Dünyanın Sonu Part 2

Sponsorlu Bağlantılar

Kiss My Ears

Kiss My Ears

Üye
    Konu Sahibi
Dünyanın Sonu Part 2
Yeni Dostlar

Zombi kafasından vurularak yere düştü.Etrafıma bakındım kimseyi göremedim çatılara bakmaya başladım birini gördüm karşı apartmanın çatısındaydı.Bekle işareti yaptı bi kaç dakika bekledim ve sonra yanıma geldi.Elektirikler olmadığı için asansörle inememiş.Ona adını sordum adının bahadır olduğunu söyledi.Elime bir deagle verip beni takip et dedi.Koşarak onu takip ettim.Beni bir alışveriş merkezinin otoparkına getirmişti.Bana bir kapı gösterdi oraya doğru koşmamı söledi ama nasıl yapacaktım etrafta zombiler vardı.Ona söyledim yapamam dedim biz seni koruyacağız dedi.Kendisi tek kişiydi neden biz dedi anlamadım ama yinede koşmaya başladım.Zombiler beni fark ettmişlerdi.Birden önüme 3 kişi çıktı ellerinde palalar vardı zombilere saldırdılar ve zombileri öldürdüler.İçeri girdiğimde kendimi ABD ordusunun cephaneliğinde sandım. Ne tarafıma baksam silah ve mermi vardı.Burası onların sığınağıymış. Onların bu silahları nerden bulduklarını sordum.Onlar Kaçak mahkumlarmış hapishanedeki silahları almışlar.Onlar artık benim yeni dostlarımdı. Birde arabaları vardı.Arabaları modifiye bir şahindi.Eeee sonuçta türkiyedeyiz ne bekliyorsunuz.Bahadır yanına bi kişi alarak gitti nereye gittiğini söylemeden.Aradan 2 yada 3 saat geçtikten sonra bir kamyonla geri geldiler.Tüm cephaneyi doldurarak gideceğimizi söledi ama nereye gidiyorduk onu bilmiyordum.Yola koyulduk arkada her çeşit silah vardı.Bana arkaya geçip makinalı tüfekle gördüğüm her zombiye sıkmamı söylediler bende tamam dedim.Otoparktan çıktık ve sıkmaya başladım o kadar çok zombi vardıki dakka başı şarjör değiştiriyordum.Bazı zombilerin zırhları vardı heralde zombiye dönüşmeden önce askerlerdi.Bahadır radyoyu açtı ama müzik yerine duyurular yapılıyordu.Recep Teyipin tek dediği şey şuydu "Korkmayın İsrail Bize Yardıma Gelir".En sonunda radyoyu söküp kamyondan attı.Arkamızdan bir araba bize ateş açmaya başladı heralde cephaneyi görüp onu almak istediler ama ben izin verirmiyim aldım elime bir rpg sıktım ama adam manevra yapıp kurtuldu.Yeniden sıkacakken hızlıca tümsekten geçtik ve roket havaya gitti.Ama en sonunda arabanın önüne sıktım ve araba patladı...

• Beğen
Tepkiler: Freestyle.Cod, orhan.tan ve .caner.

.caner.

.caner.

Üye
Modifiye Şahin :ehe :ehe

• Beğen
Tepkiler: orhan.tan
BelaMonte

BelaMonte

Üye
ilk part daha iyiydi :D bunda olaylar hıp hızlı geçmiş. ve de okurken etrafı kafamda canlandıramadım :D

• Beğen
Tepkiler: .caner.
Kiss My Ears

Kiss My Ears

Üye
    Konu Sahibi
Olaylar akıcı olsun dedim her halde ışık hızında akıyor :DPeki Sıkıcımıydı ?

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Eni Vici Vokke?? :zzz: Güzeldi ama :ehe

• Beğen
Tepkiler: -efşan
Kiss My Ears

Kiss My Ears

Üye
    Konu Sahibi
:D ne korkacam olum yaz :D

.caner.