Cm 10.2 S3 Mini

Sponsorlu Bağlantılar

Samet.25

Konu Sahibi
Cm 10.2 S3 Mini
Changelog:

• first release
Features

• 2D/3D HW Acceleration
  • GPS and A-GPS – fast fix getting
  • Glonass navigation
  • compass
  • audio (both speakers/headphones/microphone)
  • sensors
  • Wi-fi
  • bluetooth and A2DP support
  • all native tethers (Wifi/BT/USB)
  • camera (normal/panorama/camcorder) [stock one app temporary have problems]
  • Google Play
  • CM10.2 functionallity
  • CPU sleep mode
  • MTP
  • ADB
  • no flicker
  • full hardware video acceleration (720p) [temporary can be buggy]
  • YouTube HQ
  • Wifi direct
  • 3.0.84 kernel
  • BLN (backlight notifications) support
  • offline charging
  • 64GB+ sdcard native support (exFAT)
  • auto EFS backup
  • New BT/GPS/Wifi/offline charging/audio drivers and – no longer buggy Samsung’s ones!
Issues

• RIL (call/messages/3G)
  • random reboots and problems with wakeup due to RIL issues
I’ld be glad, if you would share links to our download page, instead of direct links to download.
Also would be great, if you wouldn’t create the mirrors
Thanks.

Guys who made it happen:

• Macław
  • Marcin1147
Thanks for help from:

• tom3q

DOWNLOAD CM 10.2:

GAPPS DOWNLOAD:
Arkadaslar rom daha yenidir bi nevi demodur arama sms 3g calısmıyor baska sorunlarıda olabilir sadece cm ye merak duyan ve demoda olsa bakmak incelemek isteyen arkadaslar için paylastım ilerde sorunlar giderildikce full sürümünüde paylasıcagım yüklemeden önce bunları göz önünde bulundurun sorularınız varsa sorabilirsiniz

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Samet.25
batudinho39

batudinho39

Üye
Hatasız olan güncellemesi geldi samet istersen konuyu güncelle ;)

gkhan136

gkhan136

Üye
Bu adam olmasa ne yaparız ya :)

azizerkan07

Üye
Yeni güncelleme sorunsuz ancak 1-2 güncelleme daha beklenebilir.

EricNorthman

Üye
şarj nasıl ?

Samet.25

Konu Sahibi
Arkadaslar roma surekli guncelleme geliyo maclaw in sitesinden takip edip indirebilirsiniz bu konudaki surum beta dir yeni surumler cikmistir en guncel surumu yuklemenizi tavsiye ederim google a maclaw yazin ilk site

EricNorthman

Üye
denemedin mi kardeş sen ben sana soruyorum yani denediysen şarjı nasıl gidiyor ona göre indirecegim de

Samet.25

Konu Sahibi
denemedin mi kardeş sen ben sana soruyorum yani denediysen şarjı nasıl gidiyor ona göre indirecegim de
Bu surumu denedim ben yeni surumu indirdim daha yuklemedim bu surumde zaten sebeke bile yok yeni surumu yukle dene sende

EricNorthman

Üye
uzun gidiyor iyi yada kötü demek çok mu zor ya :DD tamam indirmiyorum

hbwolf

Üye
Insallah simkart rehberini görmeme sorununu cozerler

Samet.25

Konu Sahibi
uzun gidiyor iyi yada kötü demek çok mu zor ya :DD tamam indirmiyorum
Kardes sen anlamiyon mu sorunlu daha iyi gitse ne olcak zaten kullanamassin son guncellmeyi yukledim onda bile hatalar var kullanilmaz bu haliyle ilerde gunluk kullanim haline gelsiginde yazariz iyimi kotumu diye kullanmadim uzun sure hatalari gorunce sildim o yuzden bisey diyemem yuklemessende yukleme benim kàrim yok sen yukleyince

EricNorthman

Üye
anladım kardeş ya sen ifade edemedin kendini yada ben anlamadım kusura bakma o zaman

bakmaz

Üye
Arkadaşlar ben bu romu yükledim ve şuanda kullanıyorum herhangi bir sorunla yada çalışmayan bir özellikle karşılaşmadım şarj olayıda çok fazla net ve oyun oynamazsanız idare ediyor ama oyun ve net şarjı sömürüyor bana göre bu stock romdada aynı. benim için tek eksi tarafı radyo yok içinde kısacası şimdilik iyi ve stabil bir rom gibi gözüküyor...

hbwolf

Üye
Arkadaşlar ben bu romu yükledim ve şuanda kullanıyorum herhangi bir sorunla yada çalışmayan bir özellikle karşılaşmadım şarj olayıda çok fazla net ve oyun oynamazsanız idare ediyor ama oyun ve net şarjı sömürüyor bana göre bu stock romdada aynı. benim için tek eksi tarafı radyo yok içinde kısacası şimdilik iyi ve stabil bir rom gibi gözüküyor...

Simkart rehberini görüyor mu?

yavuz14

yavuz14

Üye
güzel yeni sürüm var konu açaçam yakında

Son düzenleme:

hbwolf

Üye
Kullanan arkadaşlar simkart rehberini görüyor mu görmüyor mu ona göre birşey söylerlerse yükleyeceğim lütfen cevap verin.

yavuz14

yavuz14

Üye
görmüyor o konu hakkında çalışıyorum alternatif uygulamaları deniyorum.

• Beğen
Tepkiler: hbwolf

Üst Alt