kullaniyorum valla en iyi sarj suresi bunda :ehe

Son düzenleme:
NEXUS

NEXUS

Üye
ram yetmemesiyle alakası olmaaz zaten s3 ün :D , örnek veriyorum
motorola moto g 1 gb ram 4.4 ü hızlı çalıştırıyor
hadi onu geçtim samsung 4.4 ile çıkardığı 512 mb ramli telefonlar a nasıl yetiyor :D samsung bu yüzden almıyorum :D

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
S3 Android 5.0 a kadar güncellenecekti.Peh ! Samsung işte :)

blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi

1 Gb ram yetmiyor bizde yedik ya tablet kitkat almış 1 gb ram ile :D

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Üşengeçlikten başka birşey değil, pazarlama stratejisi ayrıca,developerler ayağınızı yerden keser işte birsürü rom var :D

blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
Üşengeçlikten başka birşey değil, pazarlama stratejisi ayrıca,developerler ayağınızı yerden keser işte birsürü rom var :D

Rom varda en azından i9305 kitkat alsaydı daha stabil kitkat kullanacaktık aosp romlar hala tam stabil değil çıldırcam kaç ay oldu takip ediyorum hala stabilleşmediler

• Beğen
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Rom varda en azından i9305 kitkat alsaydı daha stabil kitkat kullanacaktık aosp romlar hala tam stabil değil çıldırcam kaç ay oldu takip ediyorum hala stabilleşmediler

Shadow gibi 4.1.2 stock kur rootla :oke:

• Beğen
PriZm

PriZm

Üye
Samsung güncelleme konusunda adam olmaz, bu konuda kendilerini kınıyorum açıkçası.

• Beğen
blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
4.1.2 çoktan dönerdim ben program uyumsuzluğu mevzusu var :agla2::off:

mcnpl4

mcnpl4

Üye
blekota kurun gayet guzel ram kullaniki da iyi geldi banasamsung ozen gostererek guncelleme hazirlasa guzel olurdu ama

deadhmachine

deadhmachine

Üye
bi imza kampanyası yada ne biliyim toplu mailmi atsak ne yaksak 4.4 için

deljkanli10

deljkanli10

Üye
Beyler ben efa yedegi almadigim icin 4.1.2 geri dönünce sebeke ve imei ucuyo bi çözümü yokmu bunun 4.3 cok sacma bi güncelleme keske yapmasaydm

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Cm11 4.4.4. Gayet stabil ve akıcı görsel olarak ta iyi

Üst Alt