Iphone 4 Ios 7 Kasiyor... :/

Sponsorlu Bağlantılar

kaangul

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 4 Ios 7 Kasiyor... :/
4 ay once aldigim Iphone 4 IOS 7 guncellemesini yukledikten sonra menu gecislerinde bile kasmaya basladi. 6.1.3 te cok daha stabildi.Ayrica benim telefonum 8 gb.3 gbi bos.Kasmasinda bunun da etkisi var midir? Cunku bazi arkadaslarimin iphone 4 leri benimki kadar kasmiyor.Telefona restore da attim.Tekrar stabil olmasi icin ne yapabilirim ? tesekkurler...

enesrsln

enesrsln

Üye
iPhone 4 almakla hata yapmışsın bence. Ama Apple İOS 7'yi ileriki güncellemelerle (ÖRN: 7.1 ) stabilleştirecektir. Yakın zamanda bu sıkıntı kalkar diye düşünüyorum.

frk uzn

frk uzn

Üye
güncellemelerle düzelicektir. yedek alıp format atmanızı öneriyorum yedeğide geri yükleyin rahatlaması lazım

PixelWolf

Üye
Bende 5 var appstorede ve safaride ölümüne kasıyor

• Beğen
Tepkiler: Cenqizhan. ve -Emre

ChasingTheSun

Üye
Ayarlar genel sifirla tum ayarlari sifiaya bas
Hicbiseyin silinmez,telefon sadece ilk aldigin gunku haline doner.Duvar kagidi zil sesleri vs orjinal halini alir
Ve gozle gorulur hiz artisi yasarsin.

monteboy

monteboy

Üye
apple'ın bunu bilerek yaptığını düşünüyorum, kaç senesinin cihazı ve herifler tamam güncelleme veriyo da stabil olarak vermiyor telefonu kasan bi güncelleme veriyolar siz applecılar yenisini alasınız diye

• Beğen
Tepkiler: dolby

ChasingTheSun

Üye
apple'ın bunu bilerek yaptığını düşünüyorum, kaç senesinin cihazı ve herifler tamam güncelleme veriyo da stabil olarak vermiyor telefonu kasan bi güncelleme veriyolar siz applecılar yenisini alasınız diye
En azindan veriyor ama.
2010 yilindaki hangi android gunumuzdeki uygulamalari en guncel sekilde kaldirabiliyor ? Ama Apple dan tat almak icin su an sifirini alip max iki yil sonra en ustunu almalisin

• Beğen
Tepkiler: kedi006
monteboy

monteboy

Üye
En azindan veriyor ama.
2010 yilindaki hangi android gunumuzdeki uygulamalari en guncel sekilde kaldirabiliyor ? Ama Apple dan tat almak icin su an sifirini alip max iki yil sonra en ustunu almalisin
konuyu ios-android kavgasına dönüştürmeyelim, fikrimi söyledim hadi iyi bayramlar

-Emre

-Emre

Üye
En azindan veriyor ama.

Benim cihazim 2011, bi tane kaldırmadigi oyun, uygulama Android sürümü söyle bana :D :D

-Emre

-Emre

Üye
vine mı :D :D :D

• Beğen
Tepkiler: Neagf

dmatias

Üye
android kullanan arkadaşların ios formundan çıkmaması herşeyi açıklıyo bence :D

Neagf

Üye
android kullanan arkadaşların ios formundan çıkmaması herşeyi açıklıyo bence :D
Belki tapatalkta her kategoriden mesajlari gorebildigimiz için konulara giriyoruzdur. Ne dersin? :D

dmatias

Üye
tapatalk silah zoruyla konuyu okutuyo heralde :D bende de forum sayfasında android forumlarında yeni msj gözüküyo ama girip bakmıyorum iosun androiddden daha iyi oldğunu kanıtlamaya çabalamıyorum buna ne dersin :D

Neagf

Üye
tapatalk silah zoruyla konuyu okutuyo heralde :D bende de forum sayfasında android forumlarında yeni msj gözüküyo ama girip bakmıyorum iosun androiddden daha iyi oldğunu kanıtlamaya çabalamıyorum buna ne dersin :D
Bu konuda android ile ios'u karsilastirdigim mesajimi göstersene :) ayrica bir konuya girip konuyu okuyup, yorum yapmak, o işletim sisteminin daha iyi olduğu anlamina gelmiyor. Kaldi ki ben kategorilere bile bakmiyorum. Dikkatimi çeken bir konu oldu mu giriyorum.
Ben android kullaniyorumdur ama arkadasim ip4 kullaniyordur. Onun için konuya girmişimdir. Nereden bilebilirsin? :)

• Beğen
Tepkiler: xmustx, dolby ve -Emre

ChasingTheSun

Üye
Vine kaldiriyor mu arkadasim.Kicikirik bi telefonun var her konuya yorum yapiyorsun.Insanlari da forumdan sogutuyorsun.
Istedigim konuya da mesaj yazarim bu kimseyi ilgilendirmez.Burasi forum cunku.Fo-rum.Once forum ne demek onu ogren de gel.

-Emre

-Emre

Üye
Vine kaldiriyor mu arkadasim.Kicikirik bi telefonun var her konuya yorum yapiyorsun.Insanlari da forumdan sogutuyorsun.
Istedigim konuya da mesaj yazarim bu kimseyi ilgilendirmez.Burasi forum cunku.Fo-rum.Once forum ne demek onu ogren de gel.

sözlerine dikkat et. kim soğuyormuş ? evet buası fo-rum ve istediğimi yazarım. bi vine mı kaldı kaldırmadığı. vine'a bir kere bile ihtiyaç duymadım. ayrıca eminim kasmaz most wanted gibi bir oyunu sıfır kasmayla (poweramp-müzik eşliğinde) açan telefon vine'ı mı kasacak. sen de öğren gel bakim :)

• Beğen
Tepkiler: Cenqizhan. ve Neagf

ChasingTheSun

Üye
sözlerine dikkat et. kim soğuyormuş ? evet buası fo-rum ve istediğimi yazarım. bi vine mı kaldı kaldırmadığı. vine'a bir kere bile ihtiyaç duymadım. ayrıca eminim kasmaz most wanted gibi bir oyunu sıfır kasmayla (poweramp-müzik eşliğinde) açan telefon vine'ı mı kasacak. sen de öğren gel bakim :)
Sen bunu ios bolumunde de yapiyorsun.Bilgin olmadigi konulara sirf androidci oldugun icin taraf tutarak cevaplar veriyorsun.Benim senden cok sey bildigim kesindir,ben kimseye android alsaydin boyle olmazdi bunu alsaydin soyle olmazdi demedim.3 yildir iPhone ile ugrastigim icin ios forumlarinda dolaniyorum.Android bilgim olsa konularda beni gorurdun :)

Üst Alt