Satilik: Iphone 4s

• 11 Ekim 2013
  • 994 Okunma
  • 20 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Merhaba, askere gittiğim için yeni telefonumu satıyorum. Telefonda tek iz yoktur, sıfır görünür.

Model: iPhone 4S 16 GB
    Sürüm: IOS 7.02
    Garanti: 1.5 yıl
    Renk: Siyah
    Yer: Türkiye / Sim kilidi gibi sorunlar yok.

Evet arkadaşlar normalde satmazdım ama askerlik birden çıktı. Telefonumda tek çizik, iz hiç bir şey yoktur. Çok temiz kullanılmıştır. Bir kere yere düşürmedim. Fiyat 1.300 ₺ İlgilenenler alttaki mail ile iletişime geçsin lütfen.

E-Mail: aleyhinde@gmail.com

< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: emrecetinkaya
    Son düzenleme: 12 Ekim 2013
  2. Dönünce ne yapacaksın? Askerlik gelir geçer?

3. Askerden gelince 5S alacağım ☺️

4. Tövbe tövbe bende ortada 5 ile kalıcam :D

emrecetinkaya bunu beğendi.
  5. Piyasayı bilmiyorum ama umarım normal fiyat vermişimdir. Telefonum daha 4 aylık tertemiz.

6. Benimkide 4 aylık ama bir kenarı hafif kalkık :D Yere yapıştı da neyse :D Bence kalsa iyiydi be :P 5s alıcan yenisi çıkacak o zamana. Boşversene. Bak ben aldım noldu. 5s çıktı.

7. Askerde biraz daha fazla nakit olsa daha iyi olur sanki

8. doğru tabi oda yani şimd :P İkinci el diye fiyatı hemen yarıya indirirler benden söylemesi.

9. Samsung satmıyoruz ☺️ değişen birşey olmaz. Fiyat normal. iPhone 8gb 750 ₺ ye alıcı buluyorsa. Herhalde elden çıkarırız.

Satış güncel ++

+++

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Ekim 2013
    kedi006 bunu beğendi.
  10. Fiyat piyasa değerinden %30 fazla el insaf.

11. Fiyat normal pazarlık olur. Ama %30luk birşey yok. İPhone 4 8gb bile 750 800 ₺ iken.

12. 1-2 gün sonra fiyatı düşürünce anlarız piyasası max 1100tl dir şişirme fiyatlara satanlara bakmayın alıcısı olmaz bu fiyata boşuna heveslenmeyin zaten sıfır 1600-1700lira.

13. sıfır 4s 8gb lar çıktı 2 yıl genpa 1300 tl

14. Yurtdisinda 2 yil kontratla bedava bu telefon ayrica fiyatta fazla yani max 1150-1200 TL

15. Kardeş ne alıcıyım nede muhalefet olmak isterim ama madem askere gidiceksin o yüzden satiyosun gidene kadar satilsin fiyat gerçekten çok demicem ama biraz fazla gibi 1150-1100e alıcısını bulur

16. Satış devam ediyor arkadaşlar.

17. 850 veririm hacı kredi kartı istersen teskerene kadar idare eder seni :D

18. bende satıyorum 4s ama benimkinin garantisi 6 7 ay falan kaldı 1000 tl dedim ben alan yok bence fiyatı düşür biraz

19. kardeş elimde okadar para yok almaya da hefesliyim yardımcı olurmusun

20. alican 850 lira veririm istiyosan

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 12:12