Tavsiye Operator Değiştirdim Ama Veri Bağlantısı Alamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

My-sQLL

My-sQLL

Üye
    Konu Sahibi
Operator Değiştirdim Ama Veri Bağlantısı Alamıyorum
turkcellden aveaya geçtim hattım açıldı arama yapabiliyorum problem yok fakat şebekeye girip veri bağlantısı açık dediğim zaman edge yada 3g hiç bi şekilde bağlanamıyorum turkcellde bi sorun yoktu nebyapmam gerekir?

teşekkurler.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
turkcellden aveaya geçtim hattım açıldı arama yapabiliyorum problem yok fakat şebekeye girip veri bağlantısı açık dediğim zaman edge yada 3g hiç bi şekilde bağlanamıyorum turkcellde bi sorun yoktu nebyapmam gerekir?

teşekkurler.
ayarlardan erişim noktasına girdiğinizde bir şey gözüküyor mu orada avea internet falan gözükmezse nete giremezsiniz

luckysleven

luckysleven

Üye
operatörü arayıp sim kartına res atmalarını iste . sana telefonu kapatıp 2 dakika sonra açın diyecekler sorun çözülür

Ugrskn

Üye
eğer internet ayarların yapılıysa veri gelmiyorsa sim card
kesimine dikkat edin

My-sQLL

My-sQLL

Üye
    Konu Sahibi
internet ayarlarım yapılı otomatik alıyor Avea internet yazıyor o da etkin durumda bi müşteri hizmetlerini arayayım

Ugrskn

Üye
My-sQLL

My-sQLL

Üye
    Konu Sahibi

blackcemre

Üye
Operartöründe 3gyi açtırtmamışsın opeatörüne 3g diye bir mesaj göndermen lazım.

My-sQLL

My-sQLL

Üye
    Konu Sahibi
Operartöründe 3gyi açtırtmamışsın opeatörüne 3g diye bir mesaj göndermen lazım.
gönderdiim 3g yi kullanabilirsiniz diye bir,mesaj geldi. Bunları dun yaptım. Operatoru de aradım veri bağlantınızı açacağım dedi açmaya çalıştı sistemde hata var dedi sonra arayın dedi canını yediğim sistemi...

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS
4MaGuS

4MaGuS

Üye
gönderdiim 3g yi kullanabilirsiniz diye bir,mesaj geldi. Bunları dun yaptım. Operatoru de aradım veri bağlantınızı açacağım dedi açmaya çalıştı sistemde hata var dedi sonra arayın dedi canını yediğim sistemi...
az sabret o zaman yapacak bir şey yok şuanlık

blackcemre

Üye
Hangi marka?Sim Kart

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
hocam direk mikro sim olarak mı aldınız yoksa kestirdiniz mi

yaren_dede

yaren_dede

Üye
direk mikro sim olarak. Muşteri hizm:bangin:etlerinden hallettim kontor yukleyip bir deneyeceğim yoksa geri turkcelle donş :bangin:

Yanliz Geri dönüş için 1 yada 3 ay gibi bir sure beklenen gerekiyor. umarim sorunun düzelir
Bende bugun geçtim aveaya sorunsuz bağlanıyor nete sansliyim :)

Üst Alt