Wp Den Anroid'e Oyun Atmamı Isteyen Arkadaşım.

Sponsorlu Bağlantılar

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Wp Den Anroid'e Oyun Atmamı Isteyen Arkadaşım.
Geçen açtım telefonumu, arkadaşımda htc one x var. N.O.V.A 3 ü açtım lumia 920 mimle gelmiş bana diyor ''ohaa olum o ne lan bana göndersene onu'' diyor. yaw oyunun 1gb boyutunda olmasına tamam, bunu bluetooth ile atmamı istemesi tamam, yaw bu wp8 o android sen ne yaptın sen hayattan soğutmamı sağladın :ah diyorum olum imkansız diye oda diyor olum ne imkansızı gönder işte gelir o gelir. sizce o arkadaşa iletmemi istediğiniz bir şey varmı? daha kendi mağazasında o oyunların olduğunu bilmiyor. ona senin mağazadada var dedim hadi laan diyor. :sahan:

• Beğen
Tepkiler: Rookie66

burhankoxp22

Üye
3310 al hediye et ben zaten en gıcık oldugum şey telefon tamiri ve satışı da yaptım müşteriye kutulu iphone 4s sattım sıfır adam 1 saat sonra geri geldi ben bu telefonun arka kapagını açıp hattımı takamadım dedi neyse ben taktım ve benden hafıza kartı hediye etmemi istedi hediye ederim dedim ama ne yapacagını sordum iphone 4s telefonuna takacakmış keşke satmasaydım dedim içimden ama iş işten geçti :)bu söylediklerim gerçektir şaka felan degil

• Beğen
Tepkiler: Rookie66 ve aslanbaris
BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
3310 al hediye et ben zaten en gıcık oldugum şey telefon tamiri ve satışı da yaptım müşteriye kutulu iphone 4s sattım sıfır adam 1 saat sonra geri geldi ben bu telefonun arka kapagını açıp hattımı takamadım dedi neyse ben taktım ve benden hafıza kartı hediye etmemi istedi hediye ederim dedim ama ne yapacagını sordum iphone 4s telefonuna takacakmış keşke satmasaydım dedim içimden ama iş işten geçti :)bu söylediklerim gerçektir şaka felan degil
:SAD:D:AS:D:AS: tam ibretlik :D

• Beğen
Tepkiler: burhankoxp22
mesutcinik

mesutcinik

Üye
arkadaşa maxicep forum olarak selamlar...

• Beğen
Tepkiler: Rookie66 ve BelaMonte
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Geçen açtım telefonumu, arkadaşımda htc one x var. N.O.V.A 3 ü açtım lumia 920 mimle gelmiş bana diyor ''ohaa olum o ne lan bana göndersene onu'' diyor. yaw oyunun 1gb boyutunda olmasına tamam, bunu bluetooth ile atmamı istemesi tamam, yaw bu wp8 o android sen ne yaptın sen hayattan soğutmamı sağladın :ah diyorum olum imkansız diye oda diyor olum ne imkansızı gönder işte gelir o gelir. sizce o arkadaşa iletmemi istediğiniz bir şey varmı? daha kendi mağazasında o oyunların olduğunu bilmiyor. ona senin mağazadada var dedim hadi laan diyor. :sahan:
Benim yerime kafasına bir şaplak at :sirit:

Uhops

Uhops

Üye
Android kullanmayı bilmeyenler neden android alırki:hmmm

Sınıftakinlerde hep android var, cocuğa oyunu tümden kapat arkaplanda ram yer kasar diyorum. Oyun zaten 26mb bende 8gb var diyo.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi

Sınıftakinlerde hep android var, cocuğa oyunu tümden kapat arkaplanda ram yer kasar diyorum. Oyun zaten 26mb bende 8gb var diyo.
ha o ayrı, çocuğun telefonu alıp rami boşaltma butonu varya, tıklıyorum hafıza boşaltıldı diyor, çocuk bana hafızayı neden sildin diyor. Ramin ne olduğunu bile bilmiyorlar.

burhankoxp22

Üye

kafasına kürekle vur

Türe

Türe

Üye
Böyle insanlar android ya da ios almasın ya. Hatta wp de almasın. Yazık hakkaten verdiği paraya. Gitsin tuşlu filan kullansın.

• Beğen
Tepkiler: İhtiyar007
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Rookie66

Rookie66

Üye

Bizim sınıftada genelde android var, adamlar daha görev yöneticisine girmeyi bilmiyor. Hadi onuda bıraktım, android sürümü 2.3.6 wonder da cm10 atıyorum;
geliyorlar kanka bi telefonuna bakak diyorlar veriyorum direk telefon hakkında bölümüne girip android sürümüne bakıyorlar "Oooo, iyimiş android 4 müş. Android sürümü atmışsın." :kop2: diyorlar ondan sonra neden android şöyle, böyle, kullanıcısı çok, vs. överler böylelerin eline geçince....

Üst Alt