Hattım Data Bağlantısına Kapandı

Sponsorlu Bağlantılar

çaminci

çaminci

Üye
    Konu Sahibi
Hattım Data Bağlantısına Kapandı
kullanımlarınızdan dolayı hattınız data bağlantısına kapatılmıştır diye bir mesaj geldi ve internet paketim olmasına rağmen hattım hiçbir siteye girmemeye başladı. Data bağlantısını açmak için ne yapmalıyım

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Operatorunu arayip sorunu cozebilirsin yani operatorun kestigi bir interneti tekrar aktif yapmak icin mantıklı olan saglayici ile iletisime gecmektir

marist

marist

Üye
Neden oldu bu han.dler mi kullandın?

marist

marist

Üye
:hmmm

Emrgncy

Emrgncy

Üye
ipini çekmişler anlayacağın :D

çaminci

çaminci

Üye
    Konu Sahibi
:(

blastx

blastx

Üye
Neden oldu bu han.dler mi kullandın?
arkadaşlar birileri şu hand ı bana da anlata bilirmi acep vodfafone için nasıl yapılıyor ve uygulama sebebi ile cezai yaptırım uygulanan kullanıcı gördünüz mü hiç

yaren_dede

yaren_dede

Üye

Ustte paketim var yaziyorsun... simdide han.dler den dolayi cezami kestiler diyorsun!
Boyle gereksiz konularla vaktimizi calmaya ne hakkin var?
Hakli oldugunu düşünüyorsan mahkemeye git. Dusunmuyorsanda burada vaktimizi gereksiz konularla calma

• Beğen
Tepkiler: .caner.
.caner.

.caner.

Üye
Han.dler neden yasak ? Ve neden yasal değil ?
Pmden anlatirmisiniz ?

.caner.

.caner.

Üye
Yanlıs konu yanlış kisi pardon.

marist

marist

Üye
Rica ederim.

çaminci

çaminci

Üye
    Konu Sahibi
Ustte paketim var yaziyorsun... simdide han.dler den dolayi cezami kestiler diyorsun!
Boyle gereksiz konularla vaktimizi calmaya ne hakkin var?
Hakli oldugunu düşünüyorsan mahkemeye git. Dusunmuyorsanda burada vaktimizi gereksiz konularla calma
kardeşim data bağlantısına kapatıldıktan sonra paket aldımbu arada müşteri hizmetlerini aradım interneti ticari amaçla kullandığınız için kapanmış dedi biz açamayız dedi :stres:

çaminci

çaminci

Üye
    Konu Sahibi
Açtırdım be :D müşteri hizmetlerini 4-5 kere aradım ve sonunda açtılar i love you turkcell

marist

marist

Üye
Ne dedin peki ?

Üst Alt