Öneri Htc One S Alınır Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

kaya1020

Üye
    Konu Sahibi
Htc One S Alınır Mı?
Akadaşlar uzun zamandır one s modelini inceliyorum özellikleri ve fiyatı bakımından güzel bir telefon fiyatı şuan 900 tl benim bütçemde max 900 tl sizce one s alınır mı? dayanıklı bir telefon mu çünkü sürekli telefon değiştiren biri değilim zaten bütçemde yetmez aldım mı uzun süre kullanmayı düşünüyorum. teknik servis bakımından falan nasıl biraz bilgi verebilirmisiniz.

chun02

chun02

Üye
Orta segment için gayet ideal bir telefon bence Hepsiburadan alırsan hem 75 TL hediye çeki veriyor :oke:

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
gm disco 16gb

Invoke

Invoke

Üye
Ben olsam tercih etmezsim, yanlış bilmiyorsam xperia s ile aynı donanıma sahip, iş görür tabi ama başka seçeneklere de bakmak lazım... Nexus 4 mesela?

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye

kaya1020

Üye
    Konu Sahibi
Discovery düşümüyorum dayanıksızmış gibi geliyor dediğim gibi beni bir 4 yıl götürmez gibi xpria L güzel fakat 720p video kaydı yapıyor xperia mutlaka bir eksik bırakıyor

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
Discovery düşümüyorum dayanıksızmış gibi geliyor dediğim gibi beni bir 4 yıl götürmez gibi xpria L güzel fakat 720p video kaydı yapıyor xperia mutlaka bir eksik bırakıyor
4yıl oha :) iphone al sen

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Akadaşlar uzun zamandır one s modelini inceliyorum özellikleri ve fiyatı bakımından güzel bir telefon fiyatı şuan 900 tl benim bütçemde max 900 tl sizce one s alınır mı? dayanıklı bir telefon mu çünkü sürekli telefon değiştiren biri değilim zaten bütçemde yetmez aldım mı uzun süre kullanmayı düşünüyorum. teknik servis bakımından falan nasıl biraz bilgi verebilirmisiniz.
Arkadaşım kullanıyo. gözü gbi bakmasına rağmen kasada soyulmalar başladı. hayatta ÖNERMEM!!

emreli01

emreli01

Üye
Bende HTC one x plus kullanıyorum HTC gerçekten güzel telefon yapıyor tavsiye ederim

kaya1020

Üye
    Konu Sahibi
Kasada soyulmalar olayını yeni versiyonlarda düzelttiler diye biliyorum 4 yıl dememin sebebi ekonomik nedenler çok da değil aslında 5800 ı hala kullananlar var

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
Kasada soyulmalar olayını yeni versiyonlarda düzelttiler diye biliyorum 4 yıl dememin sebebi ekonomik nedenler çok da değil aslında 5800 ı hala kullananlar var
bende var 5800
bende aldımmı 4 yıl kullanıyorumda
Forumda 4yıl kullananları tek tük görüyorum

kaya1020

Üye
    Konu Sahibi
Forum zengin yapacak bişey yok :) ben elimden geldiği kadar temiz kullanıyorum o yüzden sordum teknik servisi nasıl telefon dayanıklımı htc bu one s in fiyatı sürekli düşüyor bunun bi sebebi var mı

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Valla ben 5800 kullaniyorum hala :-D Allahin takdiri

kaya1020

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar max 900 liraya hangi telefonlar var biliyorum ama en iyi özellikler one s de var diye gördüm dayanıklımı onu merak ettim sadece one s sürekli düşüyor fiyatı biraz da onu merak ettim

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Abi sana soyle diyelim eger oyun oynayacaksa 700 e 16 gb discovery al 200 liran kalsın yok oyun oynamam deyip kamera dersen xperia s 12 megapiksel kamera si var ama en iyisi gmd

Üst Alt