Nokia 808 Pureview Cfw Fp2 By Darkredblue61 V2.0 Türkçe [113.010.1058]

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 808 Pureview Cfw Fp2 By Darkredblue61 V2.0 Türkçe [113.010.1058]

V2.0 CFW'sidir Büyük Olasılıklada Final Sürüm Diyebiliriz. Güncellemeleri Sorunsuz Şekilde Yapabilirsiniz.Yazi Tipi Değiştirilmiştir Hoşuna Gitmeyen Olursa Orjinal Yazi Tiplerini Atması Yeterli Olacaktir.

Kamerada Tam Çözünürlükte 4:3 Boyutunda 41 Mp Çekme 16:9'da İse 34 Mp Çekmektedir.Pureviewte İse 16:9 8-5-2 Mp Modları 4:3 İse 12-5-3 Mp Modları Eklenmiştir.Video Modları 1080-720-360p Orjinal Olarak Durmaktadir.

Web Düğmeleri Değiştirildi.
Klavye Değiştirildi.
İfadeler Her Yerde Aktif Hale Getirildi.
Tarayici Sürümü Aynidir 8.3 İsteyen Fixleyebilir.

Bazi Widgetler Kaldırıldi Söylediğim Gibi İsteyen Ekleyebilir Tabiyki.

Çeşitli Widgetler Ekledi.
Açılışta Kalan Yaklaşik RAM Orani

Dileyen Evolveyi Dileyende Kendi Temami Kullanabilir.
Tema Efektleri Kişiselleştirilmiştir.Menü Geçişlerinde Ana Ekran Geçişlerinde Vsde Efektler Eklenmştir Akıcı ve Sorunsuz Şekilde Çalişmaktadilar.
Kinetik Kaydirma Geliştirildi.

Soldaki Kendi Tarafımdan Yapılan Tema Sağdaki İse Orjinal Temadir.
Menü 4*5 Yapilmiştir.
Pil Simgesi ve Şebeke Sinyal Gücününde Sinyali Değişmiştir.(Güç Tasarrufunda Ayrı Kırmızı,Sari Şeklinde)

Kulaklık Sesini Arttırma.
Hoparlör Sesini Arttirma.
Sertifikasız Uygulama Yükleme Gibi Bir Çok Mod Eklendi.
****Ses Modlarını Kullanacak Olan Arkadaşlar****
Modlar Sesi Arttirdiği İçin Sorun Yaratabilir Ona Göre Mesüliyet Sizlere Aittir Çok Uzun Süreli Son Ses Dinlemenizi Tavsiye Etmem Özellikle Dış Hoparlörden.
Kulaklık Modunu Kullanırken Yani Change Sound Parameters Modu Kullanmadiğiniz Zamanlar Kapatın Ayni Şekilde Diş Hoparlör Modu İçinde Geçerli.2 Moddan Birisi Açık İse Diğerinin Sesini Kısabiliyor.

Telefonun C ve Z Sistemine Doğduran Girebilirsiniz.Boş Alan Yaklaşik 780 MB'dir.Cihazin Açılma Süresi İse 20-30 Sn Arasındadir.
Galeriye 6 Tane Resim Eklendi Dileyen Siler.

Klavye Yazma Modu Büyük Klavye İçin İngilizce Küçük ve Harf Sayısının Artması İçin İse İngilizce Klavyeler Bırakıldı Sadece Türkçe Dili Vardir Diğer Diller Silindi.Kelime Tahmin Modunu Kullandıkça Ön Belleğe Alacaktır Sorunsuz Çalişmaktadir.

Bir Çok Özelliği Sorunsuz Kullanabilirsiniz.Bunun Yani Sıra Ekolayzer Modlarını Düzenleme Eklenmiştir.
Hafıza Kartı Simgesi Eklendi.

CFW'yi Yüklediğiniz Taktirde Cihazinizi Servise Verirseniz Garanti Dışı Kalacaktır Orjinal Yazılımı Yüklemeden Servise Vermeyin.Orjınal Yazılımı Yüklediğiniz Taktirde Sorun OlmayacaktirBu CFW den Dolayı Oluşabilecek Şonuçlardan Sorumlu Değilim Denenip Test Edilmiştir Herhangi Bir Sorun İle Karşilaşilmamiştir.Emeğe Saygi Gösterip Bir Teşekkürü Çok Görmeyin.

[/URL]

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Nova26 ve hajkhanx33

Nova26

Nova26

Üye
4x5 menüyü kaldırsaydın kullanıcıya bıraksaydın onu

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Nova26
rbk89

rbk89

Üye
ilk defa böyle bir işe kalkışıyorum indrdim yalnız nasıl kurucam telefona bilmiyorum sitede araştırdım bulamadım muhtemelen yanlış araştırıyorum nasıl bu uygulamayı kullanacığma dair bir link atarmısınızbuldum linki teşekkürler :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
ilk defa böyle bir işe kalkışıyorum indrdim yalnız nasıl kurucam telefona bilmiyorum sitede araştırdım bulamadım muhtemelen yanlış araştırıyorum nasıl bu uygulamayı kullanacığma dair bir link atarmısınızbuldum linki teşekkürler :)
Naptın Yükledinmi?

• Beğen
rbk89

rbk89

Üye
tam sana yazıcaktım bende teamviewiredan yaparmısın phonixi falan kurdum resimlere baktım ama yinede yapamadım :Steşekkürler süper olmuş

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
tam sana yazıcaktım bende teamviewiredan yaparmısın phonixi falan kurdum resimlere baktım ama yinede yapamadım :Steşekkürler süper olmuş
Güle Güle Kullan :)Üst Sürüm CFW Hazırlanıyor Arkadaşlar Bugün Yarın Eklerim Büyük Olasılıkla Takipta Kalın.

• Beğen
can_huso_sulo

can_huso_sulo

Üye
kardeşim bnm telefonum nokia 700 ona cfw atmak istiyorum phonix kurulu ama teli görmüyor napalk

• Beğen
Tepkiler: mahmut.
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim bnm telefonum nokia 700 ona cfw atmak istiyorum phonix kurulu ama teli görmüyor napalk
Bunu Kuramazsın.Görmesine Gerek Yok Ekrana Tamam Yazısı Gelince Bataryayi Sök USByi Bağla 2 Sn Sonra Bataryayi Tak Yükleme Başlamaz İse Güç Tuşuna Bas Cihazi Tak Tabi Bunun İçin Önceki Adımlari Yapman Lazım Biliyorsun Değil Mi?

• Beğen
Tepkiler: can_huso_sulo
okankayci

okankayci

Üye
nokia e6ya yüklenmez demi?

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
video modlarını arttırma yokmu hdr çekim,720-576,640-480,352-288,320-240,176-144 bu formatlar olsa tadından yenmezsilinen widgetler hangisi yazarmısın?ben bugün telefonu hacklemeyi düşünüyorum hangisini tavsiye edersin
-hackleme yapmadan önce telefonun yedeğini almalımıyım?
-hafıza ve sim kart çıkarılmalımı?
-ve telefon full şarjlımı olmalı

• Beğen
Tepkiler: oscartiger
infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
linklerin ölmüş kardeş

Üst Alt