Satılık Satilik: Iphone 4s

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
emrecetinkaya

emrecetinkaya

Üye
    Konu Sahibi
Satilik: Iphone 4s
Merhaba, askere gittiğim için yeni telefonumu satıyorum. Telefonda tek iz yoktur, sıfır görünür.

Model: iPhone 4S 16 GB
Sürüm: IOS 7.02
Garanti: 1.5 yıl
Renk: Siyah
Yer: Türkiye / Sim kilidi gibi sorunlar yok.

Evet arkadaşlar normalde satmazdım ama askerlik birden çıktı. Telefonumda tek çizik, iz hiç bir şey yoktur. Çok temiz kullanılmıştır. Bir kere yere düşürmedim. Fiyat 1.300 ₺ İlgilenenler alttaki mail ile iletişime geçsin lütfen.

E-Mail: [email protected]

Son düzenleme:

PixelWolf

Üye
Dönünce ne yapacaksın? Askerlik gelir geçer?

emrecetinkaya

emrecetinkaya

Üye
    Konu Sahibi
Askerden gelince 5S alacağım ☺️

emrecetinkaya

emrecetinkaya

Üye
    Konu Sahibi
Piyasayı bilmiyorum ama umarım normal fiyat vermişimdir. Telefonum daha 4 aylık tertemiz.

PixelWolf

Üye
Piyasayı bilmiyorum ama umarım normal fiyat vermişimdir. Telefonum daha 4 aylık tertemiz.
Benimkide 4 aylık ama bir kenarı hafif kalkık :D Yere yapıştı da neyse :D Bence kalsa iyiydi be :P 5s alıcan yenisi çıkacak o zamana. Boşversene. Bak ben aldım noldu. 5s çıktı.

emrecetinkaya

emrecetinkaya

Üye
    Konu Sahibi
Askerde biraz daha fazla nakit olsa daha iyi olur sanki

emrecetinkaya

emrecetinkaya

Üye
    Konu Sahibi
Samsung satmıyoruz ☺️ değişen birşey olmaz. Fiyat normal. iPhone 8gb 750 ₺ ye alıcı buluyorsa. Herhalde elden çıkarırız.

Satış güncel ++

+++

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: kedi006
MrExpert

MrExpert

Üye
Fiyat piyasa değerinden %30 fazla el insaf.

emrecetinkaya

emrecetinkaya

Üye
    Konu Sahibi
Fiyat normal pazarlık olur. Ama %30luk birşey yok. İPhone 4 8gb bile 750 800 ₺ iken.

MrExpert

MrExpert

Üye
1-2 gün sonra fiyatı düşürünce anlarız piyasası max 1100tl dir şişirme fiyatlara satanlara bakmayın alıcısı olmaz bu fiyata boşuna heveslenmeyin zaten sıfır 1600-1700lira.

frngyhn

frngyhn

Üye
sıfır 4s 8gb lar çıktı 2 yıl genpa 1300 tl

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Yurtdisinda 2 yil kontratla bedava bu telefon ayrica fiyatta fazla yani max 1150-1200 TL

Artles

Artles

Üye
Kardeş ne alıcıyım nede muhalefet olmak isterim ama madem askere gidiceksin o yüzden satiyosun gidene kadar satilsin fiyat gerçekten çok demicem ama biraz fazla gibi 1150-1100e alıcısını bulur

emrecetinkaya

emrecetinkaya

Üye
    Konu Sahibi
Satış devam ediyor arkadaşlar.

warllok

Üye
850 veririm hacı kredi kartı istersen teskerene kadar idare eder seni :D

alical33

alical33

Üye
bende satıyorum 4s ama benimkinin garantisi 6 7 ay falan kaldı 1000 tl dedim ben alan yok bence fiyatı düşür biraz

szqn55

szqn55

Üye
kardeş elimde okadar para yok almaya da hefesliyim yardımcı olurmusun

warllok

Üye
alican 850 lira veririm istiyosan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...